Kdo je to?
Kdo je Karel Dolejší? Životopis Karel Dolejší, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Karel Dolejší

Kdo je Karel Dolejší? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, novináři

Karel Dolejší je současný redaktor Britských listů. Je absolventem oboru filozofie a sociologie, které vystudoval v Brně, později se věnoval ekologickému hnutí, kdy spolupracoval s Hnutím Duha, v Greenpeace vystupoval jako mluvčí, byl také editorem Ekolistu.
Karel Dolejší se zapojil i do činnosti Levé alternativy nebo Amnesty International, později působil jako samostatný expert. Publikuje především články zabývající se činností různých neziskových organizací.Kdo je Karel Dolejší? Životopis Karel Dolejší, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní data o osobě Karel Dolejší

Národnost: česká
Datum narození: 26.1.1971
Místo narození: Nové Město na Moravě

Sdílejte tuto stránku s osobností Karel Dolejší s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku 

Víte, co je to Wrestling? Víte co je Klížka? Vzpomněli byste si na význam slova Otevřená ekonomika? Vzpomněli byste si co označuje výraz Akvarel?

Klíčová slova: osobnosti, novináři, kdo je Karel Dolejší?, národnost, novináři, popis, lexikon, datum narození, wikipedie, kdy se narodil Karel Dolejší?, vysvětlení, narození, Karel Dolejší, osobnost, wiki, život

Pojem Karel Dolejší je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Karel Dolejší zkuste tyto odkazy

Hledat frázi Karel Dolejší na Google obrázcích

Vyhledat heslo Karel Dolejší ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Karel Dolejší ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat frázi Karel Dolejší na Google.cz

Hledat videa s názvem Karel Dolejší na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Dolejší například v metavyhledávači Info.com, v Google překladači, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo v Lingea slovnících.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Karel Dolejší

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Karel Dolejší? Kdy se narodil Karel Dolejší? Kde se narodil Karel Dolejší? Karel Dolejší patří do kategorie Novináři

Kategorie novináři, reportérka, karel Dolejší, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Za uvedené informace neručíme. Přes veškerou pečlivost se mohou v textech objevit chybné údaje nebo pravopisné chyby. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Pokuste se též vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Karel Dolejší dejme tomu např. na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Dolejší i v jiné kategorii než je novináři.