Kdo je to?
Kdo je to, byl Hrdina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hrdina? Lidé, různé

Kdo je to Hrdina?

Jaký je význam slova Hrdina? Co to znamená?

Hrdina v původním významu je postava z mytologie, která je idealizovaná, má mimořádné schopnosti a vykonala hrdinské skutky (např. Héraklés v antických řeckých bájích). Slovo hrdina je ale běžně používá se smyslu hlavní postavy z filmu nebo knihy anebo také pro člověka, který vykonal něco mimořádného v běžné situaci (např. někdo, kdo projevil odvahu a postavil se útočníkovi apod.)Kdo je to, byl Hrdina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hrdina? Lidé, různé

Tento text (Hrdina) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Infinitiv? Znáte definici termínu Grenadina? Víte co je Hostel? Pamatujete si definici pojmu Činohra?

Klíčová slova: význam, co je to Hrdina?, slovo, formulace, heslo, synonymum, etymologie, různé, popis, definice, Hrdina, wiki, význam pojmu, popis, původ slova, kdo je Hrdina?

Pojem Hrdina je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Hrdina

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hrdina ve Wikimedia Commons

Najít heslo Hrdina ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Hrdina ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Hrdina ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Hrdina například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Hrdina? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Hrdina? Kdo to byl Hrdina? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hrdina? Definice pojmu Hrdina je v sekci různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz kupříkladu v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete delší popis. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Proto případně zapátrejte po pojmu Hrdina i v jiných kategoriích (než různé).

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.