Kdo je to?
Kdo je to Megaloman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Megaloman? Lidé, poruchy

Megaloman

Jaký je význam slova Megaloman? Co to znamená?

Megalomanie je psychická porucha. Člověk, který jí trpí, má nadhodnocené představy o významu své osoby a svých činů. Často spřádá nereálné plány a věří, že ho čeká slavná budoucnost. Od svého okolí vyžaduje velkou pozornost, touží po bohatství a slávě a má extrémně vysoké sebevědomí. Může trpět bludy - například víra ve vlastní aristokratický původ - nebo paranoiou. Megalomanie může být součástí i jiných duševních poruch.
Označení megaloman můžeme použít i v nepsychiatrickém významu. Například pro člověka, který má velké, těžko realizovatelné plány nebo se upíná k realizaci gigantických projektů.


Kdo je to Megaloman? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Megaloman? Lidé, poruchy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Megaloman sdílet s vašimi známými a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Zlatý gól? Vzpomněli byste si co označuje výraz Acidóza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Parapet? Znáte termín Lignit?

Klíčová slova: poruchy, vysvětlení, informace, význam slova, poruchy, termín, wiki, definice, etymologie, heslo, slovo, Megaloman, odborný výraz, Megaloman, popis, formulace

Pojem Megaloman je v kategorii Poruchy, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Megaloman

Hledat heslo Megaloman ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Megaloman ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Megaloman na Google obrázcích

Vyhledat termín Megaloman na Google.cz

Zkusit najít slovo Megaloman ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Megaloman například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Megaloman

Právě jste zjistili Kdo je to Megaloman? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Megaloman? Definice pojmu Megaloman patří do sekce Poruchy

Uvedený text sepsán reaktory Superia.cz. Zveřejněné texty nemohou sloužit jako stoprocentní zdroj informací a mohou se v nich objevovat faktické chyby. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít informace výraz, text, termín, pojem například v české Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Megaloman i v jiných kategoriích (než poruchy).