Kdo je to?
Kdo je to, byl Padělatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padělatel? Lidé, zločin

Kdo je to Padělatel?

Co znamená a jaký je význam slova Padělatel?

Padělatel je autor padělku neboli falzifikátu. Vyrábí tedy předměty, které jsou vydávány za podobné nebo stejné cennější věci. Může se jednat o nejrůznější falza, například peníze, dokumenty, nejrůznější listiny, starožitnosti nebo umělecké předměty.
Padělatel čili falzátor může napodobovat také různé zboží, především výrobky známých značek. Podle toho, co je paděláno, kvalifikuje se toto jednání jako podvod nebo jako trestný čin. Falšování výrobcům originálů způsobuje značné finanční ztráty.Kdo je to, byl Padělatel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Padělatel? Lidé, zločin

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Padělatel? s vašimi kamarády, známými a přáteli na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte definici termínu Kyselina močová? Znáte definici termínu Tyfus? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dyspepsie? Pamatujete si definici pojmu COC list?

Klíčová slova: odborný výraz, přesný výraz, význam pojmu, popis, kdo to je, původ slova, definice, popis, vysvětlení, zločin, přesný význam, heslo, formulace, slovo, etymologie, informace

Pojem Padělatel je v kategorii Zločin, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Padělatel zkuste tyto odkazy

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Padělatel ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Padělatel ve Wikipedii

Hledat termín Padělatel ve Wikislovníku

Najít termín Padělatel ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Padělatel například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Padělatel, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Padělatel? Kdo to byl Padělatel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Padělatel? Definice pojmu Padělatel je v kategorii zločin. Text vytvořen pro server Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, definici, text, výraz např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Padělatel i jinde než v sekci než v zločin.