Kdo je to?
Kdo je to Padělatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Padělatel? Lidé, zločin

Padělatel

Co znamená a jaký je význam slova Padělatel?

Padělatel je autor padělku neboli falzifikátu. Vyrábí tedy předměty, které jsou vydávány za podobné nebo stejné cennější věci. Může se jednat o nejrůznější falza, například peníze, dokumenty, nejrůznější listiny, starožitnosti nebo umělecké předměty.
Padělatel čili falzátor může napodobovat také různé zboží, především výrobky známých značek. Podle toho, co je paděláno, kvalifikuje se toto jednání jako podvod nebo jako trestný čin. Falšování výrobcům originálů způsobuje značné finanční ztráty.Kdo je to Padělatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Padělatel? Lidé, zločin

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Znáte definici termínu Hubertova jízda? Znáte pojem Svěrák? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dřevomorka? Vzpomenete si na definici slova Jarmark?

Klíčová slova: Padělatel, význam slova, informace, wikipedie, definice, etymologie, význam, wiki, co znamená, přesný význam, odborný výraz, termín, zločin, slovo, popis, zločin

Pojem Padělatel je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Vyhledat termín Padělatel ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Padělatel ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Padělatel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít termín Padělatel ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Padělatel na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Padělatel například ve fulltextu Google.cz, v Lingea slovnících, ve Wikislovníku, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Padělatel, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Padělatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Padělatel? Definice pojmu Padělatel patří do kategorie Zločin

Napsáno redaktory Superia.cz. Pečlivě jsme zkontrolovali všechny informace a údaje. Přesto však nevylučujeme, že je v textech chyba. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Pokuste se také najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Padělatel v jiné sekci než zločin.