Kdo je to?
Kdo je to Hawalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hawalista? Lidé, různé

Hawalista

Co znamená a jaký je význam slova Hawalista?

Hawalista je ten, kdo se účastní nebankovního převodu peněz, tzv. hawaly. Je to tradiční systém velmi oblíbený zejména v muslimském světě. Jeho principem je poskytnutí půjčky mezi rodinnými přílušníky, členy klanu apod. Mezi oběma účastníky hawaly musí panovat naprostá důvěra. Slovo "důvěra" nakonec odpovídá i překladu slova hawala. V případě hawaly jsou výhodou daleko nižší úroky než v bance a obecně možnost individuálního dojednání podmínek půjčky. Hawala je často využívána nelegálními imigranty, organizovaným zločinem, teroristy a všude tam, kde je z nějakého důvodu nutné skrýt finanční toky.Kdo je to Hawalista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hawalista? Lidé, různé

Zaujala vás definice slova Hawalista? Pak se o tuto stránku podělte s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Norma? Víte co je Apatie? Znáte pojem Kvasnice? Vzpomněli byste si co označuje výraz Spořič obrazovky?

Klíčová slova: etymologie, co znamená, wiki, přesný výraz, význam, Hawalista, různé, Hawalista, původ slova, lexikon, termín, různé, přesný význam, odborný výraz, význam pojmu, přesný výraz

Pojem Hawalista je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Zkusit najít slovo Hawalista ve vyhledávači Yahoo

Najít termín Hawalista ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Hawalista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít frázi Hawalista ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Hawalista na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Hawalista například v metavyhledávači Info.com, v Google překladači, ve Wikipedii, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Hawalista

Nyní již víte Kdo je to Hawalista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hawalista? Definice pojmu Hawalista je v kategorii Různé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Zkuste též najít informace výraz,heslo, text, pojem řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Vyzkoušejte proto i příslušná synonyma a homonyma v jiných sekcích než různé.

Zavzpomínejte na klasiské hry zvané Arkády. Manic miner, Pacman nebo Lemmings si nyní můžete zahrát zdarma a online ve vašem prohlížeči.