Kdo je to?
Kdo je to, byl Pedant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedant? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Pedant?

Jaký je význam slova Pedant? Co to znamená?

Pedant je člověk, pro nějž je typické puntíčkářství, přehnané lpění na (často nepodstatných) detailech. Pedantství je chápáno jako spíše negativní vlastnost.Kdo je to, byl Pedant? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Pedant? Lidé, vlastnosti

Budeme rádi, pokud budete definici slova Pedant sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Ekosystém? Vzpomněli byste si na význam slova Odrůdové víno? Vzpomněli byste si na význam slova Prvotní hřích? Znáte definici termínu Dysgrafie?

Klíčová slova: význam slova, přesný výraz, Pedant, vysvětlení, co znamená, slovo, co je to Pedant?, formulace, pojem, význam, informace, kdo je Pedant?, kdo to je, termín, význam pojmu, přesný význam

Pojem Pedant je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Pedant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Pedant ve Wikimedia Commons

Vyhledat heslo Pedant v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Pedant ve Wikipedii

Najít termín Pedant ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Pedant například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Vysvětlení významu slova Pedant, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Pedant? Kdo to byl Pedant? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Pedant? Definice pojmu Pedant se nachází v sekci vlastnosti. Text napsán pro Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste hledat pojem, text, definici, řekněme v projektu Wikipedie, kde můžete najít nejspíš delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Pedant i v jiné sekci než je kategorie vlastnosti.

Zajímáte se o auta? Pak pro určitě znáte zkratku SUV, TSI nebo TDI. Pokud je neznáte, podívejte se na spřátelený web který obsahuje tisíc nejrůznějších zkratek.