Kdo je to?
Kdo je to Hrdina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hrdina? Lidé, různé

Kdo je to Hrdina?

Jaký je význam slova Hrdina? Co to znamená?

Hrdina v původním významu je postava z mytologie, která je idealizovaná, má mimořádné schopnosti a vykonala hrdinské skutky (např. Héraklés v antických řeckých bájích). Slovo hrdina je ale běžně používá se smyslu hlavní postavy z filmu nebo knihy anebo také pro člověka, který vykonal něco mimořádného v běžné situaci (např. někdo, kdo projevil odvahu a postavil se útočníkovi apod.)Kdo je to Hrdina? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hrdina? Lidé, různé

Text můžete velmi jednoduše sdílet s kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova IP adresa? Vzpomněli byste si co označuje výraz Tofu? Víte co je Rabat? Znáte termín Třtinový cukr?

Klíčová slova: lexikon, wiki, význam slova, slovo, Hrdina, informace, přesný výraz, přesný význam, význam, vysvětlení, wikipedie, etymologie, heslo, synonymum, přesný výraz, původ slova

Pojem Hrdina je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Hrdina ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Hrdina v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Hrdina ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít pojem Hrdina ve Wikislovníku

Najít slovo Hrdina ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Hrdina například v Google obrázcích, v Google překladači, ve ruském vyhledávači Yandex, ve Wikipedii nebo v Lingea slovnících.

Jiné zajímavé termíny, pojmy, hesla, slova, osobnosti, lidi

Co znamená Hrdina? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Hrdina? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hrdina? Definice pojmu Hrdina se nachází v sekci Různé

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Pokuste se též vyhledat informace výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba na stránkách Wikipedie, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto vyhledávání nebo se podívejte do jiných kategorií než je Různé.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.