Kdo je to?
Kdo je to, byl Famfrnoch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Famfrnoch? Lidé, různé

Kdo je to Famfrnoch?

Co znamená a jaký je význam slova Famfrnoch?

Famfrnoch je staročeský hudební nástroj. Připomíná tvarem džbán, horní strana je potažená kůží. Uprostřed je otvor, kterým je protažený žíňový provázek. Po něm se přejíždí navhčenými prsty a tak vzniká charakteristický tón.Kdo je to, byl Famfrnoch? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Famfrnoch? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Famfrnoch sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Airsoft? Vzpomněli byste si na význam slova Marginální? Víte, co je to Uber? Znáte definici termínu Nefrologie?

Klíčová slova: význam slova, synonymum, různé, přesný význam, přesný výraz, popis, termín, formulace, odborný výraz, popis, kdo je Famfrnoch?, slovo, kdo to je, heslo, pojem, definice

Pojem Famfrnoch je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Vyhledat heslo Famfrnoch ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Famfrnoch ve vyhledávači Qwant

Hledat frázi Famfrnoch ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít slovo Famfrnoch ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Famfrnoch například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Famfrnoch? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Famfrnoch? Kdo to byl Famfrnoch? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Famfrnoch? Definice pojmu Famfrnoch se nachází v kategorii různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než různé.

Chcete se dozvědět kdo slaví svátek (jmeniny) na Slovensku, v Polsku, Německu nebo v České republice? Pak se podívejte na web obsahující kalendář svátků.