Kdo je to?
Kdo je to, byl Intelektuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Intelektuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Intelektuál?

Jaký je význam slova Intelektuál? Co to znamená?

Intelektuál je vzdělaný člověk, který se vyjadřuje k veřejným otázkám, za něž ale nenese odpovědnost. Intelektuál je zpravidla příslušníkem inteligence, tj. vzdělané vrstvy společnosti.Kdo je to, byl Intelektuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Intelektuál? Lidé, vlastnosti

Definici slova Intelektuál můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Endoskopie? Znáte termín Hurikán? Znáte pojem Sukcese? Víte, co je to Nihilismus?

Klíčová slova: význam slova, definice, kdo to je, odborný výraz, wiki, informace, popis, pojem, synonymum, lexikon, význam pojmu, význam, vysvětlení, původ slova, co znamená, kdo je Intelektuál?

Pojem Intelektuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Najít heslo Intelektuál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Intelektuál ve Wikislovníku

Zkusit najít Intelektuál v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat pojem Intelektuál ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Intelektuál například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Vysvětlení významu slova Intelektuál, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Intelektuál? Kdo to byl Intelektuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Intelektuál? Definice pojmu Intelektuál se nachází v sekci vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, termín dejme tomu třeba ve Wikipedii, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Intelektuál i jinde než v sekci než v vlastnosti.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.