Kdo je to?
Kdo je to Bonviván? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bonviván? Lidé, vlastnosti

Bonviván

Jaký je význam slova Bonviván? Co to znamená?

Bonvián je označení pro člověka, který si užívá života i všech jeho požitků. Česky bychom ho mohli označit za požitkáře.
Bonvián má rád dobré gurmánské zážitky, ale užívá si i komfortu, společnosti, milostných vztahů, kultury atd. Zkrátka si umí vychutnat vše, co život nabízí, plnými doušky.
Toto slovo lze vnímat lehce pejorativně, ale obvykle má neutrální zabarvení a pouze značí styl života daného člověka.
Výraz pochází z francouzštiny ze slov bon vivant, které se dají přeložit jako ten, co si dobře žije.Kdo je to Bonviván? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bonviván? Lidé, vlastnosti

Uvedený text s definicí slova Bonviván můžete samozřejmě sdílet s ostatními na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Šuměnka? Pamatujete si definici pojmu Čádor? Víte, co je to Vyhřezlá ploténka? Vzpomněli byste si co znamená slovo Systém?

Klíčová slova: význam slova, vlastnosti, přesný výraz, původ slova, wiki, definice, co znamená, termín, etymologie, význam, wikipedie, popis, přesný význam, Bonviván, slovo, synonymum

Pojem Bonviván je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Bonviván zkuste tyto odkazy

Najít termín Bonviván ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Bonviván ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít pojem Bonviván ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Bonviván na Youtube

Vyhledat výraz Bonviván na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Bonviván například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Vysvětlení významu slova Bonviván, definice, vysvětlení pojmu

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Bonviván? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bonviván? Definice pojmu Bonviván je v sekci Vlastnosti

Kategorie vlastnosti, nešťastný muž, bonviván, ilustrační obrázek

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Zkuste hledat informace pojem, slovo, termín, definici řekněme například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic vzhledem k tomu, že se používají v rozdílných oborech lidské činnosti. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.