Kdo je to?
Kdo je to Pedagogický pracovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pedagogický pracovník? Lidé, Školství

Kdo je to Pedagogický pracovník?

Co znamená a jaký je význam slova Pedagogický pracovník?

Pedagogický pracovník je termín pevně zakotvený v zákoně. Podle jeho znění jde o osobu, která koná vyučovací, výchovnou, speciálněpedagogickou nebo pedagogicko-psychologickou činnost přímým působením na vzdělávaného, kterým uskutečňuje výchovu a vzdělávání.
Nejčastěji jde o pracovníka ve školství, tedy učitele, může však jít například i o vychovatele, speciálního pedagoga, v některých případech třeba i trenéra.
Pedagogický pracovník musí mít odbornou kvalifikaci k vykonání pedagogické činnosti - obvykle jde o univerzitní vzdělání.
Asistent pedagoga je pedagogický pracovník; školní asistent jím není.
V této souvislosti se často setkáváme s termínem nepedagogický pracovník ve škole - to mohou být například zaměstnanci pracující ve školní administrativě, úklidu atd.Kdo je to Pedagogický pracovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pedagogický pracovník? Lidé, Školství

Tento text (Pedagogický pracovník) můžete sdílet s blízkými na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si na význam slova Rakije? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pálení čarodejnic? Víte co je Ledová káva? Víte co je Judo?

Klíčová slova: slovo, heslo, etymologie, informace, termín, význam pojmu, Pedagogický pracovník, odborný výraz, formulace, wikipedie, význam slova, význam, synonymum, wiki, popis, přesný výraz

Pojem Pedagogický pracovník je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Pedagogický pracovník zkuste navštívit tyto odkazy

Vyhledat heslo Pedagogický pracovník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pedagogický pracovník ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Pedagogický pracovník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit najít heslo Pedagogický pracovník ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Pedagogický pracovník na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedagogický pracovník například v Google obrázcích, v Google překladači, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Pedagogický pracovník, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Pedagogický pracovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedagogický pracovník? Definice pojmu Pedagogický pracovník patří do sekce Školství

Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za přesnost informací. Možnost chyb vyhrazena. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Aktuální informace lze většinou nalézt pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu např. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle různých oborů. Můžete se proto pokusit najít heslo Pedagogický pracovník i v jiné sekci než v Školství.