Kdo je to?
Kdo je to, byl Ďábel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ďábel? Lidé, křesťanství

Kdo je to Ďábel?

Co znamená a jaký je význam slova Ďábel?

Ďábel představuje člověku nepřátelské síly. V některých náboženstvích je odpůrcem Boha, tím, kdo pomlouvá a žaluje. Jinde je zlým duchem a přímým protivníkem Boha. To platí především o křesťanství a islámu.
Ďábel nemá zcela přesnou definici ani popis, vyskytuje se jak v náboženství, tak ústní lidové slovesnosti.Kdo je to, byl Ďábel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ďábel? Lidé, křesťanství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Ďábel s vašimi známými a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz PSČ? Pamatujete si definici pojmu Dyspraxie? Znáte pojem Chronograf? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sympatie?

Klíčová slova: informace, pojem, kdo je Ďábel?, synonymum, křesťanství, co je to Ďábel?, etymologie, popis, vysvětlení, význam pojmu, odborný výraz, původ slova, význam slova, význam, Ďábel, heslo

Pojem Ďábel je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Ďábel

Hledejte bez špehování slovo Ďábel ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Ďábel ve vyhledávači Qwant

Vyhledat termín Ďábel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Ďábel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Ďábel například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Ďábel, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Ďábel? Kdo to byl Ďábel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ďábel? Definice pojmu Ďábel se nachází v sekci křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, termín řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.