Kdo je to?
Kdo je to, byl Lingvista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lingvista? Lidé, profese

Kdo je to Lingvista?

Co znamená a jaký je význam slova Lingvista?

Lingvista neboli jazykovědec je odborník zabývající se lingvistikou, vědou zkoumající přirozený jazyk. Podle oblasti svého zaměření se lingvistika dále dělí na deskriptivní, teoretickou a aplikovanou lingvistiku. K lingvistickým disciplínám patří fonetika, fonologie, lexikologie, morfologie, syntax, sémantika apod.Kdo je to, byl Lingvista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lingvista? Lidé, profese

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Lingvista s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Osobnost? Pamatujete si definici pojmu Voál? Znáte termín Aspartam? Vzpomněli byste si co znamená slovo Potaš?

Klíčová slova: význam pojmu, etymologie, kdo je Lingvista?, termín, lexikon, význam, heslo, význam slova, co je to Lingvista?, slovo, co znamená, definice, profese, formulace, pojem, původ slova

Pojem Lingvista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Lingvista v následujících zdrojích

Hledat výraz Lingvista ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Lingvista ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Lingvista na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Lingvista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Lingvista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Co znamená Lingvista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Lingvista? Kdo to byl Lingvista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lingvista? Definice pojmu Lingvista se nachází v kategorii profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též najít pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci profese.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?