Kdo je to?
Kdo je to, byl Hawalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hawalista? Lidé, různé

Kdo je to Hawalista?

Co znamená a jaký je význam slova Hawalista?

Hawalista je ten, kdo se účastní nebankovního převodu peněz, tzv. hawaly. Je to tradiční systém velmi oblíbený zejména v muslimském světě. Jeho principem je poskytnutí půjčky mezi rodinnými přílušníky, členy klanu apod. Mezi oběma účastníky hawaly musí panovat naprostá důvěra. Slovo "důvěra" nakonec odpovídá i překladu slova hawala. V případě hawaly jsou výhodou daleko nižší úroky než v bance a obecně možnost individuálního dojednání podmínek půjčky. Hawala je často využívána nelegálními imigranty, organizovaným zločinem, teroristy a všude tam, kde je z nějakého důvodu nutné skrýt finanční toky.Kdo je to, byl Hawalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hawalista? Lidé, různé

Líbí se vám definice kdo je to Hawalista? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Daňový doklad? Znáte termín Ethernet? Znáte pojem Klevela? Víte, co je to Power bank?

Klíčová slova: kdo to je, původ slova, etymologie, slovo, přesný význam, význam pojmu, přesný výraz, popis, vysvětlení, informace, význam slova, popis, wiki, význam, co je to Hawalista?, termín

Pojem Hawalista je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Hledat videa s názvem Hawalista na Youtube

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hawalista ve Wikimedia Commons

Najít heslo Hawalista ve vyhledávači Yandex

Najít výraz Hawalista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hawalista například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikipedii nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Hawalista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hawalista? Kdo to byl Hawalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hawalista? Definice pojmu Hawalista je v sekci různé. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, text, pojem třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Proto případně zapátrejte po pojmu Hawalista i v jiných kategoriích (než různé).

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.