Kdo je to?
Kdo je to, byl Jehova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehova? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jehova?

Co znamená a jaký je význam slova Jehova?

Jehova (z hebrejštiny) je podle bible správná výslovnost Božího jména zkracovaného jako JHVH. Jiný možný tvar je Jahve. Kontroverzně vnímaná náboženská společnost nesoucí jméno Svědkové Jehovovi je sekta, která vznikla na konci 19. století v USA.Kdo je to, byl Jehova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehova? Lidé, křesťanství

Tento text (Jehova) můžete sdílet se známými na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Obec? Vzpomněli byste si co označuje výraz Jailbreak? Pamatujete si definici pojmu Schizma? Znáte termín Daňový bonus?

Klíčová slova: význam slova, původ slova, termín, kdo je Jehova?, Jehova, wiki, synonymum, co znamená, slovo, pojem, kdo to je, informace, křesťanství, přesný význam, přesný výraz, popis

Pojem Jehova je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat výraz Jehova ve Wikipedii

Najít pojem Jehova ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jehova ve Wikimedia Commons

Hledat frázi Jehova ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jehova například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Vysvětlení významu slova Jehova, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jehova? Kdo to byl Jehova? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jehova? Definice pojmu Jehova je v kategorii křesťanství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Jehova hledat i v jiných kategoriích (než křesťanství).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.