Kdo je to?
Kdo je to Jakub Janda? Životopis Jakub Janda, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jakub Janda?

Kdo je to Jakub Janda? Stručný životopis

Jakub Janda je český sportovec, bývalý skokan na lyžích, a současně politik. Největším úspěchem jeho sportovní kariéry bylo vítězství ve Světovém poháru, kterého dosáhl jako první z českých reprezentantů. Na závodech získal větší počet druhých a třetích míst a vždy se umístil v první desítce závodníků. Reprezentoval ČR i na MS v letech na lyžích.
Jakub Janda vstoupil později do politiky, v říjnu 2017 se stal poslancem PS Parlamentu ČR za ODS, od roku 2018 je ve Svazu lyžařů předsedou Úseku skoku na lyžích.Kdo je to Jakub Janda? Životopis Jakub Janda, lidé, osobnosti z sport

Hlavní data o osobě Jakub Janda

Národnost: česká
Datum narození: 27. dubna 1978
Místo narození: Čeladná

Tento text (Jakub Janda) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Jeřáb oskeruše? Vzpomněli byste si co znamená slovo Windows update? Znáte pojem Kochova vločka? Víte co je Meniskus?

Klíčová slova: wiki, přesný výraz, heslo, co je to Jakub Janda?, popis, význam pojmu, kdo je Jakub Janda?, slovo, formulace, synonymum, původ slova, sport, informace, definice, odborný výraz, termín

Pojem Jakub Janda je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít heslo Jakub Janda v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Jakub Janda ve Wikipedii

Vyhledat pojem Jakub Janda ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Jakub Janda ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Janda například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Jakub Janda? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jakub Janda? Kdo to byl Jakub Janda? Kdy se narodil Jakub Janda? Kde se narodil Jakub Janda? Jakub Janda je v sekci sport. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Jakub Janda dejme tomu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Janda i v jiné kategorii než je sport.