Kdo je to?
Kdo je to Hotař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hotař? Lidé, historie

Hotař

Jaký je význam slova Hotař? Co to znamená?

Hotař byl hlídačem vinohradu a měl povinnost chránit ho před zloději, dobytkem, ptáky i divokými zvířaty. Pracoval za sjednaný plat a v sobotu si směl vzít domů 3 hrozny a ovoce ležící na zemi. Pokud by si vzal větší množství, propadl by hrdelnímu právu.
Hotař byl strážcem vinohradu i v době, kdy se po skončení hlavní sklizně jen paběrkovalo. Musel být počestným člověkem, který pravidelně docházel ke zpovědi a řádně se choval, dokud nebyly sklizeny poslední hrozny.Kdo je to Hotař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hotař? Lidé, historie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Hotař? s přáteli a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Fez? Vzpomněli byste si na význam slova Micelární voda? Víte, co je to Mild-hybrid? Znáte definici termínu Nadzvuková rychlost?

Klíčová slova: definice, přesný výraz, Hotař, etymologie, význam pojmu, historie, pojem, wiki, popis, synonymum, heslo, původ slova, odborný výraz, vysvětlení, slovo, wikipedie

Pojem Hotař je v kategorii Historie, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Hotař

Hledat videa s názvem Hotař na Youtube

Zkusit najít termín Hotař v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít výraz Hotař na Google obrázcích

Hledejte bez špehování slovo Hotař ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Hotař ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Hotař například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Hotař? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Hotař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hotař? Definice pojmu Hotař je v sekci Historie

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace jsou bez záruky, provozovatel neručí za správnost a aktuálnost informací v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, slovo, termín, definici kupříkladu na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že každé heslo může mít víc definic podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v historie.

Znáte zkratky POV, SJM nebo FTW? Tyto a dalších 1000 jiných zkratek naleznete zde.