Kdo je to?
Kdo je to, byl Vyživované dítě? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vyživované dítě? Lidé, různé

Kdo je to Vyživované dítě?

Jaký je význam slova Vyživované dítě? Co to znamená?

Vyživované dítě je takové dítě, které je vlastní či osvojené, je v péči, která nahrazuje péči rodičovskou, dítě druhého z manželů nebo vnuk/vnučka, jejichž rodiče nemohou uplatnit daňové zvýhodnění.
Vyživované dítě musí být nezletilé nebo se musí soustavně připravovat na budoucí povolání, popřípadě má dlouhodobě nepříznivý trvalý stav nebo se nemůže připravovat na budoucí povolání či pracovat pro nemoc nebo úraz.Kdo je to, byl Vyživované dítě? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Vyživované dítě? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Vyživované dítě sdílet s kolegy na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Olovnice? Pamatujete si definici pojmu Mangold? Znáte pojem Kryptoměna? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zemská osa?

Klíčová slova: synonymum, formulace, co je to Vyživované dítě?, přesný výraz, odborný výraz, popis, Vyživované dítě, popis, heslo, vysvětlení, význam slova, pojem, význam pojmu, termín, kdo to je, původ slova

Pojem Vyživované dítě je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Vyhledat termín Vyživované dítě na Google.cz

Zkusit najít frázi Vyživované dítě ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Vyživované dítě ve fulltextu Seznam.cz

Najít slovo Vyživované dítě v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Vyživované dítě například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve videích na Youtube, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v Lingea slovnících.

Doporučené pojmy, slova, osobnosti, odborné termíny a výrazy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Vyživované dítě

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vyživované dítě? Kdo to byl Vyživované dítě? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Vyživované dítě? Definice pojmu Vyživované dítě patří do sekce různé. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Pokuste se vyhledat pojem, výraz, termín, heslo například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie různé.