Kdo je to?
Kdo je to Hrdobec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hrdobec? Lidé, různé

Kdo je to Hrdobec?

Co znamená a jaký je význam slova Hrdobec?

Hrdobec je pojmenování pro hrdého člověka, popřípadě hrdopýška. Hrdobce je podstatné jméno rodu mužského, bylo v množném čísle použito spisovatelem Janem Nerudou v básni Jak lvové bijem o mříže, součásti sbírky Písně kosmické.
Populárním se stalo toto pojmenování díky filmu Marečku, podejte mi pero, kde po mnoha dohadech o významu slova byl hrdobec označen jako odborný název pro brouka hovnivála.Kdo je to Hrdobec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Hrdobec? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Hrdobec s vašimi kamarády na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Glutasol? Vzpomněli byste si co označuje výraz Vidimace? Vzpomněli byste si na význam slova Esovka? Znáte termín Filipojakubská noc?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, slovo, wikipedie, význam slova, etymologie, lexikon, pojem, heslo, odborný výraz, význam pojmu, přesný výraz, Hrdobec, původ slova, wiki, různé

Pojem Hrdobec je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Hrdobec v dalších zdrojích

Zkusit najít pojem Hrdobec ve Wikipedii

Hledat pojem Hrdobec na Google obrázcích

Hledat pojem Hrdobec na Google.cz

Zkusit najít frázi Hrdobec ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Hrdobec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Hrdobec například ve fulltextu Yahoo.com, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Hrdobec, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Hrdobec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hrdobec? Definice pojmu Hrdobec se nachází v sekci Různé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste najít informace pojem, definici, text, výraz např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Hrdobec i v jiné kategorii než v různé.