Kdo je to?
Kdo je to Dentista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dentista? Lidé, lékařství

Kdo je to Dentista?

Jaký je význam slova Dentista? Co to znamená?

Výraz dentista se někdy používá jako označení pro zubního lékaře. Není však zcela přesný.
Zubař je lékař-specialista, který se zaobírá diagnostikou a léčením problémy spojenými se zuby a dutinou ústní. V České republice musí mít zubař univerzitní vzdělání - po absolvování pětiletého studia získává titul MDDr., tedy doktor zubního lékařství.
Označení dentista se též někdy používá pro zubního technika. Z minulosti šlo o označení pro zubaře, který neměl vysokoškolské vzdělání.Kdo je to Dentista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dentista? Lidé, lékařství

Zaujalo vás slovo, termín Dentista? Potom se podělte se známými prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Slovo souznačné? Vzpomněli byste si na význam slova Ad hoc? Vzpomněli byste si co označuje výraz Totalita? Znáte definici termínu Lasagne?

Klíčová slova: etymologie, slovo, odborný výraz, formulace, přesný význam, lékařství, Dentista, pojem, synonymum, wikipedie, původ slova, přesný výraz, definice, vysvětlení, lexikon, termín

Pojem Dentista je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat heslo Dentista ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Dentista ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Dentista na Youtube

Zkusit najít heslo Dentista na Google obrázcích

Hledat heslo Dentista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Dentista například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Vysvětlení významu slova Dentista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Dentista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dentista? Definice pojmu Dentista patří do kategorie Lékařství

Napsáno redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Doporučujeme zkusit nalézt pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než lékařství.