Kdo je to?
Kdo je to, byl Jehova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehova? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jehova?

Co znamená a jaký je význam slova Jehova?

Jehova (z hebrejštiny) je podle bible správná výslovnost Božího jména zkracovaného jako JHVH. Jiný možný tvar je Jahve. Kontroverzně vnímaná náboženská společnost nesoucí jméno Svědkové Jehovovi je sekta, která vznikla na konci 19. století v USA.Kdo je to, byl Jehova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehova? Lidé, křesťanství

Sdílejte tuto stránku se slovem Jehova s přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Osnova? Vzpomněli byste si na význam slova Steak? Pamatujete si definici pojmu Spála? Znáte definici termínu Hypercholesterolémie?

Klíčová slova: kdo to je, synonymum, odborný výraz, význam slova, přesný význam, význam, informace, význam pojmu, přesný výraz, Jehova, křesťanství, co je to Jehova?, etymologie, pojem, definice, původ slova

Pojem Jehova je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat pojem Jehova v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít pojem Jehova ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Jehova na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jehova ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Jehova například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Jehova

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Jehova? Kdo to byl Jehova? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jehova? Definice pojmu Jehova je v kategorii křesťanství. Text vytvořen pro server Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít pojem, definici, text, výraz například v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Jehova i v jiné kategorii než je sekce křesťanství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.