Kdo je to?
Kdo je to, byl Tkadlec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tkadlec? Lidé, profese

Kdo je to Tkadlec?

Co znamená a jaký je význam slova Tkadlec?

Tkadlec je osoba věnující se tkalcovství, tedy výrobě textilií na tkacím stroji, při níž se využívají jak přírodní, tak umělé materiály. Náplň práce tkalce se v průběhu času měnila a závisela na technických možnostech.
Původní tkalci používali ruční stavy s jednoduchým manuálním ovládáním. Později přešli k člunkovým strojům, u nichž především vyměňovali cívky a navazovali přetržené nitě. U další generace bezčlunkových strojů již pouze odstraňovali závady.Kdo je to, byl Tkadlec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Tkadlec? Lidé, profese

Budeme rádi, pokud budete definici slova Tkadlec sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu Oddlužení? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kmitočet? Znáte termín Činžovní dům? Znáte termín Endokrinologie?

Klíčová slova: definice, kdo je Tkadlec?, co je to Tkadlec?, Tkadlec, lexikon, přesný výraz, původ slova, formulace, kdo to je, význam, heslo, přesný význam, wiki, termín, co znamená, etymologie

Pojem Tkadlec je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Tkadlec ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Tkadlec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Tkadlec na Google.cz

Zkusit najít frázi Tkadlec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Tkadlec například ve vyhledávači Seznam.cz, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Tkadlec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Tkadlec? Kdo to byl Tkadlec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Tkadlec? Definice pojmu Tkadlec patří do sekce profese. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, termín třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie profese.