Kdo je to?
Kdo je to, byl Jehova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehova? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jehova?

Co znamená a jaký je význam slova Jehova?

Jehova (z hebrejštiny) je podle bible správná výslovnost Božího jména zkracovaného jako JHVH. Jiný možný tvar je Jahve. Kontroverzně vnímaná náboženská společnost nesoucí jméno Svědkové Jehovovi je sekta, která vznikla na konci 19. století v USA.Kdo je to, byl Jehova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehova? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Jehova? Pak se podělte s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Opce? Vzpomněli byste si co znamená slovo Inaugurace? Pamatujete si definici pojmu Stáž? Víte co je Hatchback?

Klíčová slova: informace, heslo, co znamená, formulace, význam, význam pojmu, odborný výraz, přesný výraz, vysvětlení, pojem, co je to Jehova?, Jehova, slovo, popis, wiki, definice

Pojem Jehova je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Jehova

Hledat videa s názvem Jehova na Youtube

Hledat frázi Jehova ve Wikislovníku

Vyhledat slovo Jehova ve Wikipedii

Vyhledat pojem Jehova ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Jehova například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Google překladači.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Jehova? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jehova? Kdo to byl Jehova? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jehova? Definice pojmu Jehova je v sekci křesťanství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Jehova i v jiné kategorii než je sekce křesťanství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.