Kdo je to?
Kdo je to, byl Kovotepec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kovotepec? Lidé, profese

Kdo je to Kovotepec?

Jaký je význam slova Kovotepec? Co to znamená?

Kovotepec je příslušník řemesla, které se řadí mezi umělecké. Ručně obrábí kovy, vytváří z nich různé výrobky jako zdobené nádoby, náboženské předměty, ozdoby, sošky a další. Jeho práce je podobná činnosti zlatníka, klempíře, kotláře, mědikovce apod.
Kovotepec pracuje nejvíce s měkkým a tažným plechem, ze kterého vystřihuje tvary, které pak zpracovává a dává jim výsledný tvar různými způsoby podle toho, o jaký výrobek se jedná.Kdo je to, byl Kovotepec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kovotepec? Lidé, profese

Zaujalo vás slovo, termín Kovotepec? Potom se podělte s vašimi známými a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Kochova vločka? Znáte pojem Divoká karta? Víte co je Pedig? Vzpomenete si na definici slova Duté vlákno?

Klíčová slova: význam, formulace, přesný výraz, profese, wiki, termín, lexikon, etymologie, kdo je Kovotepec?, přesný význam, popis, informace, význam slova, slovo, Kovotepec, definice

Pojem Kovotepec je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Kovotepec lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít Kovotepec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Kovotepec ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít frázi Kovotepec ve Wikipedii

Vyhledat pojem Kovotepec ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Kovotepec například ve vyhledávači Seznam.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Vysvětlení významu slova Kovotepec, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Kovotepec? Kdo to byl Kovotepec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kovotepec? Definice pojmu Kovotepec se nachází v sekci profese. Text vytvořen pro server Superia.cz Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete se pokusit také najít výraz, termín, heslo, výraz dejme tomu např. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů v různých oborech lidské činnosti. Proto případně zapátrejte po pojmu Kovotepec i v jiných kategoriích (než profese).