Kdo je to?
Kdo je to, byl Disponent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Disponent? Lidé, různé

Kdo je to Disponent?

Jaký je význam slova Disponent? Co to znamená?

Disponent je označení pro člověka, který má pověření, oprávnění či zmocnění pro určitou činnost nebo úkony. Může působit v různých oborech lidské činnosti, podle toho se pak liší jeho odpovědnost a náplň práce. Ve firmách a podnicích bývá disponent tím člověkem, který má oprávnění k zastupování firmy na nejrůznějších obchodních akcích, jednání, smí také uzavírat za firmu smlouvy a provádět některé přesně vymezené právní úkony. S disponentem se lze setkat i v bankách, zde smí operovat s bankovními účty a na nich uloženými finančními prostředky. Disponentů k účtu může být i vyšší počet.
Také v oblasti logistiky můžete nalézt pracovní funkci disponenta. Ten zajišťuje, plánuje a řídí dopravu, má na starosti také vytížení vozidel, komunikaci se zákazníky, spolupráci s řidiči a také ostatními pracovníky daného podniku. Stará se i o výběr dopravců, sleduje plnění dodávek, spolupracuje s obchodními partnery, skladníky a expedicí.Kdo je to, byl Disponent? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Disponent? Lidé, různé

Definici slova Disponent můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Couvert? Vzpomněli byste si co znamená slovo Creme fraiche? Znáte termín Jmenovatel? Víte co je Kosmatice?

Klíčová slova: různé, původ slova, lexikon, popis, formulace, popis, wiki, odborný výraz, kdo je Disponent?, kdo to je, synonymum, informace, heslo, co je to Disponent?, slovo, vysvětlení

Pojem Disponent je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Vyhledat heslo Disponent ve Wikipedii

Najít pojem Disponent v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Disponent na Google.cz

Zkusit najít Disponent ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Disponent například ve Wikislovníku, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, ve vyhledávači Seznam.cz nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Disponent, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Disponent? Kdo to byl Disponent? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Disponent? Definice pojmu Disponent se nachází v sekci různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, slovo, definici, termín řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v různé.

Znáte pojem plugin nebo chipset?