Kdo je to?
Kdo je Karolina Muchová? Životopis Karolina Muchová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Kdo je Karolina Muchová?

Kdo je Karolina Muchová? Životopis, informace, biografie, sport

Karolina Muchová je tenisová hráčka, vítězka dvouhry a čtyřhry v ITF v roce 2014. Tohoto skvělého výsledku dosáhla v Michalovcích, ve čtyřhře byla její partnerkou Jana Jablonovská. Další vítězství v okruhu ITF si připsala v Egyptě v roce 2016 v zápase s Anastasijí Komardinovou.
V dalších zápasech se Karolina Muchová dostala do finále dvouhry i čtyřhry. Kvalifikovala se i v singlu na Korea Open v roce 2017 a v Australian Open v roce 2019, ale podlehla soupeřkám již v úvodních zápasech. V roce 2019 byla na 68. místě žebříčku WTA.Kdo je Karolina Muchová? Životopis Karolina Muchová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Základní údaje o osobě Karolina Muchová

Národnost: česká
Datum narození: 21.8.1996
Místo narození: Olomouc

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Karolina Muchová s partnery, kolegy a kamarády na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Cloudové úložiště? Vzpomněli byste si co označuje výraz Peklo? Vzpomněli byste si co znamená slovo Splín? Znáte termín LTD?

Klíčová slova: sport, Karolina Muchová, národnost, biografie, kde se narodila Karolina Muchová?, popis, kdy se narodila Karolina Muchová?, osobnost, zajímavosti, vysvětlení, datum narození, kdo je Karolina Muchová?, místo narození, život, Karolina Muchová, osobnosti

Pojem Karolina Muchová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Karolina Muchová

Hledat videa s názvem Karolina Muchová na Youtube

Zkusit najít pojem Karolina Muchová na Google obrázcích

Vyhledat heslo Karolina Muchová ve Wikipedii

Najít výraz Karolina Muchová ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Karolina Muchová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Karolina Muchová například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Životopis, kdo je Karolina Muchová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Karolina Muchová? Kdy se narodila Karolina Muchová? Kde se narodila Karolina Muchová? Karolina Muchová je v kategorii Sport

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby nebo překlepy, za které se předem omlouváme. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste najít informace osobnost, osobu, člověka Karolina Muchová třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karolina Muchová i v jiné kategorii než je sport.