Kdo je to?
Kdo je to Bonviván? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bonviván? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Bonviván?

Jaký je význam slova Bonviván? Co to znamená?

Bonvián je označení pro člověka, který si užívá života i všech jeho požitků. Česky bychom ho mohli označit za požitkáře.
Bonvián má rád dobré gurmánské zážitky, ale užívá si i komfortu, společnosti, milostných vztahů, kultury atd. Zkrátka si umí vychutnat vše, co život nabízí, plnými doušky.
Toto slovo lze vnímat lehce pejorativně, ale obvykle má neutrální zabarvení a pouze značí styl života daného člověka.
Výraz pochází z francouzštiny ze slov bon vivant, které se dají přeložit jako ten, co si dobře žije.Kdo je to Bonviván? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bonviván? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Bonviván sdílet s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Vzpomněli byste si co znamená slovo Sporožiro? Vzpomněli byste si co označuje výraz Krokant? Víte, co je to Bengalín? Znáte termín Psyllium?

Klíčová slova: definice, termín, wikipedie, lexikon, pojem, význam slova, heslo, wiki, etymologie, přesný výraz, Bonviván, co znamená, synonymum, přesný význam, přesný výraz, vysvětlení

Pojem Bonviván je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Bonviván

Hledejte bez špehování slovo Bonviván ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat pojem Bonviván ve vyhledávači Yahoo

Najít slovo Bonviván ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat slovo Bonviván ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Bonviván ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Bonviván například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Výběr pojmů, slov, hesel, termínů, výrazů, osobností

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Bonviván

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Bonviván? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bonviván? Definice pojmu Bonviván patří do kategorie Vlastnosti

Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Neručíme za správnost a aktuálnost uvedených informací. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz například v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Bonviván i v jiných kategoriích (než vlastnosti).