Kdo je to?
Kdo je to, byl Hawalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hawalista? Lidé, různé

Kdo je to Hawalista?

Co znamená a jaký je význam slova Hawalista?

Hawalista je ten, kdo se účastní nebankovního převodu peněz, tzv. hawaly. Je to tradiční systém velmi oblíbený zejména v muslimském světě. Jeho principem je poskytnutí půjčky mezi rodinnými přílušníky, členy klanu apod. Mezi oběma účastníky hawaly musí panovat naprostá důvěra. Slovo "důvěra" nakonec odpovídá i překladu slova hawala. V případě hawaly jsou výhodou daleko nižší úroky než v bance a obecně možnost individuálního dojednání podmínek půjčky. Hawala je často využívána nelegálními imigranty, organizovaným zločinem, teroristy a všude tam, kde je z nějakého důvodu nutné skrýt finanční toky.Kdo je to, byl Hawalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hawalista? Lidé, různé

Sdílejte tuto stránku se slovem Hawalista s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Daňový doklad? Vzpomněli byste si co označuje výraz Částice? Znáte pojem Ochechule? Znáte termín Tygří ořech?

Klíčová slova: termín, pojem, kdo je Hawalista?, wiki, význam slova, popis, synonymum, kdo to je, přesný význam, co je to Hawalista?, odborný výraz, formulace, původ slova, definice, význam pojmu, slovo

Pojem Hawalista je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby a vyhledávače

Hledat termín Hawalista ve Wikislovníku

Zkusit najít Hawalista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít frázi Hawalista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Hawalista na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hawalista například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hawalista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Hawalista? Kdo to byl Hawalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hawalista? Definice pojmu Hawalista je v kategorii různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít výraz, slovo, definici, slovíčko třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Hawalista i v jiné sekci než je kategorie různé.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.