Kdo je to?
Kdo je to, byl Lingvista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lingvista? Lidé, profese

Kdo je to Lingvista?

Co znamená a jaký je význam slova Lingvista?

Lingvista neboli jazykovědec je odborník zabývající se lingvistikou, vědou zkoumající přirozený jazyk. Podle oblasti svého zaměření se lingvistika dále dělí na deskriptivní, teoretickou a aplikovanou lingvistiku. K lingvistickým disciplínám patří fonetika, fonologie, lexikologie, morfologie, syntax, sémantika apod.Kdo je to, byl Lingvista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lingvista? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Lingvista? s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Osnova? Znáte pojem Server? Znáte termín Tetanie? Vzpomenete si na definici slova Bentonit?

Klíčová slova: synonymum, co znamená, původ slova, popis, pojem, definice, etymologie, přesný význam, termín, odborný výraz, co je to Lingvista?, slovo, Lingvista, kdo to je, význam pojmu, význam

Pojem Lingvista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat heslo Lingvista ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Lingvista na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Lingvista ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat pojem Lingvista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Lingvista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Lingvista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Lingvista? Kdo to byl Lingvista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lingvista? Definice pojmu Lingvista je v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete rozsáhlejší text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Lingvista i v jiné kategorii než v profese.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?