Kdo je to?
Kdo je to, byl Ďábel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ďábel? Lidé, křesťanství

Kdo je to Ďábel?

Co znamená a jaký je význam slova Ďábel?

Ďábel představuje člověku nepřátelské síly. V některých náboženstvích je odpůrcem Boha, tím, kdo pomlouvá a žaluje. Jinde je zlým duchem a přímým protivníkem Boha. To platí především o křesťanství a islámu.
Ďábel nemá zcela přesnou definici ani popis, vyskytuje se jak v náboženství, tak ústní lidové slovesnosti.Kdo je to, byl Ďábel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Ďábel? Lidé, křesťanství

Definici slova Ďábel můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Kolonoskopie? Víte co je Kýč? Znáte pojem Podcast? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ochechule?

Klíčová slova: slovo, co znamená, původ slova, přesný význam, vysvětlení, odborný výraz, lexikon, wiki, formulace, pojem, křesťanství, synonymum, definice, etymologie, význam pojmu, kdo je Ďábel?

Pojem Ďábel je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Ďábel

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ďábel ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Ďábel ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Ďábel ve Wikislovníku

Zkusit najít Ďábel ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Ďábel například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Ďábel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Ďábel? Kdo to byl Ďábel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ďábel? Definice pojmu Ďábel se nachází v kategorii křesťanství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto případně zapátrejte po pojmu Ďábel i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.