Kdo je to?
Kdo je to Leoš Stránský? Životopis Leoš Stránský, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Leoš Stránský?

Kdo je to Leoš Stránský? Stručný životopis

Leoš Stránský je filmový kaskadér a herec. Je žádaným kaskadérem a trenérem i v Hollywoodu. Studoval fakultu tělesné výchovy a sportu, zaměřil se na gymnastiku. K divadlu se přihlásil jako dobrovolný pracovník a s dalšími dobrovolníky vytvořil tým kaskadérů. Podílel se na natáčení filmu Titanic a hrál i ve filmu Zachraňte vojína Ryana.
Leoš Stránský je zaměstnancem studia Warner Bros, současně natáčí i v Americe. Má neustále velké množství nabídek, zvláště v zahraničí.Kdo je to Leoš Stránský? Životopis Leoš Stránský, lidé, osobnosti z herectví

Základní informace o osobě Leoš Stránský

Národnost: česká
Datum narození: 1968
Místo narození: Nymburk

Líbí se stručný životopis s osobou Leoš Stránský? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Daňový rezident? Znáte termín Forex? Vzpomenete si na definici slova ITunes? Víte, co je to Mobogenie?

Klíčová slova: termín, etymologie, původ slova, heslo, informace, kdo je Leoš Stránský?, vysvětlení, slovo, co je to Leoš Stránský?, lexikon, přesný výraz, význam slova, popis, význam pojmu, herectví, pojem

Pojem Leoš Stránský je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Leoš Stránský doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Leoš Stránský ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Leoš Stránský ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Leoš Stránský v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Leoš Stránský ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Leoš Stránský například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Leoš Stránský? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Leoš Stránský? Kdo to byl Leoš Stránský? Kdy se narodil Leoš Stránský? Kde se narodil Leoš Stránský? Leoš Stránský je v sekci herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete také vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Leoš Stránský dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Leoš Stránský i v jiné kategorii než je herectví.