Kdo je to?
Kdo je to, byl Pedant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedant? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pedant?

Jaký je význam slova Pedant? Co to znamená?

Pedant je člověk, pro nějž je typické puntíčkářství, přehnané lpění na (často nepodstatných) detailech. Pedantství je chápáno jako spíše negativní vlastnost.Kdo je to, byl Pedant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedant? Lidé, vlastnosti

Tento text (Pedant) můžete sdílet s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Ironie? Znáte termín Diverzifikace? Vzpomněli byste si na význam slova Kuskus? Víte, co je to Vrstevnice?

Klíčová slova: význam, význam pojmu, co znamená, kdo je Pedant?, přesný výraz, informace, původ slova, heslo, etymologie, termín, kdo to je, přesný význam, Pedant, co je to Pedant?, formulace, slovo

Pojem Pedant je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít slovo Pedant ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Pedant na Youtube

Hledat termín Pedant ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít heslo Pedant ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedant například ve Wikislovníku, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Pedant

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Pedant? Kdo to byl Pedant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedant? Definice pojmu Pedant je v kategorii vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete také vyzkoušet hledat výraz, slovo, definici, slovíčko například na české Wikipedii, kde naleznete o něco delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.