Kdo je to?
Kdo je to Islámista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Islámista? Lidé, náboženství

Kdo je to Islámista?

Jaký je význam slova Islámista? Co to znamená?

Islámista je zastánce politické ideologie, opírající se o islám. Ten je považován za základ veškerého myšlení z hlediska politiky, práva i společenského života. Islámista vyžaduje, aby se muslimové vrátili k nejpůvodnějším náboženským základům.
Islámisté mohou být extremisty jako příslušníci Islámského státu, kteří se odvolávají na tradice, ale šíří celosvětový teror. Požadují mezi muslimy právo šaría, politickou kompaktnost a odstranění všeho nemuslimského z muslimských zemí.Kdo je to Islámista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Islámista? Lidé, náboženství

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Islámista s partnery, kolegy a kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu  

Vzpomenete si na definici slova Viber? Vzpomněli byste si co označuje výraz Definice? Vzpomněli byste si co znamená slovo USB? Znáte termín Dělená strava?

Klíčová slova: definice, Islámista, přesný výraz, co znamená, etymologie, náboženství, přesný výraz, termín, wiki, význam slova, synonymum, význam, vysvětlení, Islámista, lexikon, formulace

Pojem Islámista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat termín Islámista ve Wikislovníku

Vyhledat termín Islámista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat slovo Islámista na Google.cz

Vyhledat slovo Islámista na Google obrázcích

Zkusit najít termín Islámista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Islámista například ve vyhledávači Seznam.cz, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Islámista

Právě jste zjistili Kdo je to Islámista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Islámista? Definice pojmu Islámista je v kategorii Náboženství

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes veškerou snahu mohou texty obsahovat faktické i pravopisné chyby za což se předem omlouváme.Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Zkuste též hledat informace pojem, výraz, termín, heslo dejme tomu například v projektu Wikipedia, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Radíme proto zkusit hledat pojem Islámista v dalších sekcích tohoto webu, v jiné kategorii než je náboženství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.