Kdo je to?
Kdo je to, byl Nájemník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nájemník? Lidé, různé

Kdo je to Nájemník?

Co znamená a jaký je význam slova Nájemník?

Nájemník je osoba, která užívá cizí nemovitost nebo pozemek na základě nájemní smlouvy uzavřené s pronajímatelem. Smlouva může být uzavřena na dobu určitou i na dobu neurčitou. Za pronájem obvykle platí nájemník nájemci měsíční poplatek - nájemné. Se svolením nájemce může nájemník poskytnout nemovitost (nebo její část) dalších osobám na základě podnájemní smlouvy.Kdo je to, byl Nájemník? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Nájemník? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Nájemník? s vašimi přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Pamatujete si definici pojmu EBITDA? Víte co je Štukování? Znáte termín Passata? Vzpomněli byste si co označuje výraz Zadní rýma?

Klíčová slova: co je to Nájemník?, definice, kdo to je, význam slova, etymologie, co znamená, popis, formulace, přesný výraz, Nájemník, přesný význam, význam pojmu, informace, pojem, slovo, odborný výraz

Pojem Nájemník je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Nájemník zkuste tyto odkazy

Vyhledat výraz Nájemník ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Nájemník ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Nájemník ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Nájemník ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Nájemník například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Nájemník

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Nájemník? Kdo to byl Nájemník? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nájemník? Definice pojmu Nájemník je v kategorii různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v různé.

Znáte pojem plugin nebo chipset?