Kdo je to?
Kdo je to, byl Hotař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hotař? Lidé, historie

Kdo je to Hotař?

Jaký je význam slova Hotař? Co to znamená?

Hotař byl hlídačem vinohradu a měl povinnost chránit ho před zloději, dobytkem, ptáky i divokými zvířaty. Pracoval za sjednaný plat a v sobotu si směl vzít domů 3 hrozny a ovoce ležící na zemi. Pokud by si vzal větší množství, propadl by hrdelnímu právu.
Hotař byl strážcem vinohradu i v době, kdy se po skončení hlavní sklizně jen paběrkovalo. Musel být počestným člověkem, který pravidelně docházel ke zpovědi a řádně se choval, dokud nebyly sklizeny poslední hrozny.Kdo je to, byl Hotař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hotař? Lidé, historie

Zaujalo vás slovo, termín Hotař? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo HACCP? Víte co je Atomismus? Víte, co je to Spinning? Vzpomněli byste si co označuje výraz Badoo?

Klíčová slova: historie, termín, význam pojmu, popis, popis, kdo je Hotař?, wiki, odborný výraz, formulace, informace, význam slova, přesný výraz, lexikon, kdo to je, přesný význam, definice

Pojem Hotař je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít Hotař ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Hotař ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Hotař na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hotař ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Hotař například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Hotař, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hotař? Kdo to byl Hotař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hotař? Definice pojmu Hotař se nachází v sekci historie. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Hotař hledat i v jiných kategoriích (než historie).

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.