Kdo je to?
Kdo je to, byl Jehova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehova? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jehova?

Co znamená a jaký je význam slova Jehova?

Jehova (z hebrejštiny) je podle bible správná výslovnost Božího jména zkracovaného jako JHVH. Jiný možný tvar je Jahve. Kontroverzně vnímaná náboženská společnost nesoucí jméno Svědkové Jehovovi je sekta, která vznikla na konci 19. století v USA.Kdo je to, byl Jehova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehova? Lidé, křesťanství

Zaujalo vás slovo, termín Jehova? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Opce? Rozumíte pojmu CRP? Pamatujete si definici pojmu Stáž? Znáte pojem Ultrabook?

Klíčová slova: význam pojmu, přesný význam, popis, odborný výraz, etymologie, lexikon, vysvětlení, termín, popis, wiki, informace, pojem, původ slova, Jehova, kdo je Jehova?, přesný výraz

Pojem Jehova je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Jehova

Zkusit najít slovo Jehova ve vyhledávači Yandex

Vyhledat pojem Jehova ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Jehova ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Jehova na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jehova například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Jehova, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Jehova? Kdo to byl Jehova? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jehova? Definice pojmu Jehova se nachází v sekci křesťanství. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Jehova i v jiné kategorii než v křesťanství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.