Kdo je to?
Kdo je to, byl Lingvista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lingvista? Lidé, profese

Kdo je to Lingvista?

Co znamená a jaký je význam slova Lingvista?

Lingvista neboli jazykovědec je odborník zabývající se lingvistikou, vědou zkoumající přirozený jazyk. Podle oblasti svého zaměření se lingvistika dále dělí na deskriptivní, teoretickou a aplikovanou lingvistiku. K lingvistickým disciplínám patří fonetika, fonologie, lexikologie, morfologie, syntax, sémantika apod.Kdo je to, byl Lingvista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lingvista? Lidé, profese

Líbí se vám definice kdo je to Lingvista? Pak se podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Osud? Víte co je Adblue? Znáte termín Animozita? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rezistor?

Klíčová slova: odborný výraz, původ slova, popis, kdo to je, význam slova, etymologie, pojem, co znamená, wiki, heslo, lexikon, synonymum, Lingvista, co je to Lingvista?, termín, význam pojmu

Pojem Lingvista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat heslo Lingvista na Google.cz

Hledat pojem Lingvista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Lingvista ve Wikimedia Commons

Hledat heslo Lingvista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Lingvista například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Lingvista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Lingvista? Kdo to byl Lingvista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lingvista? Definice pojmu Lingvista je v sekci profese. Text napsán pro Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem kupříkladu v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než profese).

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?