Kdo je to?
Kdo je to, byl Islámista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Islámista? Lidé, náboženství

Kdo je to Islámista?

Co znamená a jaký je význam slova Islámista?

Islámista je zastánce politické ideologie, opírající se o islám. Ten je považován za základ veškerého myšlení z hlediska politiky, práva i společenského života. Islámista vyžaduje, aby se muslimové vrátili k nejpůvodnějším náboženským základům.
Islámisté mohou být extremisty jako příslušníci Islámského státu, kteří se odvolávají na tradice, ale šíří celosvětový teror. Požadují mezi muslimy právo šaría, politickou kompaktnost a odstranění všeho nemuslimského z muslimských zemí.Kdo je to, byl Islámista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Islámista? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Islámista sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova VIP? Znáte termín Dělená strava? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zlatý řez? Víte, co je to Software?

Klíčová slova: odborný výraz, heslo, co znamená, synonymum, význam, náboženství, původ slova, vysvětlení, přesný význam, slovo, formulace, wiki, termín, význam slova, pojem, popis

Pojem Islámista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít termín Islámista ve Wikipedii

Zkusit najít Islámista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Islámista na Youtube

Hledejte bez špehování slovo Islámista ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Islámista například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Islámista? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Islámista? Kdo to byl Islámista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Islámista? Definice pojmu Islámista se nachází v kategorii náboženství. Text napsán pro Superia.cz. Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, kupříkladu v projektu Wikipedie, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů podle toho o jaký obor se jedná. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než náboženství).

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.