Kdo je to?
Kdo je to Karel Dolejší? Životopis Karel Dolejší, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Karel Dolejší?

Kdo je to Karel Dolejší? Stručný životopis

Karel Dolejší je současný redaktor Britských listů. Je absolventem oboru filozofie a sociologie, které vystudoval v Brně, později se věnoval ekologickému hnutí, kdy spolupracoval s Hnutím Duha, v Greenpeace vystupoval jako mluvčí, byl také editorem Ekolistu.
Karel Dolejší se zapojil i do činnosti Levé alternativy nebo Amnesty International, později působil jako samostatný expert. Publikuje především články zabývající se činností různých neziskových organizací.Kdo je to Karel Dolejší? Životopis Karel Dolejší, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Karel Dolejší

Národnost: česká
Datum narození: 26.1.1971
Místo narození: Nové Město na Moravě

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Karel Dolejší sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Karpální tunel? Rozumíte pojmu Taklon? Vzpomněli byste si na význam slova Fungicid? Znáte pojem Amnézie?

Klíčová slova: slovo, původ slova, vysvětlení, termín, kdo to je, informace, wiki, přesný význam, význam slova, popis, heslo, pojem, etymologie, synonymum, odborný výraz, definice

Pojem Karel Dolejší je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Karel Dolejší v následujících vyhledávačích

Hledat slovo Karel Dolejší ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Karel Dolejší ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Karel Dolejší ve Wikipedii

Hledat pojem Karel Dolejší ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Dolejší například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Karel Dolejší? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Karel Dolejší? Kdo to byl Karel Dolejší? Kdy se narodil Karel Dolejší? Kde se narodil Karel Dolejší? Karel Dolejší se nachází v kategorii novináři. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Karel Dolejší dejme tomu například v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Dolejší i v jiné kategorii než je novináři.