Kdo je to?
Kdo je to Plynař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Plynař? Lidé, profese

Plynař

Co znamená a jaký je význam slova Plynař?

Plynař je vyučený odborník, který instaluje plynové spotřebiče a plynové rozvody uvnitř budov i venku. Umí také provádět opravy těchto zařízení. Zasahuje při nenadálých únicích plynu a haváriích, vyhledává závady a opravuje je.
Plynař má na starosti údržbu sítí a prevenci. U nových rozvodů provádí certifikaci a ověřuje jejich spolehlivost.Kdo je to Plynař? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Plynař? Lidé, profese

Uvedený text můžete pochopitelně sdílet s dalšími osobami na různých sociálních sítích – Facebooku, Pinterestu, Redditu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Pamatujete si definici pojmu Ginkgo biloba? Vzpomněli byste si na význam slova Oxidační stres? Znáte termín UniCredit Bank? Znáte definici termínu Pluralismus?

Klíčová slova: popis, odborný výraz, pojem, význam pojmu, etymologie, synonymum, informace, wikipedie, vysvětlení, slovo, Plynař, význam, přesný význam, lexikon, přesný výraz, Plynař

Pojem Plynař je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat frázi Plynař ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat videa s názvem Plynař na Youtube

Vyhledat pojem Plynař ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Plynař ve Wikimedia Commons

Hledat pojem Plynař ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Plynař například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Plynař

Nyní již víte Kdo je to Plynař? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Plynař? Definice pojmu Plynař se nachází v kategorii Profese

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se vyhledat informace pojem, slovo, termín, výrazřekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Pokuste se najít termín Plynař i v jiné kategorii než v profese.