Kdo je to?
Kdo je to Ublíženec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ublíženec? Lidé, hanlivé

Ublíženec

Co znamená a jaký je význam slova Ublíženec?

Ublíženec je hanlivé označení pro člověka, kterému bylo ublíženo, ukřivděno. Cítí se nedoceněný, ukřivděný, mohl utrpě fyzickou či psychickou újmu. Dává to na svým chováním všem zúčastněným znát. Často se setkáme s dětmi, kteří se staví do role ublížence. Vynucují si pozornost křikem, pláčem, vynucují si odměny, vynucují si chování v náruči, hlazení. Ublíženec v dospělosti je většinou osoba, která umí hrát všem na city, chce z toho získat výhody bud pracovní nebo vztahové. Jedná se o člověka manipulátora. Je to celoživotní herecká póza. Synonyma při slovo ublíženec jsou ukřivděnec, chudinka, chudáček, nebožátko, nebožák, chuďátko, nebožačka, fňukna, herečka, herec. Původ slova najdeme ve slovese ublížit, ke kterému se přidá přípona -nec a máme z toho podstatné jméno rodu mužského ublíže-nec.


Kdo je to Ublíženec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ublíženec? Lidé, hanlivé

Sdílejte tuto stránku se slovem Ublíženec se známými na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si na význam slova SEPA platba? Znáte definici termínu Ostrakizace? Víte co je Expresionismus? Pamatujete si definici pojmu Rivotril?

Klíčová slova: informace, hanlivé, Ublíženec, přesný výraz, význam, vysvětlení, co znamená, původ slova, wikipedie, termín, odborný výraz, Ublíženec, význam pojmu, přesný význam, formulace, popis

Pojem Ublíženec je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o frázi Ublíženec

Hledejte bez špehování slovo Ublíženec ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít termín Ublíženec na Google.cz

Najít pojem Ublíženec ve vyhledávači Yandex

Hledat videa s názvem Ublíženec na Youtube

Hledat termín Ublíženec ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Ublíženec například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Ublíženec, definice, vysvětlení pojmu

Nyní již víte Kdo je to Ublíženec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ublíženec? Definice pojmu Ublíženec je v kategorii Hanlivé

Text vytvořen pro server Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste hledat informace výraz,heslo, text, pojem např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že jednotlivé výrazy mohou mít víc významů podle různých oborů. Pokuste se najít termín Ublíženec i v jiné kategorii než v hanlivé.