Kdo je to?
Kdo je to Kovotepec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kovotepec? Lidé, profese

Kdo je to Kovotepec?

Co znamená a jaký je význam slova Kovotepec?

Kovotepec je příslušník řemesla, které se řadí mezi umělecké. Ručně obrábí kovy, vytváří z nich různé výrobky jako zdobené nádoby, náboženské předměty, ozdoby, sošky a další. Jeho práce je podobná činnosti zlatníka, klempíře, kotláře, mědikovce apod.
Kovotepec pracuje nejvíce s měkkým a tažným plechem, ze kterého vystřihuje tvary, které pak zpracovává a dává jim výsledný tvar různými způsoby podle toho, o jaký výrobek se jedná.Kdo je to Kovotepec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kovotepec? Lidé, profese

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Kovotepec? s vašimi přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova Živá tapeta? Víte, co je to Matematická indukce? Víte co je Součin? Rozumíte pojmu Květná neděle?

Klíčová slova: heslo, Kovotepec, popis, přesný význam, synonymum, slovo, etymologie, termín, wikipedie, Kovotepec, pojem, původ slova, profese, význam pojmu, informace, odborný výraz

Pojem Kovotepec je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit najít termín Kovotepec na Google.cz

Najít slovo Kovotepec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Kovotepec na Youtube

Zkusit najít termín Kovotepec na Google obrázcích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kovotepec ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kovotepec například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve fulltextu Yahoo.com, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Co znamená Kovotepec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Kovotepec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kovotepec? Definice pojmu Kovotepec je v sekci Profese

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Vyzkoušejte nalézt informace výraz, definici, slovo, termín dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Radíme vám proto hledat slovo Kovotepec i v jiné části webu než je kategorie profese.