Kdo je to?
Kdo je to Lehkoživka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lehkoživka? Lidé, hanlivé

Lehkoživka

Co znamená a jaký je význam slova Lehkoživka?

Lehkoživka je hanlivé pojmenování pro člověka, který se nechá ostatními živit. „Lehce se mu žije“ na úkor ostatních, jak samotný název napovídá. Jeho jednání je vypočítavé, nechce se podílet na vlastní obživě, vlastním bydlení, nehodlá pracovat, nic nedělá pořádně, neumí si udržet pravidelnou práci, bere život na lehkou váhu. Je nezodpovědný, nestará se sám o sebe. Podobná synonyma pro slovo „lehkoživka“ jsou vyčůránek, parazit, příživník, floutek. Výraz „lekhoživka“ se používá neměnný pro mužský i ženský rod.


Kdo je to Lehkoživka? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Lehkoživka? Lidé, hanlivé

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Lehkoživka? s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím sociálních sítích Facebook, Pinterest, Reddit nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz SD karta? Víte, co je to SPU? Znáte pojem Febrilní křeč? Rozumíte pojmu Spektakulární?

Klíčová slova: hanlivé, wikipedie, vysvětlení, přesný význam, termín, význam pojmu, lexikon, pojem, formulace, význam slova, definice, hanlivé, přesný výraz, popis, Lehkoživka, Lehkoživka

Pojem Lehkoživka je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledat pojem Lehkoživka na Google.cz

Hledat pojem Lehkoživka na Google obrázcích

Hledat frázi Lehkoživka ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat termín Lehkoživka ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Lehkoživka ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Lehkoživka například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v projektu slovnik.cz, ve Wikipedii, ve Wikislovníku nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Lehkoživka? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Lehkoživka? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Lehkoživka? Definice pojmu Lehkoživka je v sekci Hanlivé

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Přes veškerou snahu se mohou v textech vyskytovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme. Údaje zde uvedené mohou být již neaktuální či zastaralé. Aktualizace článků není pravidelná. Můžete se pokusit také najít informace výraz, definici, slovo, termín třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie hanlivé.