Kdo je to?
Kdo je to, byl Hrdina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hrdina? Lidé, různé

Kdo je to Hrdina?

Jaký je význam slova Hrdina? Co to znamená?

Hrdina v původním významu je postava z mytologie, která je idealizovaná, má mimořádné schopnosti a vykonala hrdinské skutky (např. Héraklés v antických řeckých bájích). Slovo hrdina je ale běžně používá se smyslu hlavní postavy z filmu nebo knihy anebo také pro člověka, který vykonal něco mimořádného v běžné situaci (např. někdo, kdo projevil odvahu a postavil se útočníkovi apod.)Kdo je to, byl Hrdina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hrdina? Lidé, různé

Zaujalo vás slovo, termín Hrdina? Potom se podělte s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova ISO? Znáte pojem Altruismus? Víte co je MMS? Vzpomenete si na definici slova Trimestr?

Klíčová slova: význam pojmu, termín, význam slova, popis, etymologie, pojem, kdo to je, wiki, Hrdina, vysvětlení, lexikon, synonymum, odborný výraz, popis, přesný výraz, různé

Pojem Hrdina je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Hrdina v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Hrdina v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Hrdina ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít termín Hrdina ve vyhledávači Qwant

Hledat heslo Hrdina ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Hrdina například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Co znamená Hrdina? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Hrdina? Kdo to byl Hrdina? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hrdina? Definice pojmu Hrdina se nachází v kategorii různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Hrdina i jinde než v sekci než v různé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.