Kdo je to?
Kdo je to Ochutnávač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ochutnávač? Lidé, profese

Ochutnávač

Co znamená a jaký je význam slova Ochutnávač?

Ochutnávač je osoba, která se profesně zabývá zkoumáním chuti pokrmů či nápojů.
Existují například ochutnávači zmrzliny, čokolády, vína, piva apod. Častěji se pro název této profese používá termín degustátor.
Úkolem ochutnávače je posoudit kvalitu a vlastnosti chutnaného pokrmu či nápoje. Může je hodnotit například v rámci soutěží anebo také ve firmách dohlížet na kvalitu výroby daného produktu.
Termín ochutnávač se používá v ještě jednom kontextu. Pokud se nějaká (obvykle významná, mocná či slavná) osobnost bojí, že by mohla být otrávena, najme si ochutnávače, který jídlo zkoumá před tím, než ho daná osobnost pozře. Toto povolání se objevovalo hlavně v minulosti, nicméně i dnes se můžeme setkat s tím, že například někteří světoví vůdci mají své ochutnávače. I takový ochutnávač může dohlížet například na kvalitu podávaného jídla.Kdo je to Ochutnávač? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ochutnávač? Lidé, profese

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Crack? Víte co je Smetana? Víte co je Ketodieta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Inbus?

Klíčová slova: profese, formulace, etymologie, wiki, termín, odborný výraz, co znamená, heslo, význam pojmu, význam slova, definice, slovo, profese, informace, popis, přesný výraz

Pojem Ochutnávač je v kategorii Profese, ilustrační obrázek

Hledejte výraz Ochutnávač v dalších zdrojích

Hledat frázi Ochutnávač ve vyhledávači Yandex

Hledat slovo Ochutnávač ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ochutnávač ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Ochutnávač ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Ochutnávač na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Ochutnávač například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Ochutnávač, definice, vysvětlení pojmu

Teďka už zajisté víte Kdo je to Ochutnávač? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ochutnávač? Definice pojmu Ochutnávač patří do kategorie Profese

Kategorie profese, policista, ochutnávač, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Texty bohužel nestíháme pravidelně upravovat, proto mohou obsahovat zastaralé, neaktuální, neplatné nebo nepřesné údaje. Zkuste též najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme například v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Nezbývá, než vám doporučit hledání v jiných kategoriích než je Profese.