Kdo je to?
Kdo je to, byl Lingvista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lingvista? Lidé, profese

Kdo je to Lingvista?

Co znamená a jaký je význam slova Lingvista?

Lingvista neboli jazykovědec je odborník zabývající se lingvistikou, vědou zkoumající přirozený jazyk. Podle oblasti svého zaměření se lingvistika dále dělí na deskriptivní, teoretickou a aplikovanou lingvistiku. K lingvistickým disciplínám patří fonetika, fonologie, lexikologie, morfologie, syntax, sémantika apod.Kdo je to, byl Lingvista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lingvista? Lidé, profese

Tento text (Lingvista) můžete sdílet se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Osobnost? Víte, co je to Podmiňovací způsob? Znáte termín Aspartam? Rozumíte pojmu Přitažlivost?

Klíčová slova: formulace, slovo, termín, heslo, co je to Lingvista?, přesný význam, kdo je Lingvista?, lexikon, význam slova, popis, popis, význam pojmu, synonymum, informace, definice, Lingvista

Pojem Lingvista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat výraz Lingvista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Lingvista ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Lingvista na Google.cz

Vyhledat pojem Lingvista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Lingvista například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Lingvista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Lingvista? Kdo to byl Lingvista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lingvista? Definice pojmu Lingvista je v kategorii profese. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín řekněme například v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?