Kdo je to?
Kdo je to, byl Intelektuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Intelektuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Intelektuál?

Jaký je význam slova Intelektuál? Co to znamená?

Intelektuál je vzdělaný člověk, který se vyjadřuje k veřejným otázkám, za něž ale nenese odpovědnost. Intelektuál je zpravidla příslušníkem inteligence, tj. vzdělané vrstvy společnosti.Kdo je to, byl Intelektuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Intelektuál? Lidé, vlastnosti

Tento text (Intelektuál) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Energie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pálení čarodejnic? Znáte pojem Abázie? Víte co je Debetní karta?

Klíčová slova: popis, původ slova, odborný výraz, význam pojmu, slovo, vysvětlení, význam, popis, kdo to je, synonymum, přesný význam, co je to Intelektuál?, formulace, definice, význam slova, termín

Pojem Intelektuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít výraz Intelektuál ve Wikipedii

Vyhledat pojem Intelektuál ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Intelektuál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Intelektuál ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Intelektuál například ve Wikislovníku, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Co znamená Intelektuál? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Intelektuál? Kdo to byl Intelektuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Intelektuál? Definice pojmu Intelektuál je v sekci vlastnosti. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat pojem, termín, výraz, heslo dejme tomu na české Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.