Kdo je to?
Kdo je to Tkadlec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tkadlec? Lidé, profese

Tkadlec

Co znamená a jaký je význam slova Tkadlec?

Tkadlec je osoba věnující se tkalcovství, tedy výrobě textilií na tkacím stroji, při níž se využívají jak přírodní, tak umělé materiály. Náplň práce tkalce se v průběhu času měnila a závisela na technických možnostech.
Původní tkalci používali ruční stavy s jednoduchým manuálním ovládáním. Později přešli k člunkovým strojům, u nichž především vyměňovali cívky a navazovali přetržené nitě. U další generace bezčlunkových strojů již pouze odstraňovali závady.Kdo je to Tkadlec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Tkadlec? Lidé, profese

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu Celiakie? Víte co je SSL? Znáte termín Doping? Vzpomněli byste si co označuje výraz Generace X?

Klíčová slova: přesný význam, význam, co znamená, termín, popis, odborný výraz, vysvětlení, wiki, pojem, profese, Tkadlec, heslo, Tkadlec, formulace, význam pojmu, lexikon

Pojem Tkadlec je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Tkadlec zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Tkadlec ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Tkadlec na Youtube

Vyhledat pojem Tkadlec ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít výraz Tkadlec na Google obrázcích

Zkusit najít výraz Tkadlec na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Tkadlec například ve fulltextu Yahoo.com, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v evropském vyhledávači Qwant nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Tkadlec, definice, vysvětlení pojmu

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Tkadlec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tkadlec? Definice pojmu Tkadlec patří do kategorie Profese

Kategorie profese, baristka žena, tkadlec, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Čerstvé informace hledejte výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Profese.