Kdo je to?
Kdo je to, byl Hrdobec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hrdobec? Lidé, různé

Kdo je to Hrdobec?

Jaký je význam slova Hrdobec? Co to znamená?

Hrdobec je pojmenování pro hrdého člověka, popřípadě hrdopýška. Hrdobce je podstatné jméno rodu mužského, bylo v množném čísle použito spisovatelem Janem Nerudou v básni Jak lvové bijem o mříže, součásti sbírky Písně kosmické.
Populárním se stalo toto pojmenování díky filmu Marečku, podejte mi pero, kde po mnoha dohadech o významu slova byl hrdobec označen jako odborný název pro brouka hovnivála.Kdo je to, byl Hrdobec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Hrdobec? Lidé, různé

Definici slova Hrdobec můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Sousloví? Vzpomněli byste si co označuje výraz Charčo? Vzpomněli byste si na význam slova Tapioka? Znáte termín Sebereflexe?

Klíčová slova: termín, synonymum, význam pojmu, lexikon, slovo, wiki, co je to Hrdobec?, popis, popis, informace, význam, původ slova, přesný význam, Hrdobec, vysvětlení, význam slova

Pojem Hrdobec je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat výraz Hrdobec na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Hrdobec ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Hrdobec ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Hrdobec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Hrdobec například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Microsoft Bing nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Vysvětlení významu slova Hrdobec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Hrdobec? Kdo to byl Hrdobec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Hrdobec? Definice pojmu Hrdobec se nachází v sekci různé. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat pojem, text, definici, řekněme například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než různé).