Kdo je to?
Kdo je to, byl Famfrnoch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Famfrnoch? Lidé, různé

Kdo je to Famfrnoch?

Co znamená a jaký je význam slova Famfrnoch?

Famfrnoch je staročeský hudební nástroj. Připomíná tvarem džbán, horní strana je potažená kůží. Uprostřed je otvor, kterým je protažený žíňový provázek. Po něm se přejíždí navhčenými prsty a tak vzniká charakteristický tón.Kdo je to, byl Famfrnoch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Famfrnoch? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Famfrnoch? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Airsoft? Vzpomněli byste si co označuje výraz Libertarianismus? Víte, co je to Uber? Znáte termín Sieg Heil?

Klíčová slova: původ slova, odborný výraz, slovo, popis, etymologie, lexikon, vysvětlení, synonymum, význam slova, termín, různé, kdo to je, wiki, definice, pojem, co je to Famfrnoch?

Pojem Famfrnoch je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Famfrnoch zkuste tyto odkazy

Hledat heslo Famfrnoch ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat heslo Famfrnoch ve Wikipedii

Hledat pojem Famfrnoch v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Famfrnoch ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Famfrnoch například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Vysvětlení významu slova Famfrnoch, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Famfrnoch? Kdo to byl Famfrnoch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Famfrnoch? Definice pojmu Famfrnoch je v kategorii různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte po pojmu Famfrnoch i v jiných kategoriích (než různé).

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.