Kdo je to?
Kdo je Karel Dolejší? Životopis Karel Dolejší, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Kdo je Karel Dolejší?

Kdo je Karel Dolejší? Životopis, informace, biografie, novináři

Karel Dolejší je současný redaktor Britských listů. Je absolventem oboru filozofie a sociologie, které vystudoval v Brně, později se věnoval ekologickému hnutí, kdy spolupracoval s Hnutím Duha, v Greenpeace vystupoval jako mluvčí, byl také editorem Ekolistu.
Karel Dolejší se zapojil i do činnosti Levé alternativy nebo Amnesty International, později působil jako samostatný expert. Publikuje především články zabývající se činností různých neziskových organizací.Kdo je Karel Dolejší? Životopis Karel Dolejší, osobnosti, slavný člověk z kategorie novináři

Hlavní informace o osobě Karel Dolejší

Národnost: česká
Datum narození: 26.1.1971
Místo narození: Nové Město na Moravě

Budeme rádi, pokud budete tuto stručnou biografii s osobou Karel Dolejší sdílet s ostatními na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru    

Víte, co je to Akvadukt? Vzpomenete si na definici slova Talek? Vzpomněli byste si na význam slova Tempeh? Vzpomněli byste si na význam slova Suverenita?

Klíčová slova: zajímavosti, kdy se narodil Karel Dolejší?, místo narození, wikipedie, národnost, vysvětlení, Karel Dolejší, wiki, narození, kdo je Karel Dolejší?, osobnost, kde se narodil Karel Dolejší?, Karel Dolejší, život, lexikon, novináři

Pojem Karel Dolejší je v kategorii Novináři, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Hledat výraz Karel Dolejší ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít výraz Karel Dolejší ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Karel Dolejší ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat frázi Karel Dolejší ve Wikislovníku

Vyhledat pojem Karel Dolejší ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Karel Dolejší například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, v Lingea slovnících, ve videích na Youtube, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Životopis, kdo je Karel Dolejší? Stručná biografie

Nyní už nejspíš víte Kdo je to Karel Dolejší? Kdy se narodil Karel Dolejší? Kde se narodil Karel Dolejší? Karel Dolejší je v kategorii Novináři

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Neručíme za pravdivost, aktuálnost a přesnost informací uvedených na těchto internetových stránkách. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Doporučujeme zkusit nalézt informace osobnost, osobu, člověka Karel Dolejší dejme tomu v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Karel Dolejší i v jiné kategorii než je novináři.