Kdo je to?
Kdo je to Pedagogický pracovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pedagogický pracovník? Lidé, Školství

Kdo je to Pedagogický pracovník?

Co znamená a jaký je význam slova Pedagogický pracovník?

Pedagogický pracovník je termín pevně zakotvený v zákoně. Podle jeho znění jde o osobu, která koná vyučovací, výchovnou, speciálněpedagogickou nebo pedagogicko-psychologickou činnost přímým působením na vzdělávaného, kterým uskutečňuje výchovu a vzdělávání.
Nejčastěji jde o pracovníka ve školství, tedy učitele, může však jít například i o vychovatele, speciálního pedagoga, v některých případech třeba i trenéra.
Pedagogický pracovník musí mít odbornou kvalifikaci k vykonání pedagogické činnosti - obvykle jde o univerzitní vzdělání.
Asistent pedagoga je pedagogický pracovník; školní asistent jím není.
V této souvislosti se často setkáváme s termínem nepedagogický pracovník ve škole - to mohou být například zaměstnanci pracující ve školní administrativě, úklidu atd.Kdo je to Pedagogický pracovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pedagogický pracovník? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pedagogický pracovník s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Bariatrie? Vzpomenete si na definici slova Proktitida? Víte co je CSc? Vzpomněli byste si na význam slova Populismus?

Klíčová slova: přesný výraz, heslo, etymologie, přesný význam, Pedagogický pracovník, pojem, co znamená, termín, popis, přesný výraz, odborný výraz, formulace, původ slova, Pedagogický pracovník, lexikon, Školství

Pojem Pedagogický pracovník je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Pedagogický pracovník na Youtube

Najít výraz Pedagogický pracovník ve vyhledávači Yandex

Najít pojem Pedagogický pracovník na Google.cz

Najít termín Pedagogický pracovník v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Pedagogický pracovník ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedagogický pracovník například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Vysvětlení významu slova Pedagogický pracovník, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Pedagogický pracovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedagogický pracovník? Definice pojmu Pedagogický pracovník se nachází v sekci Školství

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Zkuste najít informace pojem, definici, text, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste hledání odborného pojmu Pedagogický pracovník i v jiné kategorii než je sekce Školství.