Kdo je to?
Kdo je to, byl Famfrnoch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Famfrnoch? Lidé, různé

Kdo je to Famfrnoch?

Co znamená a jaký je význam slova Famfrnoch?

Famfrnoch je staročeský hudební nástroj. Připomíná tvarem džbán, horní strana je potažená kůží. Uprostřed je otvor, kterým je protažený žíňový provázek. Po něm se přejíždí navhčenými prsty a tak vzniká charakteristický tón.Kdo je to, byl Famfrnoch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Famfrnoch? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Famfrnoch sdílet s kolegy prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Airsoft? Znáte definici termínu Rezistor? Víte, co je to Tanin? Pamatujete si definici pojmu Bércový vřed?

Klíčová slova: heslo, formulace, význam slova, wiki, význam pojmu, definice, pojem, slovo, přesný výraz, kdo to je, odborný výraz, různé, synonymum, kdo je Famfrnoch?, popis, termín

Pojem Famfrnoch je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Famfrnoch ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Famfrnoch na Youtube

Vyhledat termín Famfrnoch ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Famfrnoch v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Famfrnoch například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Famfrnoch

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Famfrnoch? Kdo to byl Famfrnoch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Famfrnoch? Definice pojmu Famfrnoch patří do sekce různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Famfrnoch i jinde než v sekci než v různé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.