Kdo je to?
Kdo je Jakub Janda? Životopis Jakub Janda, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Jakub Janda

Kdo je Jakub Janda? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Jakub Janda je český sportovec, bývalý skokan na lyžích, a současně politik. Největším úspěchem jeho sportovní kariéry bylo vítězství ve Světovém poháru, kterého dosáhl jako první z českých reprezentantů. Na závodech získal větší počet druhých a třetích míst a vždy se umístil v první desítce závodníků. Reprezentoval ČR i na MS v letech na lyžích.
Jakub Janda vstoupil později do politiky, v říjnu 2017 se stal poslancem PS Parlamentu ČR za ODS, od roku 2018 je ve Svazu lyžařů předsedou Úseku skoku na lyžích.Kdo je Jakub Janda? Životopis Jakub Janda, osobnosti, slavný člověk z kategorie sport

Základní údaje o osobě Jakub Janda

Národnost: česká
Datum narození: 27. dubna 1978
Místo narození: Čeladná

Zaujala vás biografie osobnosti Jakub Janda? Potom se podělte s kolegy prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Angína? Vzpomenete si na definici slova Kombucha? Znáte pojem Feudalismus? Vzpomněli byste si na význam slova Tokáň?

Klíčová slova: vysvětlení, kde se narodil Jakub Janda?, narození, Jakub Janda, sport, místo narození, životopis, wiki, biografie, popis, datum narození, Jakub Janda, život, lexikon, osobnosti, osobnost

Pojem Jakub Janda je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít termín Jakub Janda ve vyhledávači Yandex

Vyhledat termín Jakub Janda ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít slovo Jakub Janda na Google.cz

Hledat videa s názvem Jakub Janda na Youtube

Zkusit najít výraz Jakub Janda ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Janda například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Jakub Janda?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jakub Janda? Kdy se narodil Jakub Janda? Kde se narodil Jakub Janda? Jakub Janda patří do sekce Sport

Kategorie sport, běžkyně, jakub Janda, ilustrační obrázek

Sepsáno redaktory Superia.cz. Velmi pečlivě jsme procházeli veškeré zveřejněné texty. Přes to vše se může stát, že je zde nesprávná, nepřesná či neaktuální informace. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Jakub Janda dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Janda i v jiné kategorii než je sport.