Kdo je to?
Kdo je to Islámista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Islámista? Lidé, náboženství

Kdo je to Islámista?

Co znamená a jaký je význam slova Islámista?

Islámista je zastánce politické ideologie, opírající se o islám. Ten je považován za základ veškerého myšlení z hlediska politiky, práva i společenského života. Islámista vyžaduje, aby se muslimové vrátili k nejpůvodnějším náboženským základům.
Islámisté mohou být extremisty jako příslušníci Islámského státu, kteří se odvolávají na tradice, ale šíří celosvětový teror. Požadují mezi muslimy právo šaría, politickou kompaktnost a odstranění všeho nemuslimského z muslimských zemí.Kdo je to Islámista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Islámista? Lidé, náboženství

Líbí se vám definice kdo je to Islámista? Pak se podělte s přáteli a kamarády na Facebooku, Redditu, Pinterestu nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru    

Vzpomenete si na definici slova Viber? Vzpomenete si na definici slova Dyslipidémie? Vzpomněli byste si co znamená slovo RIP? Vzpomněli byste si na význam slova Okluzor?

Klíčová slova: odborný výraz, Islámista, přesný význam, význam, Islámista, pojem, informace, význam pojmu, etymologie, náboženství, původ slova, vysvětlení, co znamená, lexikon, wiki, přesný výraz

Pojem Islámista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat slovo Islámista ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat heslo Islámista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít výraz Islámista ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít termín Islámista ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Islámista například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v evropském vyhledávači Qwant, ve fulltextu Google.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Vysvětlení významu slova Islámista, definice, vysvětlení pojmu

Právě nyní již víte Kdo je to Islámista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Islámista? Definice pojmu Islámista patří do sekce Náboženství

Text napsán pro Superia.cz. Chyby vyhrazeny. Neručíme za faktickou přednost a aktuálnost informací. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Můžete též zkusit najít pojem, termín, výraz, heslo řekněme například v projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš podrobnější text. Neměli byste zapomenout na to, že ke každému výrazu, může existovat víc definic podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Islámista v jiné sekci než náboženství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.