Kdo je to?
Kdo je to Jakub Janda? Životopis Jakub Janda, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Jakub Janda?

Kdo je to Jakub Janda? Stručný životopis

Jakub Janda je český sportovec, bývalý skokan na lyžích, a současně politik. Největším úspěchem jeho sportovní kariéry bylo vítězství ve Světovém poháru, kterého dosáhl jako první z českých reprezentantů. Na závodech získal větší počet druhých a třetích míst a vždy se umístil v první desítce závodníků. Reprezentoval ČR i na MS v letech na lyžích.
Jakub Janda vstoupil později do politiky, v říjnu 2017 se stal poslancem PS Parlamentu ČR za ODS, od roku 2018 je ve Svazu lyžařů předsedou Úseku skoku na lyžích.Kdo je to Jakub Janda? Životopis Jakub Janda, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Jakub Janda

Národnost: česká
Datum narození: 27. dubna 1978
Místo narození: Čeladná

Zaujala vás biografie osobnosti Jakub Janda? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Odchodné? Rozumíte pojmu Hepa filtr? Znáte pojem BMI? Znáte pojem Mantisa?

Klíčová slova: heslo, pojem, slovo, přesný význam, kdo to je, definice, význam slova, popis, odborný výraz, wiki, vysvětlení, formulace, původ slova, sport, význam pojmu, kdo je Jakub Janda?

Pojem Jakub Janda je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Jakub Janda zkuste tyto odkazy

Vyhledat slovo Jakub Janda ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jakub Janda ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Jakub Janda ve vyhledávači Qwant

Najít výraz Jakub Janda ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Jakub Janda například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Životopis, kdo je Jakub Janda? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jakub Janda? Kdo to byl Jakub Janda? Kdy se narodil Jakub Janda? Kde se narodil Jakub Janda? Jakub Janda se nachází v kategorii sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Jakub Janda dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jakub Janda i v jiné kategorii než je sport.