Kdo je to?
Kdo je to, byl Martin Rozumek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Martin Rozumek? Lidé, různé

Kdo je to Martin Rozumek?

Co znamená a jaký je význam slova Martin Rozumek?

Martin Rozumek je ředitel občanského sdružení Organizace pro pomoc uprchlíkům a právník. Jako ředitel neziskové nevládní a humanitární organizace je také účastníkem diskuzí k tématu uprchlictví, autorem článku a prosazovatelem mnoha projektů na pomoc uprchlíkům.
Martin Rozumek se v OPU soustředí především na právní poradenství, integraci do společnosti a sociální poradenství, vzdělávání, dobrovolnictví a projekty.Kdo je to, byl Martin Rozumek? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Martin Rozumek? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Martin Rozumek s kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte termín Debet? Znáte pojem Umělý spánek? Vzpomenete si na definici slova Benešovy dekrety? Vzpomenete si na definici slova NASA?

Klíčová slova: pojem, různé, informace, Martin Rozumek, definice, popis, význam, vysvětlení, kdo je Martin Rozumek?, přesný význam, co znamená, popis, význam slova, kdo to je, wiki, odborný výraz

Pojem Martin Rozumek je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat slovo Martin Rozumek ve Wikislovníku

Hledejte bez špehování slovo Martin Rozumek ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Martin Rozumek na Google.cz

Hledat videa s názvem Martin Rozumek na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Rozumek například ve Wikipedii, v Google překladači, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Co znamená Martin Rozumek? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Martin Rozumek? Kdo to byl Martin Rozumek? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Martin Rozumek? Definice pojmu Martin Rozumek se nachází v kategorii různé. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít výraz, text, termín, pojem dejme tomu v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Můžete se proto pokusit najít heslo Martin Rozumek i v jiné sekci než v různé.

Náš tip. Seznam textových blahopřání ke sňatku, k výročí nebo k narozeninám.