Kdo je to?
Kdo je to Karel Dolejší? Životopis Karel Dolejší, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Karel Dolejší?

Kdo je to Karel Dolejší? Stručný životopis

Karel Dolejší je současný redaktor Britských listů. Je absolventem oboru filozofie a sociologie, které vystudoval v Brně, později se věnoval ekologickému hnutí, kdy spolupracoval s Hnutím Duha, v Greenpeace vystupoval jako mluvčí, byl také editorem Ekolistu.
Karel Dolejší se zapojil i do činnosti Levé alternativy nebo Amnesty International, později působil jako samostatný expert. Publikuje především články zabývající se činností různých neziskových organizací.Kdo je to Karel Dolejší? Životopis Karel Dolejší, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní data o osobě Karel Dolejší

Národnost: česká
Datum narození: 26.1.1971
Místo narození: Nové Město na Moravě

Sdílejte tuto stránku s osobností Karel Dolejší s přáteli na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Akvadukt? Znáte termín Ájurvéda? Vzpomněli byste si na význam slova Operační paměť? Víte, co je to Derby?

Klíčová slova: význam pojmu, slovo, formulace, wiki, termín, přesný výraz, lexikon, popis, popis, pojem, odborný výraz, přesný význam, co znamená, novináři, informace, původ slova

Pojem Karel Dolejší je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Karel Dolejší ve Wikimedia Commons

Hledat videa s názvem Karel Dolejší na Youtube

Najít termín Karel Dolejší ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít Karel Dolejší ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Dolejší například ve Wikislovníku, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Biografie, životopis, kdo je to Karel Dolejší?

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Karel Dolejší? Kdo to byl Karel Dolejší? Kdy se narodil Karel Dolejší? Kde se narodil Karel Dolejší? Karel Dolejší je v kategorii novináři. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Karel Dolejší třeba v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Dolejší i v jiné kategorii než je novináři.