Kdo je to?
Kdo je to, byl Lingvista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lingvista? Lidé, profese

Kdo je to Lingvista?

Co znamená a jaký je význam slova Lingvista?

Lingvista neboli jazykovědec je odborník zabývající se lingvistikou, vědou zkoumající přirozený jazyk. Podle oblasti svého zaměření se lingvistika dále dělí na deskriptivní, teoretickou a aplikovanou lingvistiku. K lingvistickým disciplínám patří fonetika, fonologie, lexikologie, morfologie, syntax, sémantika apod.Kdo je to, byl Lingvista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lingvista? Lidé, profese

Definici slova Lingvista můžete sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Osobnost? Znáte definici termínu Hypotéka? Znáte termín Aspartam? Pamatujete si definici pojmu Benchmark?

Klíčová slova: co je to Lingvista?, pojem, co znamená, přesný výraz, význam slova, etymologie, význam pojmu, informace, odborný výraz, heslo, profese, popis, termín, lexikon, kdo je Lingvista?, vysvětlení

Pojem Lingvista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Lingvista na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lingvista ve Wikimedia Commons

Najít výraz Lingvista ve vyhledávači Yandex

Vyhledat slovo Lingvista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Lingvista například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lingvista

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Lingvista? Kdo to byl Lingvista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lingvista? Definice pojmu Lingvista patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste hledat výraz, slovo, definici, termín například ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíš delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto hledat termín Lingvista hledat i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?