Kdo je to?
Kdo je to, byl Hrdina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hrdina? Lidé, různé

Kdo je to Hrdina?

Jaký je význam slova Hrdina? Co to znamená?

Hrdina v původním významu je postava z mytologie, která je idealizovaná, má mimořádné schopnosti a vykonala hrdinské skutky (např. Héraklés v antických řeckých bájích). Slovo hrdina je ale běžně používá se smyslu hlavní postavy z filmu nebo knihy anebo také pro člověka, který vykonal něco mimořádného v běžné situaci (např. někdo, kdo projevil odvahu a postavil se útočníkovi apod.)Kdo je to, byl Hrdina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hrdina? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hrdina s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Infinitiv? Znáte pojem Hustota? Víte co je Hostel? Vzpomenete si na definici slova Ekosystém?

Klíčová slova: kdo to je, definice, pojem, formulace, informace, význam, odborný výraz, termín, vysvětlení, synonymum, popis, původ slova, slovo, význam pojmu, Hrdina, lexikon

Pojem Hrdina je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Zkusit najít slovo Hrdina ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Hrdina na Youtube

Hledat pojem Hrdina ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Hrdina v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Hrdina například v evropském vyhledávači Qwant, v Google překladači, ve fulltextu Google.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Hrdina, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hrdina? Kdo to byl Hrdina? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hrdina? Definice pojmu Hrdina se nachází v sekci různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Hrdina i jinde než v sekci než v různé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.