Kdo je to?
Kdo je to Pedagogický pracovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pedagogický pracovník? Lidé, Školství

Pedagogický pracovník

Jaký je význam slova Pedagogický pracovník? Co to znamená?

Pedagogický pracovník je termín pevně zakotvený v zákoně. Podle jeho znění jde o osobu, která koná vyučovací, výchovnou, speciálněpedagogickou nebo pedagogicko-psychologickou činnost přímým působením na vzdělávaného, kterým uskutečňuje výchovu a vzdělávání.
Nejčastěji jde o pracovníka ve školství, tedy učitele, může však jít například i o vychovatele, speciálního pedagoga, v některých případech třeba i trenéra.
Pedagogický pracovník musí mít odbornou kvalifikaci k vykonání pedagogické činnosti - obvykle jde o univerzitní vzdělání.
Asistent pedagoga je pedagogický pracovník; školní asistent jím není.
V této souvislosti se často setkáváme s termínem nepedagogický pracovník ve škole - to mohou být například zaměstnanci pracující ve školní administrativě, úklidu atd.Kdo je to Pedagogický pracovník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Pedagogický pracovník? Lidé, Školství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Pedagogický pracovník s kolegy na internetových sociálních sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter (síť X) či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova Mrtvý tah? Vzpomenete si na definici slova Hygge? Víte co je Přístavek? Vzpomněli byste si na význam slova Flexibilní hypotéka?

Klíčová slova: Pedagogický pracovník, etymologie, lexikon, původ slova, význam pojmu, synonymum, wiki, popis, Pedagogický pracovník, informace, wikipedie, Školství, přesný výraz, přesný výraz, slovo, odborný výraz

Pojem Pedagogický pracovník je v kategorii Školství, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Pedagogický pracovník v následujících vyhledávačích

Vyhledat termín Pedagogický pracovník ve vyhledávači Yandex

Hledat termín Pedagogický pracovník na Google.cz

Hledat výraz Pedagogický pracovník ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Pedagogický pracovník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít pojem Pedagogický pracovník ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedagogický pracovník například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Pedagogický pracovník, definice, vysvětlení pojmu

Teď už znáte odpověď na otázku Kdo je to Pedagogický pracovník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedagogický pracovník? Definice pojmu Pedagogický pracovník se nachází v sekci Školství

Sepsáno redaktory Superia.cz. Zveřejněné texty, byly pečlivě kontrolovány. Nicméně i tak mohou obsahovat nesprávné, nepřesné nebo neaktuální informace, za což se předem moc omlouváme. Informace v textu mohou být zastaralé. Stránky jsou aktualizovány nepravidelně dle možností. Pro aktuální informace zkuste hledat výraz, termín, heslo, výrazřekněme například v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Nezapomeňte prosím, že výrazy, hesla mohou mít víc významů vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci Školství.