Kdo je to?
Kdo je to, byl Zástavce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zástavce? Lidé, různé

Kdo je to Zástavce?

Co znamená a jaký je význam slova Zástavce?

Zástavce je ten, kdo dá svůj majetek jako záruku pro případ nesplacení dluhu. Zástavce je majitel zástavy.Kdo je to, byl Zástavce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zástavce? Lidé, různé

Budeme rádi, pokud budete definici slova Zástavce sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Recenze? Vzpomněli byste si na význam slova Azalka? Znáte pojem Komaxit? Znáte definici termínu Biografie?

Klíčová slova: co znamená, různé, význam pojmu, popis, definice, synonymum, význam, odborný výraz, význam slova, termín, co je to Zástavce?, kdo to je, Zástavce, heslo, přesný význam, slovo

Pojem Zástavce je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít slovo Zástavce ve vyhledávači Yandex

Najít termín Zástavce v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat heslo Zástavce ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Zástavce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zástavce například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Zástavce, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Zástavce? Kdo to byl Zástavce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zástavce? Definice pojmu Zástavce se nachází v sekci různé. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v různé.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.