Kdo je to?
Kdo je to, byl Pohrobek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pohrobek? Lidé, vztahy

Kdo je to Pohrobek?

Jaký je význam slova Pohrobek? Co to znamená?

Jako pohrobek (latinsky posthumus) bývá označováno dítě, jehož otec zemřel dříve, než se narodilo. Právo na pohrobky v různých dobách pohlíželo různě. Někdy byli chápáni jako manželské děti, někdy za takové považovány nebyly, především tehdy, když mezi smrtí otce a narozením dítěte uplynula delší doba. Z českých dějin je nejznámějším pohrobkem král Ladislav. Českým králem se měl stát po Jiřím z Poděbrad. Nebyl jím ale dlouho, krátce před svou svatbou záhadně zemřel. Spekulovalo se o otravě, ale až ve 20. století bylo potvrzeno, že zemřel na akutní leukémii.Kdo je to, byl Pohrobek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pohrobek? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Pohrobek? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Křivice? Znáte termín Zpronevěra? Pamatujete si definici pojmu Dogma? Víte, co je to Evernote?

Klíčová slova: co je to Pohrobek?, význam pojmu, definice, slovo, informace, formulace, význam slova, pojem, původ slova, lexikon, Pohrobek, kdo to je, význam, co znamená, etymologie, kdo je Pohrobek?

Pojem Pohrobek je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít termín Pohrobek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít pojem Pohrobek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Pohrobek ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pohrobek ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Pohrobek například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Pohrobek, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Pohrobek? Kdo to byl Pohrobek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pohrobek? Definice pojmu Pohrobek je v kategorii vztahy. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Pohrobek i v jiné sekci než v vztahy.

Taky máte někdy KOPR? Tím nemyslíme zeleninu, ale trošku hanlivou avšak výstižnou zkratku.