Kdo je to?
Kdo je to Karel Dolejší? Životopis Karel Dolejší, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Karel Dolejší?

Kdo je to Karel Dolejší? Stručný životopis

Karel Dolejší je současný redaktor Britských listů. Je absolventem oboru filozofie a sociologie, které vystudoval v Brně, později se věnoval ekologickému hnutí, kdy spolupracoval s Hnutím Duha, v Greenpeace vystupoval jako mluvčí, byl také editorem Ekolistu.
Karel Dolejší se zapojil i do činnosti Levé alternativy nebo Amnesty International, později působil jako samostatný expert. Publikuje především články zabývající se činností různých neziskových organizací.Kdo je to Karel Dolejší? Životopis Karel Dolejší, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Karel Dolejší

Národnost: česká
Datum narození: 26.1.1971
Místo narození: Nové Město na Moravě

Tento text (Karel Dolejší) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Sladěnka? Víte co je Blesk? Vzpomněli byste si na význam slova Streetball? Vzpomněli byste si co označuje výraz Diastolický tlak?

Klíčová slova: přesný význam, definice, lexikon, termín, informace, co znamená, původ slova, popis, kdo je Karel Dolejší?, význam, popis, heslo, co je to Karel Dolejší?, novináři, význam slova, vysvětlení

Pojem Karel Dolejší je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Karel Dolejší ve Wikimedia Commons

Hledat termín Karel Dolejší na Google.cz

Vyhledat pojem Karel Dolejší ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Karel Dolejší ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Dolejší například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v evropském vyhledávači Qwant, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Životopis, kdo je Karel Dolejší? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Karel Dolejší? Kdo to byl Karel Dolejší? Kdy se narodil Karel Dolejší? Kde se narodil Karel Dolejší? Karel Dolejší je v sekci novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Karel Dolejší dejme tomu například na české Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Dolejší i v jiné kategorii než je novináři.