Kdo je to?
Kdo je to, byl Lingvista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lingvista? Lidé, profese

Kdo je to Lingvista?

Co znamená a jaký je význam slova Lingvista?

Lingvista neboli jazykovědec je odborník zabývající se lingvistikou, vědou zkoumající přirozený jazyk. Podle oblasti svého zaměření se lingvistika dále dělí na deskriptivní, teoretickou a aplikovanou lingvistiku. K lingvistickým disciplínám patří fonetika, fonologie, lexikologie, morfologie, syntax, sémantika apod.Kdo je to, byl Lingvista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Lingvista? Lidé, profese

Definici slova Lingvista můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Osud? Znáte definici termínu Státní příslušnost? Znáte termín Animozita? Pamatujete si definici pojmu Kahuda?

Klíčová slova: kdo je Lingvista?, lexikon, význam slova, synonymum, význam pojmu, termín, formulace, etymologie, popis, přesný výraz, co znamená, Lingvista, vysvětlení, wiki, kdo to je, význam

Pojem Lingvista je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat slovo Lingvista na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Lingvista ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Lingvista ve Wikislovníku

Najít heslo Lingvista ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Lingvista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Vysvětlení významu slova Lingvista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Lingvista? Kdo to byl Lingvista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lingvista? Definice pojmu Lingvista se nachází v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Lingvista i v jiné sekci než v profese.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?