Kdo je to?
Kdo je to Boomer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Boomer? Lidé, různé

Boomer

Co znamená a jaký je význam slova Boomer?

Boomer je označení pro člověka, který se narodil před rokem 1965, tzn. pochází z generace poválečných "baby boomers".
Jde o další rozlišení jednotlivých generací - podobně jako mileniálové, generace Z a podobně.
Obvykle se používá v sarkastickém nebo urážlivém kontextu, kdy chcete takovému člověku naznačit, že má zastaralé názory, že nerozumí modernímu světu a podobně.
Termín se používá především na sociálních sítích, kde se také zpopularizoval.Kdo je to Boomer? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Boomer? Lidé, různé

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Rozumíte pojmu Výsledovka? Víte co je Mrakodrap? Znáte definici termínu Epidemie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Granola?

Klíčová slova: wikipedie, význam slova, pojem, synonymum, původ slova, Boomer, heslo, vysvětlení, odborný výraz, význam pojmu, přesný význam, wiki, termín, definice, Boomer, etymologie

Pojem Boomer je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít termín Boomer ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Boomer ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Boomer na Google.cz

Zkusit najít frázi Boomer ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít frázi Boomer ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Boomer například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Boomer, definice, vysvětlení pojmu

Teďka už zajisté víte Kdo je to Boomer? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Boomer? Definice pojmu Boomer patří do kategorie Různé

Kategorie různé, zamyšlený blonďák, boomer, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete se pokusit také najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Radíme vám proto hledat slovo Boomer i v jiné části webu než je kategorie různé.