Kdo je to?
Kdo je to, byl Islámista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Islámista? Lidé, náboženství

Kdo je to Islámista?

Co znamená a jaký je význam slova Islámista?

Islámista je zastánce politické ideologie, opírající se o islám. Ten je považován za základ veškerého myšlení z hlediska politiky, práva i společenského života. Islámista vyžaduje, aby se muslimové vrátili k nejpůvodnějším náboženským základům.
Islámisté mohou být extremisty jako příslušníci Islámského státu, kteří se odvolávají na tradice, ale šíří celosvětový teror. Požadují mezi muslimy právo šaría, politickou kompaktnost a odstranění všeho nemuslimského z muslimských zemí.Kdo je to, byl Islámista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Islámista? Lidé, náboženství

Budeme rádi, pokud budete definici slova Islámista sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Redditu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Bašavel? Vzpomněli byste si co znamená slovo Den Země? Vzpomněli byste si co znamená slovo Aspartam? Víte co je Dermatitida?

Klíčová slova: co znamená, co je to Islámista?, synonymum, popis, kdo je Islámista?, lexikon, význam, původ slova, definice, význam slova, heslo, náboženství, odborný výraz, termín, etymologie, formulace

Pojem Islámista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Doporučené zdroje informací k dalšímu studiu

Zkusit najít frázi Islámista ve Wikipedii

Zkusit najít Islámista ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Islámista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat slovo Islámista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Islámista například v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Vysvětlení významu slova Islámista, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Islámista? Kdo to byl Islámista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Islámista? Definice pojmu Islámista se nachází v sekci náboženství. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu např. v projektu Wikipedie, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různých oborech lidské činnosti. Pokuste se najít termín Islámista i v jiné kategorii než v náboženství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.