Kdo je to?
Kdo je Jakub Janda? Životopis Jakub Janda, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Kdo je Jakub Janda?

Kdo je Jakub Janda? Životopis, informace, biografie, sport

Jakub Janda je český sportovec, bývalý skokan na lyžích, a současně politik. Největším úspěchem jeho sportovní kariéry bylo vítězství ve Světovém poháru, kterého dosáhl jako první z českých reprezentantů. Na závodech získal větší počet druhých a třetích míst a vždy se umístil v první desítce závodníků. Reprezentoval ČR i na MS v letech na lyžích.
Jakub Janda vstoupil později do politiky, v říjnu 2017 se stal poslancem PS Parlamentu ČR za ODS, od roku 2018 je ve Svazu lyžařů předsedou Úseku skoku na lyžích.Kdo je Jakub Janda? Životopis Jakub Janda, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Hlavní informace o osobě Jakub Janda

Národnost: česká
Datum narození: 27. dubna 1978
Místo narození: Čeladná

Popis osobnosti Jakub Janda můžete sdílet s přáteli a kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz KWp? Znáte definici termínu Civilizace? Znáte pojem Krepdešín? Pamatujete si definici pojmu Mlha?

Klíčová slova: sport, wiki, narození, zajímavosti, biografie, kde se narodil Jakub Janda?, národnost, vysvětlení, životopis, osobnosti, kdy se narodil Jakub Janda?, sport, Jakub Janda, informace, datum narození, wikipedie

Pojem Jakub Janda je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jakub Janda ve Wikimedia Commons

Vyhledat pojem Jakub Janda ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Jakub Janda ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít slovo Jakub Janda na Google obrázcích

Hledat heslo Jakub Janda ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Janda například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Jakub Janda? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Jakub Janda? Kdy se narodil Jakub Janda? Kde se narodil Jakub Janda? Jakub Janda je v kategorii Sport

Sepsáno redaktory Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat informace osobnost, osobu, člověka Jakub Janda dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Janda i v jiné kategorii než je sport.