Kdo je to?
Kdo je to Karel Dolejší? Životopis Karel Dolejší, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Karel Dolejší?

Kdo je to Karel Dolejší? Stručný životopis

Karel Dolejší je současný redaktor Britských listů. Je absolventem oboru filozofie a sociologie, které vystudoval v Brně, později se věnoval ekologickému hnutí, kdy spolupracoval s Hnutím Duha, v Greenpeace vystupoval jako mluvčí, byl také editorem Ekolistu.
Karel Dolejší se zapojil i do činnosti Levé alternativy nebo Amnesty International, později působil jako samostatný expert. Publikuje především články zabývající se činností různých neziskových organizací.Kdo je to Karel Dolejší? Životopis Karel Dolejší, lidé, osobnosti z novináři

Základní informace o osobě Karel Dolejší

Národnost: česká
Datum narození: 26.1.1971
Místo narození: Nové Město na Moravě

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Karel Dolejší? s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Karpální tunel? Pamatujete si definici pojmu Světelné znečištění? Vzpomněli byste si na význam slova Fungicid? Vzpomněli byste si co znamená slovo Odbytné?

Klíčová slova: lexikon, formulace, termín, heslo, popis, význam, etymologie, informace, význam pojmu, Karel Dolejší, co znamená, význam slova, novináři, slovo, původ slova, přesný význam

Pojem Karel Dolejší je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Karel Dolejší ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít pojem Karel Dolejší ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Karel Dolejší ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Karel Dolejší ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Dolejší například ve videích na Youtube, v Google překladači, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Stručná biografie, resp. životopis osoby Karel Dolejší

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Karel Dolejší? Kdo to byl Karel Dolejší? Kdy se narodil Karel Dolejší? Kde se narodil Karel Dolejší? Karel Dolejší je v kategorii novináři. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Karel Dolejší např. ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Dolejší i v jiné kategorii než je novináři.