Kdo je to?
Kdo je Denis Pušilin? Životopis Denis Pušilin, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Denis Pušilin?

Kdo je Denis Pušilin? Životopis, informace, biografie, politici

Denis Pušilin je ukrajinský politik, vůdce separatistů v Doněcké oblasti a hlava samozvané Doněcké lidové republiky.
Pokoušel se v ukrajinské politice prorazit již před rokem 2014, nicméně se mu to příliš nedařilo. Věnoval se tedy byznysu - podnikal v ruské firmě MMM, která je jedním z nejvýznamnějších příkladů tzv. pyramidového schématu či "letadla".
V roce 2014 Ruská federace začala okupovat ukrajinský Krym a na východě Ukrajiny podpořila separatisty, kteří prosazovali buď odtržení od Ukrajiny, nebo rovnou připojení k Rusku. Pušilin se v Doněcké oblasti postavil do jejich čela a stal se jedním z představitelů separatistických sil.
Doněcká lidová republika byla separatisty vyhlášena 7. dubna 2014, nebyla však mezinárodně uznána. Podobný osud čekal nově vyhlášenou Luhanskou lidovou republiku. Obě území se dohodla na vytvoření konfederace.
Denis Pušilin vystřídal ve vedení samozvané republiky hned několik nejvyšší funkcí a patří k nejviditelnějším představitelům těchto republik.Kdo je Denis Pušilin? Životopis Denis Pušilin, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Denis Pušilin

Národnost: ukrajinská
Datum narození: 9. května 1981
Místo narození: Makijivka (Makijevka), SSSR, dnešní Ukrajina

Zaujala vás biografie osobnosti Denis Pušilin? Potom se podělte s kolegy na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte co je Absolutorium? Pamatujete si definici pojmu Zelený zákal? Rozumíte pojmu Krendle? Vzpomněli byste si co znamená slovo Mašlovačka?

Klíčová slova: wikipedie, informace, osobnosti, osobnost, místo narození, wiki, kde se narodil Denis Pušilin?, lexikon, datum narození, vysvětlení, zajímavosti, Denis Pušilin, životopis, kdo je Denis Pušilin?, biografie, politici

Pojem Denis Pušilin je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Denis Pušilin

Vyhledat slovo Denis Pušilin ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Denis Pušilin ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Denis Pušilin na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Denis Pušilin ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Denis Pušilin ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Denis Pušilin například ve ruském vyhledávači Yandex, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikislovníku, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Denis Pušilin

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Denis Pušilin? Kdy se narodil Denis Pušilin? Kde se narodil Denis Pušilin? Denis Pušilin se nachází v kategorii Politici

Text vytvořen pro server Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Doporučujeme zkusit nalézt osobnost, osobu, člověka Denis Pušilin řekněme například na stránkách Wikipedie, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Denis Pušilin i v jiné kategorii než je politici.