Kdo je to?
Kdo je to Megaloman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Megaloman? Lidé, poruchy

Kdo je to Megaloman?

Jaký je význam slova Megaloman? Co to znamená?

Megalomanie je psychická porucha. Člověk, který jí trpí, má nadhodnocené představy o významu své osoby a svých činů. Často spřádá nereálné plány a věří, že ho čeká slavná budoucnost. Od svého okolí vyžaduje velkou pozornost, touží po bohatství a slávě a má extrémně vysoké sebevědomí. Může trpět bludy - například víra ve vlastní aristokratický původ - nebo paranoiou. Megalomanie může být součástí i jiných duševních poruch.
Označení megaloman můžeme použít i v nepsychiatrickém významu. Například pro člověka, který má velké, těžko realizovatelné plány nebo se upíná k realizaci gigantických projektů.


Kdo je to Megaloman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Megaloman? Lidé, poruchy

Definici slova Megaloman můžete sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Babyka? Znáte termín Rozvodí? Vzpomněli byste si co znamená slovo Kuskus? Víte, co je to Celta?

Klíčová slova: informace, heslo, termín, poruchy, co znamená, etymologie, poruchy, Megaloman, původ slova, význam slova, přesný výraz, definice, význam pojmu, Megaloman, význam, vysvětlení

Pojem Megaloman je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Megaloman v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Megaloman ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Megaloman ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Megaloman ve Wikipedii

Najít termín Megaloman v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Megaloman ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Megaloman například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve Wikislovníku nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Vysvětlení významu slova Megaloman, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Megaloman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Megaloman? Definice pojmu Megaloman patří do sekce Poruchy

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt výraz, text, termín, pojem dejme tomu např. na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Radíme vám proto hledat slovo Megaloman i v jiné části webu než je kategorie poruchy.