Kdo je to?
Kdo je to, byl Jehova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehova? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jehova?

Co znamená a jaký je význam slova Jehova?

Jehova (z hebrejštiny) je podle bible správná výslovnost Božího jména zkracovaného jako JHVH. Jiný možný tvar je Jahve. Kontroverzně vnímaná náboženská společnost nesoucí jméno Svědkové Jehovovi je sekta, která vznikla na konci 19. století v USA.Kdo je to, byl Jehova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehova? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Jehova? Potom se podělte s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Osnova? Rozumíte pojmu Zdymadlo? Pamatujete si definici pojmu Spála? Znáte pojem Marakuja?

Klíčová slova: termín, přesný význam, křesťanství, popis, popis, význam, synonymum, co je to Jehova?, kdo to je, význam slova, wiki, heslo, etymologie, slovo, co znamená, význam pojmu

Pojem Jehova je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat heslo Jehova ve Wikipedii

Zkusit najít Jehova ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Jehova na Youtube

Zkusit najít frázi Jehova ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jehova například v Microsoft Bing, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Jehova? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jehova? Kdo to byl Jehova? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jehova? Definice pojmu Jehova se nachází v kategorii křesťanství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, text, termín, pojem dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci křesťanství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.