Kdo je to?
Kdo je to Podržtaška? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Podržtaška? Lidé, hanlivé

Podržtaška

Jaký je význam slova Podržtaška? Co to znamená?

Podržtaška je hanlivé označení pro neužitečného člověka. Pokud hovoříme o pracovní oblasti, tak se jedná o přebytečného člověka. Vykonává pomocné úkony, podřadné práce, jen aby něco dělal. Můžeme hovořit také o přisluhovači, který je nadřízenému po ruce a vykonává všechny zadané práce. Podržtaška může být i dítě, které nám chce pomáhat s vařením a úklidem. Původ slova najdeme ve složenině slovesa podrž a podstatného jména rodu ženského taška, vznikne podstatné jméno rodu mužského podržtaška . Synonyma pro slovo „podržtaška“ jsou poskok, sluha, posluhovač, přisluhovač, slouha, pomocník, noshled, přicmrndávač, fámulus, přicmrndávač, pohůnek.


Kdo je to Podržtaška? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Podržtaška? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Podržtaška? s vašimi kamarády prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Víte co je Rodokmen? Víte, co je to Hmotný majetek? Rozumíte pojmu Proteinová dieta? Rozumíte pojmu Sedmá nemoc?

Klíčová slova: heslo, etymologie, informace, odborný výraz, význam slova, význam pojmu, co znamená, přesný význam, vysvětlení, termín, význam, definice, synonymum, původ slova, wiki, popis

Pojem Podržtaška je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Podržtaška v následujících zdrojích

Hledat heslo Podržtaška na Google obrázcích

Zkusit najít frázi Podržtaška ve Wikipedii

Vyhledat pojem Podržtaška ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Podržtaška ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Podržtaška ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Podržtaška například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Co znamená Podržtaška? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Podržtaška? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Podržtaška? Definice pojmu Podržtaška je v sekci Hanlivé

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Doporučujeme vyhledat informace pojem, slovo, termín, definici dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Podržtaška i jinde než v sekci než v hanlivé.