Kdo je to?
Kdo je to Karolina Muchová? Životopis Karolina Muchová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Karolina Muchová?

Kdo je to Karolina Muchová? Stručný životopis

Karolina Muchová je tenisová hráčka, vítězka dvouhry a čtyřhry v ITF v roce 2014. Tohoto skvělého výsledku dosáhla v Michalovcích, ve čtyřhře byla její partnerkou Jana Jablonovská. Další vítězství v okruhu ITF si připsala v Egyptě v roce 2016 v zápase s Anastasijí Komardinovou.
V dalších zápasech se Karolina Muchová dostala do finále dvouhry i čtyřhry. Kvalifikovala se i v singlu na Korea Open v roce 2017 a v Australian Open v roce 2019, ale podlehla soupeřkám již v úvodních zápasech. V roce 2019 byla na 68. místě žebříčku WTA.Kdo je to Karolina Muchová? Životopis Karolina Muchová, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Karolina Muchová

Národnost: česká
Datum narození: 21.8.1996
Místo narození: Olomouc

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Karolina Muchová sdílet s kolegy na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Dřevoplast? Znáte termín Skladební dvojice? Vzpomněli byste si co znamená slovo Autoremedura? Víte, co je to Nikasil?

Klíčová slova: termín, kdo to je, význam slova, heslo, co je to Karolina Muchová?, přesný výraz, kdo je Karolina Muchová?, popis, význam, vysvětlení, slovo, popis, význam pojmu, informace, odborný výraz, pojem

Pojem Karolina Muchová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Karolina Muchová ve Wikimedia Commons

Vyhledat slovo Karolina Muchová ve Wikislovníku

Hledat frázi Karolina Muchová ve Wikipedii

Zkusit najít frázi Karolina Muchová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Karolina Muchová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve videích na Youtube, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Biografie, životopis, kdo je to Karolina Muchová?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Karolina Muchová? Kdo to byl Karolina Muchová? Kdy se narodil Karolina Muchová? Kde se narodil Karolina Muchová? Karolina Muchová patří do sekce sport. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Karolina Muchová řekněme třeba v projektu Wikipedie, kde můžete najít podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karolina Muchová i v jiné kategorii než je sport.