Kdo je to?
Kdo je to, byl Jehova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehova? Lidé, křesťanství

Kdo je to Jehova?

Co znamená a jaký je význam slova Jehova?

Jehova (z hebrejštiny) je podle bible správná výslovnost Božího jména zkracovaného jako JHVH. Jiný možný tvar je Jahve. Kontroverzně vnímaná náboženská společnost nesoucí jméno Svědkové Jehovovi je sekta, která vznikla na konci 19. století v USA.Kdo je to, byl Jehova? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Jehova? Lidé, křesťanství

Líbí se vám definice kdo je to Jehova? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Osnova? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kostní dřeň? Pamatujete si definici pojmu Spála? Znáte termín Atom?

Klíčová slova: slovo, heslo, termín, co je to Jehova?, odborný výraz, význam, lexikon, význam pojmu, význam slova, definice, wiki, etymologie, formulace, vysvětlení, křesťanství, co znamená

Pojem Jehova je v kategorii Křesťanství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat slovo Jehova v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Jehova ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít Jehova ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Jehova ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Jehova například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Jehova, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jehova? Kdo to byl Jehova? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Jehova? Definice pojmu Jehova je v kategorii křesťanství. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Jehova i v jiné sekci než je kategorie křesťanství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.