Kdo je to?
Kdo je to Islámista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Islámista? Lidé, náboženství

Kdo je to Islámista?

Co znamená a jaký je význam slova Islámista?

Islámista je zastánce politické ideologie, opírající se o islám. Ten je považován za základ veškerého myšlení z hlediska politiky, práva i společenského života. Islámista vyžaduje, aby se muslimové vrátili k nejpůvodnějším náboženským základům.
Islámisté mohou být extremisty jako příslušníci Islámského státu, kteří se odvolávají na tradice, ale šíří celosvětový teror. Požadují mezi muslimy právo šaría, politickou kompaktnost a odstranění všeho nemuslimského z muslimských zemí.Kdo je to Islámista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Islámista? Lidé, náboženství

Sdílejte uvedený text se známými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Viber? Víte, co je to Představa? Vzpomněli byste si co znamená slovo Blog? Rozumíte pojmu Retro?

Klíčová slova: Islámista, popis, význam, formulace, slovo, termín, co znamená, Islámista, informace, heslo, etymologie, synonymum, vysvětlení, přesný výraz, význam pojmu, původ slova

Pojem Islámista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Vyhledat termín Islámista na Google obrázcích

Hledat videa s názvem Islámista na Youtube

Hledat výraz Islámista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat termín Islámista na Google.cz

Najít slovo Islámista ve vyhledávači Yahoo

Dál můžete zkusit hledat slovo Islámista například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v Google překladači.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Islámista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Teď už víte Kdo je to Islámista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Islámista? Definice pojmu Islámista je v kategorii Náboženství

Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za to, že informace uvedené na portálu, nebo na stránkách na které portál odkazuje, jsou správné, úplné a aktuální. Data na webu nejsou pravidelně aktualizovaná, texty nemusí vždy reflektovat aktuální stav. Zkuste též hledat informace výraz,heslo, text, pojem dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v různém kontextu, v různých oborech. Proto se porozhlédněte i v jiných sekcích (než Náboženství).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.