Kdo je to?
Kdo je to, byl Kovotepec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kovotepec? Lidé, profese

Kdo je to Kovotepec?

Jaký je význam slova Kovotepec? Co to znamená?

Kovotepec je příslušník řemesla, které se řadí mezi umělecké. Ručně obrábí kovy, vytváří z nich různé výrobky jako zdobené nádoby, náboženské předměty, ozdoby, sošky a další. Jeho práce je podobná činnosti zlatníka, klempíře, kotláře, mědikovce apod.
Kovotepec pracuje nejvíce s měkkým a tažným plechem, ze kterého vystřihuje tvary, které pak zpracovává a dává jim výsledný tvar různými způsoby podle toho, o jaký výrobek se jedná.Kdo je to, byl Kovotepec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Kovotepec? Lidé, profese

Sdílejte tuto stránku se slovem Kovotepec s partnery, kolegy a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova Kochova vločka? Znáte definici termínu Očkování? Víte co je Pedig? Pamatujete si definici pojmu Ppm?

Klíčová slova: lexikon, význam pojmu, slovo, termín, wiki, co znamená, kdo je Kovotepec?, synonymum, co je to Kovotepec?, přesný význam, odborný výraz, popis, pojem, profese, etymologie, kdo to je

Pojem Kovotepec je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít slovo Kovotepec ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Kovotepec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Kovotepec ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat slovo Kovotepec ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Kovotepec například ve fulltextu Google.cz, v projektu slovnik.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve videích na Youtube nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Co znamená Kovotepec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Kovotepec? Kdo to byl Kovotepec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kovotepec? Definice pojmu Kovotepec je v sekci profese. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Kovotepec i v jiné sekci než v profese.