Kdo je to?
Kdo je to, byl Zástavce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zástavce? Lidé, různé

Kdo je to Zástavce?

Co znamená a jaký je význam slova Zástavce?

Zástavce je ten, kdo dá svůj majetek jako záruku pro případ nesplacení dluhu. Zástavce je majitel zástavy.Kdo je to, byl Zástavce? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zástavce? Lidé, různé

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zástavce s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Rakovina? Rozumíte pojmu Ostrov? Znáte pojem Beletrie? Znáte pojem Sandbox?

Klíčová slova: definice, původ slova, synonymum, popis, popis, kdo to je, heslo, co je to Zástavce?, lexikon, etymologie, informace, význam slova, význam, co znamená, kdo je Zástavce?, formulace

Pojem Zástavce je v kategorii Různé, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat heslo Zástavce na Google.cz

Hledejte bez špehování slovo Zástavce ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat heslo Zástavce ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat výraz Zástavce ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Zástavce například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Zástavce? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Zástavce? Kdo to byl Zástavce? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zástavce? Definice pojmu Zástavce se nachází v kategorii různé. Text vytvořen pro server Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Zástavce v jiné sekci než různé.

Víte co znamená zkratka AYOR, JFGI nebo WIYF? Tyto a další zkratky naleznete na našem spřáteleném webu.