Kdo je to?
Kdo je Leoš Stránský? Životopis Leoš Stránský, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Leoš Stránský?

Kdo je Leoš Stránský? Životopis, informace, biografie, herectví

Leoš Stránský je filmový kaskadér a herec. Je žádaným kaskadérem a trenérem i v Hollywoodu. Studoval fakultu tělesné výchovy a sportu, zaměřil se na gymnastiku. K divadlu se přihlásil jako dobrovolný pracovník a s dalšími dobrovolníky vytvořil tým kaskadérů. Podílel se na natáčení filmu Titanic a hrál i ve filmu Zachraňte vojína Ryana.
Leoš Stránský je zaměstnancem studia Warner Bros, současně natáčí i v Americe. Má neustále velké množství nabídek, zvláště v zahraničí.Kdo je Leoš Stránský? Životopis Leoš Stránský, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Leoš Stránský

Národnost: česká
Datum narození: 1968
Místo narození: Nymburk

Sdílejte tuto stránku s osobností Leoš Stránský se známými na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Znáte termín Utopie? Víte co je Sniffing? Vzpomenete si na definici slova Noetika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Indukčnost?

Klíčová slova: datum narození, životopis, Leoš Stránský, národnost, biografie, život, informace, wikipedie, osobnost, místo narození, narození, kdo je Leoš Stránský?, zajímavosti, Leoš Stránský, herectví, wiki

Pojem Leoš Stránský je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít heslo Leoš Stránský ve Wikipedii

Zkusit najít termín Leoš Stránský ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Leoš Stránský na Youtube

Najít slovo Leoš Stránský ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Leoš Stránský ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Leoš Stránský například v Microsoft Bing, v Google překladači, v Google obrázcích, ve fulltextu Yahoo.com nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr náhodných osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Biografie, životopis, kdo je to Leoš Stránský?

Nyní již víte Kdo je to Leoš Stránský? Kdy se narodil Leoš Stránský? Kde se narodil Leoš Stránský? Leoš Stránský je v kategorii Herectví

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost a aktuálnost informací zde uvedených. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete se pokusit také najít informace osobnost, osobu, člověka Leoš Stránský řekněme třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Leoš Stránský i v jiné kategorii než je herectví.