Kdo je to?
Kdo je to, byl Intelektuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Intelektuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Intelektuál?

Jaký je význam slova Intelektuál? Co to znamená?

Intelektuál je vzdělaný člověk, který se vyjadřuje k veřejným otázkám, za něž ale nenese odpovědnost. Intelektuál je zpravidla příslušníkem inteligence, tj. vzdělané vrstvy společnosti.Kdo je to, byl Intelektuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Intelektuál? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Intelektuál se známými na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Endoskopie? Pamatujete si definici pojmu Morfin? Znáte pojem Abázie? Vzpomněli byste si co znamená slovo Hydroponie?

Klíčová slova: synonymum, odborný výraz, informace, kdo je Intelektuál?, co znamená, heslo, popis, pojem, Intelektuál, formulace, kdo to je, význam, přesný význam, co je to Intelektuál?, termín, vlastnosti

Pojem Intelektuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledejte bez špehování slovo Intelektuál ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Intelektuál ve vyhledávači Qwant

Vyhledat slovo Intelektuál ve Wikislovníku

Najít výraz Intelektuál ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Intelektuál například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Intelektuál, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Intelektuál? Kdo to byl Intelektuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Intelektuál? Definice pojmu Intelektuál je v kategorii vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Pokuste se také najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete delší popis. Pojmy, termíny a hesla mohou mít různé významy podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste proto hledat termín Intelektuál hledat i v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.