Kdo je to?
Kdo je to Bonviván? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bonviván? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Bonviván?

Co znamená a jaký je význam slova Bonviván?

Bonvián je označení pro člověka, který si užívá života i všech jeho požitků. Česky bychom ho mohli označit za požitkáře.
Bonvián má rád dobré gurmánské zážitky, ale užívá si i komfortu, společnosti, milostných vztahů, kultury atd. Zkrátka si umí vychutnat vše, co život nabízí, plnými doušky.
Toto slovo lze vnímat lehce pejorativně, ale obvykle má neutrální zabarvení a pouze značí styl života daného člověka.
Výraz pochází z francouzštiny ze slov bon vivant, které se dají přeložit jako ten, co si dobře žije.Kdo je to Bonviván? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bonviván? Lidé, vlastnosti

Tento text samozřejmě můžete sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Redditu, Twitteru nebo Facebooku.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Salep? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mikroklima? Víte, co je to Okopanina? Víte co je Bolševismus?

Klíčová slova: Bonviván, pojem, význam slova, heslo, etymologie, přesný význam, popis, původ slova, vlastnosti, význam, wiki, význam pojmu, termín, definice, synonymum, přesný výraz

Pojem Bonviván je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit najít Bonviván ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Najít heslo Bonviván v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Bonviván na Youtube

Zkusit najít slovo Bonviván na Google obrázcích

Hledat frázi Bonviván ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Bonviván například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve Wikipedii, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bonviván

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bonviván? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bonviván? Definice pojmu Bonviván je v sekci Vlastnosti

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za eventuální chyby v textech. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Bonviván i v jiné kategorii než v vlastnosti.