Kdo je to?
Kdo je to, byl Kovotepec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kovotepec? Lidé, profese

Kdo je to Kovotepec?

Jaký je význam slova Kovotepec? Co to znamená?

Kovotepec je příslušník řemesla, které se řadí mezi umělecké. Ručně obrábí kovy, vytváří z nich různé výrobky jako zdobené nádoby, náboženské předměty, ozdoby, sošky a další. Jeho práce je podobná činnosti zlatníka, klempíře, kotláře, mědikovce apod.
Kovotepec pracuje nejvíce s měkkým a tažným plechem, ze kterého vystřihuje tvary, které pak zpracovává a dává jim výsledný tvar různými způsoby podle toho, o jaký výrobek se jedná.Kdo je to, byl Kovotepec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kovotepec? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Kovotepec? Potom se podělte s kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Živá tapeta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Baráž? Víte co je Harissa? Znáte termín Idyla?

Klíčová slova: kdo to je, slovo, popis, informace, Kovotepec, co je to Kovotepec?, termín, co znamená, wiki, synonymum, profese, odborný výraz, kdo je Kovotepec?, formulace, etymologie, heslo

Pojem Kovotepec je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Kovotepec

Najít termín Kovotepec ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kovotepec ve Wikimedia Commons

Hledat slovo Kovotepec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Kovotepec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Kovotepec například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, ve videích na Youtube nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Co znamená Kovotepec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Kovotepec? Kdo to byl Kovotepec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kovotepec? Definice pojmu Kovotepec se nachází v kategorii profese. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se vyhledat výraz, text, termín, pojem kupříkladu v internetové Wikipedii, kde můžete najít podrobný popis. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Můžete se proto pokusit najít heslo Kovotepec i v jiné sekci než v profese.