Kdo je to?
Kdo je Leoš Stránský? Životopis Leoš Stránský, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Leoš Stránský?

Kdo je Leoš Stránský? Životopis, informace, biografie, herectví

Leoš Stránský je filmový kaskadér a herec. Je žádaným kaskadérem a trenérem i v Hollywoodu. Studoval fakultu tělesné výchovy a sportu, zaměřil se na gymnastiku. K divadlu se přihlásil jako dobrovolný pracovník a s dalšími dobrovolníky vytvořil tým kaskadérů. Podílel se na natáčení filmu Titanic a hrál i ve filmu Zachraňte vojína Ryana.
Leoš Stránský je zaměstnancem studia Warner Bros, současně natáčí i v Americe. Má neustále velké množství nabídek, zvláště v zahraničí.Kdo je Leoš Stránský? Životopis Leoš Stránský, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Leoš Stránský

Národnost: česká
Datum narození: 1968
Místo narození: Nymburk

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Leoš Stránský s blízkými na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte termín Utopie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Sanytr? Vzpomenete si na definici slova Rašple? Víte co je Vitamín D?

Klíčová slova: wikipedie, osobnost, osobnosti, narození, život, herectví, popis, životopis, informace, Leoš Stránský, kde se narodil Leoš Stránský?, wiki, místo narození, Leoš Stránský, kdo je Leoš Stránský?, národnost

Pojem Leoš Stránský je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Hledat termín Leoš Stránský v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Leoš Stránský na Google.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Leoš Stránský ve Wikimedia Commons

Najít pojem Leoš Stránský ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Leoš Stránský například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve Wikipedii, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Biografie, životopis, kdo je to Leoš Stránský?

Právě jste zjistili Kdo je to Leoš Stránský? Kdy se narodil Leoš Stránský? Kde se narodil Leoš Stránský? Leoš Stránský je v sekci Herectví

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Doporučujeme vyhledat osobnost, osobu, člověka Leoš Stránský řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Leoš Stránský i v jiné kategorii než je herectví.