Kdo je to?
Kdo je Libor Bouček? Životopis Libor Bouček, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Kdo je Libor Bouček?

Kdo je Libor Bouček? Životopis, informace, biografie, umělci

Libor Bouček je český televizní moderátor, bavič, občasný herec a dabér. Bouček se narodil v Praze, kde po základní škole studoval na Akademickém gymnáziu v Praze (1995-99). Poté se přihlásil na DAMU, kde během let 2000-04 úspěšně vystudoval Katedru produkce.
Nejvíce se proslavil jako moderátor televizních pořadů. Moderoval například soutěže krásy Česká Miss, které moderoval celkem šestkrát v letech 2010, 2013-16 a 2019, dále soutěž Český slavík Mattoni moderoval v letech 2010-11 a 2014-15. Mezi další pořady, které během své kariéry moderoval patří reality show Balírna, Vyvolení 1, 2, 3 a 2013, Československá Superstar (2011), Hlas ČeskoSlovenska (2012), Máme rádi Česko (2013-21), UEFA EURO (2008 a 2012), Pevnost Boyard (2016-18), Kapka naděje 2018 a 2019, Eurovision Song Contest 2019 a mnoho dalších.
Objevil se rovněž i na televizních obrazovkách ve filmech a seriálech. Debutoval v komedii Rafťáci, Panic je nanic (2006), následoval film Pohádkové počasí (2008) a seriály Krejzovi (2018) nebo Slunečná (2021).
Jako dabér má za sebou více než třicet filmů a seriálů. Mezi ty známější seriály patří Gilmorova děvčata, Kriminálka Miami, Kriminálka New York, Chirurgové, Tučňáci z Madagaskaru, Misfits: Zmetci nebo Kobra 11. Mezi oblíbené filmy, kterým Bouček propůjčil svůj hlas, patří Doba ledová 2, Kung Fu Panda 2, Captain America: První Avenger, Lego Ninjago, Hobit: Neočekávaná cesta, Thor: Temný svět, Captain America: Návrat prvního Avengera, Avengers: Age of Ultron, Ant-Man, Spider-Man: Homecoming, Avengers: Infinity War, Avengers: Endgame a další.
Bouček také pracoval v rádiích Frekvence 1 a Evropa 2 (pořad Afterparty). Poté přešel na kanál CNN Prima News (pořad Nový den).Kdo je Libor Bouček? Životopis Libor Bouček, osobnosti, slavný člověk z kategorie umělci

Hlavní data o osobě Libor Bouček

Národnost: česká
Datum narození: 2. 12. 1980
Místo narození: Praha, Československo

Sdílejte tuto stránku s osobností Libor Bouček se známými na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Rozumíte pojmu Elektrolyt? Rozumíte pojmu Přívlastek? Znáte definici termínu Pranostika? Znáte pojem Lomený oblouk?

Klíčová slova: umělci, wiki, kdy se narodil Libor Bouček?, biografie, popis, narození, kdo je Libor Bouček?, národnost, osobnost, lexikon, umělci, místo narození, datum narození, život, informace, wikipedie

Pojem Libor Bouček je v kategorii Umělci, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit najít pojem Libor Bouček ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Libor Bouček v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít termín Libor Bouček ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat heslo Libor Bouček ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Libor Bouček ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Libor Bouček například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Životopis, kdo je Libor Bouček? Stručná biografie

Teď už víte Kdo je to Libor Bouček? Kdy se narodil Libor Bouček? Kde se narodil Libor Bouček? Libor Bouček se nachází v kategorii Umělci

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a úplnost informací. V textech mohou být věcné a technické nepřesnosti a gramatické či typografické chyby. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Libor Bouček dejme tomu například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Libor Bouček i v jiné kategorii než je umělci.