Kdo je to?
Kdo je to Famfrnoch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Famfrnoch? Lidé, různé

Kdo je to Famfrnoch?

Jaký je význam slova Famfrnoch? Co to znamená?

Famfrnoch je staročeský hudební nástroj. Připomíná tvarem džbán, horní strana je potažená kůží. Uprostřed je otvor, kterým je protažený žíňový provázek. Po něm se přejíždí navhčenými prsty a tak vzniká charakteristický tón.Kdo je to Famfrnoch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Famfrnoch? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Famfrnoch s partnery, kolegy a kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co znamená slovo OMG? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cholera? Víte, co je to Znárodnění? Znáte termín Heliskiing?

Klíčová slova: wikipedie, různé, popis, vysvětlení, definice, lexikon, význam, termín, slovo, přesný výraz, synonymum, původ slova, informace, přesný význam, odborný výraz, význam pojmu

Pojem Famfrnoch je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Famfrnoch v následujících zdrojích

Hledat pojem Famfrnoch ve fulltextu Seznam.cz

Najít pojem Famfrnoch ve vyhledávači Yandex

Vyhledat výraz Famfrnoch ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Famfrnoch ve Wikimedia Commons

Hledat termín Famfrnoch ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Famfrnoch například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Famfrnoch? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Famfrnoch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Famfrnoch? Definice pojmu Famfrnoch se nachází v sekci Různé

Sepsáno redaktory Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete také vyzkoušet hledat informace výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Různé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.