Kdo je to?
Kdo je to Dentista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dentista? Lidé, lékařství

Dentista

Jaký je význam slova Dentista? Co to znamená?

Výraz dentista se někdy používá jako označení pro zubního lékaře. Není však zcela přesný.
Zubař je lékař-specialista, který se zaobírá diagnostikou a léčením problémy spojenými se zuby a dutinou ústní. V České republice musí mít zubař univerzitní vzdělání - po absolvování pětiletého studia získává titul MDDr., tedy doktor zubního lékařství.
Označení dentista se též někdy používá pro zubního technika. Z minulosti šlo o označení pro zubaře, který neměl vysokoškolské vzdělání.Kdo je to Dentista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Dentista? Lidé, lékařství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Dentista? s vašimi kamarády na veřejných sociálních sítích (Facebook, Pinterest, Reddit či Twitter).

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Znáte definici termínu Dezertní víno? Pamatujete si definici pojmu HHC? Vzpomněli byste si co označuje výraz Polarizační filtr? Vzpomněli byste si co znamená slovo Cottage?

Klíčová slova: lékařství, informace, slovo, Dentista, přesný výraz, lexikon, význam pojmu, synonymum, vysvětlení, termín, popis, přesný význam, etymologie, původ slova, heslo, Dentista

Pojem Dentista je v kategorii Lékařství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat termín Dentista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Dentista na Google.cz

Hledat frázi Dentista ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Dentista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Dentista na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Dentista například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Dentista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Právě jste zjistili Kdo je to Dentista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Dentista? Definice pojmu Dentista je v sekci Lékařství

Kategorie lékařství, medik, dentista, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Informace obsažené na našich webových stránkách byly pečlivě zkontrolovány. I přesto však nepřebíráme odpovědnost za případné chyby. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Pokuste se najít termín Dentista i v jiné kategorii než v lékařství.