Kdo je to?
Kdo je to Bonviván? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bonviván? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Bonviván?

Co znamená a jaký je význam slova Bonviván?

Bonvián je označení pro člověka, který si užívá života i všech jeho požitků. Česky bychom ho mohli označit za požitkáře.
Bonvián má rád dobré gurmánské zážitky, ale užívá si i komfortu, společnosti, milostných vztahů, kultury atd. Zkrátka si umí vychutnat vše, co život nabízí, plnými doušky.
Toto slovo lze vnímat lehce pejorativně, ale obvykle má neutrální zabarvení a pouze značí styl života daného člověka.
Výraz pochází z francouzštiny ze slov bon vivant, které se dají přeložit jako ten, co si dobře žije.Kdo je to Bonviván? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Bonviván? Lidé, vlastnosti

Doporučujeme sdílet tento text s dalšími lidmi na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co znamená slovo Sporožiro? Víte, co je to Krevní plazma? Víte, co je to Soundbar? Rozumíte pojmu Gyroskop?

Klíčová slova: lexikon, význam slova, heslo, wiki, význam, Bonviván, přesný výraz, vlastnosti, etymologie, odborný výraz, informace, co znamená, pojem, synonymum, přesný výraz, původ slova

Pojem Bonviván je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Bonviván zkuste navštívit tyto odkazy

Najít heslo Bonviván ve vyhledávači Yahoo

Hledat slovo Bonviván ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Bonviván v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít heslo Bonviván ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Bonviván ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Bonviván například v Google obrázcích, v nabídce zboží na Heureka.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Vysvětlení významu slova Bonviván, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Bonviván? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Bonviván? Definice pojmu Bonviván patří do sekce Vlastnosti

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Doporučujeme vyhledat informace pojem, termín, výraz, heslo řekněme například ve známé Wikipedii, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.