Kdo je to?
Kdo je to Dentista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dentista? Lidé, lékařství

Kdo je to Dentista?

Co znamená a jaký je význam slova Dentista?

Výraz dentista se někdy používá jako označení pro zubního lékaře. Není však zcela přesný.
Zubař je lékař-specialista, který se zaobírá diagnostikou a léčením problémy spojenými se zuby a dutinou ústní. V České republice musí mít zubař univerzitní vzdělání - po absolvování pětiletého studia získává titul MDDr., tedy doktor zubního lékařství.
Označení dentista se též někdy používá pro zubního technika. Z minulosti šlo o označení pro zubaře, který neměl vysokoškolské vzdělání.Kdo je to Dentista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dentista? Lidé, lékařství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Dentista sdílet s vašimi přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Slovo souznačné? Vzpomněli byste si co znamená slovo Frgál? Vzpomněli byste si co označuje výraz Nemoc? Víte co je Hybridní válka?

Klíčová slova: vysvětlení, původ slova, přesný výraz, význam pojmu, wiki, význam slova, synonymum, co znamená, Dentista, popis, lexikon, Dentista, přesný výraz, wikipedie, odborný výraz, lékařství

Pojem Dentista je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Hledat frázi Dentista ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Dentista ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Dentista na Google.cz

Hledat pojem Dentista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Dentista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Dentista například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Dentista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Dentista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dentista? Definice pojmu Dentista patří do sekce Lékařství

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Údaje na stránkách nemusí být aktuální. Přes veškerou snahu bohužel nestíháme pravidelnou aktualizaci informací. Zkuste najít informace pojem, termín, výraz, heslo například v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste proto termín Dentista hledat i v jiných kategoriích (než lékařství).