Kdo je to?
Kdo je to Leoš Stránský? Životopis Leoš Stránský, lidé, osobnosti z herectví

Kdo je to Leoš Stránský?

Kdo je to Leoš Stránský? Stručný životopis

Leoš Stránský je filmový kaskadér a herec. Je žádaným kaskadérem a trenérem i v Hollywoodu. Studoval fakultu tělesné výchovy a sportu, zaměřil se na gymnastiku. K divadlu se přihlásil jako dobrovolný pracovník a s dalšími dobrovolníky vytvořil tým kaskadérů. Podílel se na natáčení filmu Titanic a hrál i ve filmu Zachraňte vojína Ryana.
Leoš Stránský je zaměstnancem studia Warner Bros, současně natáčí i v Americe. Má neustále velké množství nabídek, zvláště v zahraničí.Kdo je to Leoš Stránský? Životopis Leoš Stránský, lidé, osobnosti z herectví

Základní údaje o osobě Leoš Stránský

Národnost: česká
Datum narození: 1968
Místo narození: Nymburk

Zaujala vás biografie osobnosti Leoš Stránský? Potom se podělte s kamarády na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Bankovní záruka? Pamatujete si definici pojmu Penne? Vzpomenete si na definici slova Koroze? Vzpomněli byste si co znamená slovo Remise?

Klíčová slova: popis, formulace, herectví, význam slova, wiki, pojem, co znamená, Leoš Stránský, odborný výraz, přesný význam, slovo, informace, kdo je Leoš Stránský?, heslo, lexikon, termín

Pojem Leoš Stránský je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné doporučené zdroje informací

Najít pojem Leoš Stránský ve Wikislovníku

Zkusit najít slovo Leoš Stránský ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Leoš Stránský ve vyhledávači Yandex

Hledat pojem Leoš Stránský ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Leoš Stránský například v Microsoft Bing, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Životopis, kdo je Leoš Stránský? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Leoš Stránský? Kdo to byl Leoš Stránský? Kdy se narodil Leoš Stránský? Kde se narodil Leoš Stránský? Leoš Stránský se nachází v kategorii herectví. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Leoš Stránský dejme tomu na stránkách Wikipedie, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Leoš Stránský i v jiné kategorii než je herectví.