Kdo je to?
Kdo je to Karel Dolejší? Životopis Karel Dolejší, lidé, osobnosti z novináři

Kdo je to Karel Dolejší?

Kdo je to Karel Dolejší? Stručný životopis

Karel Dolejší je současný redaktor Britských listů. Je absolventem oboru filozofie a sociologie, které vystudoval v Brně, později se věnoval ekologickému hnutí, kdy spolupracoval s Hnutím Duha, v Greenpeace vystupoval jako mluvčí, byl také editorem Ekolistu.
Karel Dolejší se zapojil i do činnosti Levé alternativy nebo Amnesty International, později působil jako samostatný expert. Publikuje především články zabývající se činností různých neziskových organizací.Kdo je to Karel Dolejší? Životopis Karel Dolejší, lidé, osobnosti z novináři

Hlavní informace o osobě Karel Dolejší

Národnost: česká
Datum narození: 26.1.1971
Místo narození: Nové Město na Moravě

Popis osobnosti Karel Dolejší můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Sladěnka? Víte, co je to Tumor? Vzpomněli byste si na význam slova Streetball? Rozumíte pojmu COC list?

Klíčová slova: novináři, Karel Dolejší, slovo, odborný výraz, wiki, kdo je Karel Dolejší?, termín, kdo to je, popis, definice, etymologie, heslo, přesný význam, význam pojmu, význam, informace

Pojem Karel Dolejší je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledejte bez špehování slovo Karel Dolejší ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Karel Dolejší ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Karel Dolejší ve vyhledávači Qwant

Hledat videa s názvem Karel Dolejší na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Dolejší například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Karel Dolejší?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Karel Dolejší? Kdo to byl Karel Dolejší? Kdy se narodil Karel Dolejší? Kde se narodil Karel Dolejší? Karel Dolejší patří do sekce novináři. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete se pokusit také najít osobnost, osobu, člověka Karel Dolejší například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíš delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Dolejší i v jiné kategorii než je novináři.