Kdo je to?
Kdo je to, byl Famfrnoch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Famfrnoch? Lidé, různé

Kdo je to Famfrnoch?

Co znamená a jaký je význam slova Famfrnoch?

Famfrnoch je staročeský hudební nástroj. Připomíná tvarem džbán, horní strana je potažená kůží. Uprostřed je otvor, kterým je protažený žíňový provázek. Po něm se přejíždí navhčenými prsty a tak vzniká charakteristický tón.Kdo je to, byl Famfrnoch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Famfrnoch? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Famfrnoch s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Airsoft? Znáte pojem OSPOD? Víte, co je to Tanin? Vzpomenete si na definici slova Firewall?

Klíčová slova: popis, kdo to je, původ slova, slovo, co znamená, informace, Famfrnoch, vysvětlení, význam slova, popis, odborný výraz, přesný výraz, co je to Famfrnoch?, význam pojmu, termín, definice

Pojem Famfrnoch je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít heslo Famfrnoch ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Famfrnoch na Youtube

Hledat frázi Famfrnoch v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Famfrnoch ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Famfrnoch například ve fulltextu Google.cz, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Famfrnoch? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Famfrnoch? Kdo to byl Famfrnoch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Famfrnoch? Definice pojmu Famfrnoch je v sekci různé. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Pokuste se též vyhledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Famfrnoch v jiné sekci než různé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.