Kdo je to?
Kdo je Robert Hájek? Životopis Robert Hájek, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Kdo je Robert Hájek?

Kdo je Robert Hájek? Životopis, informace, biografie, herectví

Robert Hájek je český filmový a divadelní herec, dabér. Hájek se narodil v Praze v Dejvicích do rodiny divadelních herců. Od mládí byl fotbalový brankář a chytal za dorost pražského klubu FK Dukla Praha. Po základní škole chodil na Pražskou konzervatoř, kde také odmaturoval a dva roky na to získal absolutorium za hudebně-dramatický obor (2012). Do povědomí diváků se dostal již v 9 letech, když si zahrál Macha v dětské komedii Mach, Šebestová a kouzelné sluchátko (2001). Ve filmu se objevil ještě dvakrát a to ve filmu Bekyně mniška (2008) a Bludičky (2010). Více se věnoval hraní v seriálech. Hájek si zahrál v televizním seriálu Josef a Ly (2004), Vraždy v kruhu (2015), Četníci z Luhačovic (2017), Labyrint, Inspektor Max (2018), Rapl (2019) a Specialisté (2021). V Městských divadlech pražských si zahrál v divadelní hře Sen Čarovné noci, Markéta Lazarová, Kancl, Bylo nás pět nebo Sebevrah.
Robert Hájek se nejvíce proslavil jako dabér. Svůj hlas propůjčil úspěšným snímkům Myšák Stuart Little 2, E. T. – Mimozemšťan (2002), Polární expres (2004), Její případ (2006), Želvy Ninja (2014), Želvy Ninja 2 a další. Nadaboval také několik epizod amerických seriálů Glee (2012), Misfits: Zmetci (2013), 90210: Nová generace, Perníkový táta a Castle na zabití (2014).Kdo je Robert Hájek? Životopis Robert Hájek, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní údaje o osobě Robert Hájek

Národnost: česká
Datum narození: 2. 7. 1992
Místo narození: Praha, Československo

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Robert Hájek s jinými lidmina vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Pamatujete si definici pojmu Volný verš? Znáte definici termínu Tundra? Znáte termín Hydrops žlučníku? Pamatujete si definici pojmu Lol?

Klíčová slova: informace, místo narození, herectví, biografie, lexikon, kde se narodil Robert Hájek?, národnost, život, narození, datum narození, herectví, osobnosti, vysvětlení, Robert Hájek, wiki, Robert Hájek

Pojem Robert Hájek je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Robert Hájek v dalších zdrojích

Najít heslo Robert Hájek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Robert Hájek ve Wikimedia Commons

Zkusit najít výraz Robert Hájek ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít termín Robert Hájek ve fulltextu Seznam.cz

Hledat heslo Robert Hájek na Google obrázcích

Dál můžete zkusit hledat slovo Robert Hájek například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve fulltextu Google.cz, ve videích na Youtube nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Robert Hájek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku Kdo je to Robert Hájek? Kdy se narodil Robert Hájek? Kde se narodil Robert Hájek? Robert Hájek se nachází v sekci Herectví

Text vytvořen pro server Superia.cz. Uvedené texty jsou poskytovány bez záruky. Mohou obsahovat faktické, resp. pravopisné chyby za něž se předem omlouváme. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Robert Hájek řekněme například v projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobný popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Robert Hájek i v jiné kategorii než je herectví.