Kdo je to?
Kdo je to, byl Intelektuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Intelektuál? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Intelektuál?

Jaký je význam slova Intelektuál? Co to znamená?

Intelektuál je vzdělaný člověk, který se vyjadřuje k veřejným otázkám, za něž ale nenese odpovědnost. Intelektuál je zpravidla příslušníkem inteligence, tj. vzdělané vrstvy společnosti.Kdo je to, byl Intelektuál? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Intelektuál? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Intelektuál s vašimi známými a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Energie? Vzpomněli byste si na význam slova Offsetová hypotéka? Znáte pojem Abázie? Znáte definici termínu Demence?

Klíčová slova: informace, lexikon, co je to Intelektuál?, přesný význam, popis, kdo je Intelektuál?, význam slova, přesný výraz, význam, odborný výraz, popis, termín, heslo, význam pojmu, formulace, co znamená

Pojem Intelektuál je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledejte bez špehování slovo Intelektuál ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít heslo Intelektuál ve Wikipedii

Hledat slovo Intelektuál na Google.cz

Zkusit najít Intelektuál ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Intelektuál například ve videích na Youtube, v Lingea slovnících, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Vysvětlení významu slova Intelektuál, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Intelektuál? Kdo to byl Intelektuál? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Intelektuál? Definice pojmu Intelektuál se nachází v sekci vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Zkuste najít výraz, slovo, definici, termín např. v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.