Kdo je to?
Kdo je to, byl Zástavce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zástavce? Lidé, různé

Kdo je to Zástavce?

Co znamená a jaký je význam slova Zástavce?

Zástavce je ten, kdo dá svůj majetek jako záruku pro případ nesplacení dluhu. Zástavce je majitel zástavy.Kdo je to, byl Zástavce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zástavce? Lidé, různé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zástavce? s vašimi kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Recenze? Vzpomněli byste si co znamená slovo Životní styl? Znáte pojem Komaxit? Víte co je Moderní pětiboj?

Klíčová slova: heslo, co je to Zástavce?, slovo, popis, definice, co znamená, význam slova, Zástavce, vysvětlení, kdo to je, odborný výraz, význam, termín, formulace, synonymum, různé

Pojem Zástavce je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Zástavce doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít slovo Zástavce ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít frázi Zástavce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít výraz Zástavce ve Wikipedii

Vyhledat heslo Zástavce ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zástavce například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve Wikislovníku, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Co znamená Zástavce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zástavce? Kdo to byl Zástavce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zástavce? Definice pojmu Zástavce je v sekci různé. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Zástavce hledat i v jiných kategoriích (než různé).

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.