Kdo je to?
Kdo je Karolina Muchová? Životopis Karolina Muchová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Karolina Muchová

Kdo je Karolina Muchová? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, sport

Karolina Muchová je tenisová hráčka, vítězka dvouhry a čtyřhry v ITF v roce 2014. Tohoto skvělého výsledku dosáhla v Michalovcích, ve čtyřhře byla její partnerkou Jana Jablonovská. Další vítězství v okruhu ITF si připsala v Egyptě v roce 2016 v zápase s Anastasijí Komardinovou.
V dalších zápasech se Karolina Muchová dostala do finále dvouhry i čtyřhry. Kvalifikovala se i v singlu na Korea Open v roce 2017 a v Australian Open v roce 2019, ale podlehla soupeřkám již v úvodních zápasech. V roce 2019 byla na 68. místě žebříčku WTA.Kdo je Karolina Muchová? Životopis Karolina Muchová, osobnosti, slavná žena z kategorie sport

Hlavní data o osobě Karolina Muchová

Národnost: česká
Datum narození: 21.8.1996
Místo narození: Olomouc

Sdílejte tuto stránku s osobností Karolina Muchová s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Gynekomastie? Víte co je Stipendium? Vzpomněli byste si co znamená slovo Větný ekvivalent? Vzpomněli byste si co označuje výraz Langoš?

Klíčová slova: osobnost, Karolina Muchová, místo narození, kde se narodila Karolina Muchová?, zajímavosti, sport, životopis, datum narození, wiki, informace, sport, narození, biografie, osobnosti, popis, kdo je Karolina Muchová?

Pojem Karolina Muchová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Karolina Muchová zkuste navštívit tyto odkazy

Zkusit najít výraz Karolina Muchová ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Karolina Muchová ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít heslo Karolina Muchová ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít slovo Karolina Muchová ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat slovo Karolina Muchová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Karolina Muchová například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Google obrázcích, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Výběr osobností, pojmů, výrazů, odborných termínů a slov

Stručná biografie, resp. životopis osoby Karolina Muchová

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Karolina Muchová? Kdy se narodila Karolina Muchová? Kde se narodila Karolina Muchová? Karolina Muchová patří do kategorie Sport

Kategorie sport, Monako formule, karolina Muchová, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Upozorňujeme, že informace na tomto webu mohou být neaktuální či zastaralé. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Karolina Muchová dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karolina Muchová i v jiné kategorii než je sport.