Kdo je to?
Kdo je to Karolina Muchová? Životopis Karolina Muchová, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Karolina Muchová?

Kdo je to Karolina Muchová? Stručný životopis

Karolina Muchová je tenisová hráčka, vítězka dvouhry a čtyřhry v ITF v roce 2014. Tohoto skvělého výsledku dosáhla v Michalovcích, ve čtyřhře byla její partnerkou Jana Jablonovská. Další vítězství v okruhu ITF si připsala v Egyptě v roce 2016 v zápase s Anastasijí Komardinovou.
V dalších zápasech se Karolina Muchová dostala do finále dvouhry i čtyřhry. Kvalifikovala se i v singlu na Korea Open v roce 2017 a v Australian Open v roce 2019, ale podlehla soupeřkám již v úvodních zápasech. V roce 2019 byla na 68. místě žebříčku WTA.Kdo je to Karolina Muchová? Životopis Karolina Muchová, lidé, osobnosti z sport

Hlavní informace o osobě Karolina Muchová

Národnost: česká
Datum narození: 21.8.1996
Místo narození: Olomouc

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Karolina Muchová sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Popeleční středa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pyrolýza? Vzpomněli byste si co znamená slovo Router? Víte co je Relativismus?

Klíčová slova: popis, heslo, etymologie, co znamená, formulace, co je to Karolina Muchová?, lexikon, původ slova, definice, popis, odborný výraz, přesný význam, význam slova, kdo je Karolina Muchová?, termín, slovo

Pojem Karolina Muchová je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Karolina Muchová lze najít v následujících zdrojích

Hledat termín Karolina Muchová na Google.cz

Najít pojem Karolina Muchová v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Karolina Muchová ve Wikipedii

Vyhledat heslo Karolina Muchová ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Karolina Muchová například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Životopis, kdo je Karolina Muchová? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Karolina Muchová? Kdo to byl Karolina Muchová? Kdy se narodil Karolina Muchová? Kde se narodil Karolina Muchová? Karolina Muchová se nachází v kategorii sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Karolina Muchová dejme tomu například v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karolina Muchová i v jiné kategorii než je sport.