Kdo je to?
Kdo je to, byl Islámista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Islámista? Lidé, náboženství

Kdo je to Islámista?

Co znamená a jaký je význam slova Islámista?

Islámista je zastánce politické ideologie, opírající se o islám. Ten je považován za základ veškerého myšlení z hlediska politiky, práva i společenského života. Islámista vyžaduje, aby se muslimové vrátili k nejpůvodnějším náboženským základům.
Islámisté mohou být extremisty jako příslušníci Islámského státu, kteří se odvolávají na tradice, ale šíří celosvětový teror. Požadují mezi muslimy právo šaría, politickou kompaktnost a odstranění všeho nemuslimského z muslimských zemí.Kdo je to, byl Islámista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Islámista? Lidé, náboženství

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Islámista? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova Bašavel? Rozumíte pojmu Tantra? Vzpomněli byste si co znamená slovo Aspartam? Znáte pojem Hraška?

Klíčová slova: Islámista, informace, kdo to je, termín, náboženství, odborný výraz, lexikon, popis, význam, synonymum, pojem, definice, přesný význam, formulace, co je to Islámista?, popis

Pojem Islámista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Islámista zkuste tyto odkazy

Vyhledat pojem Islámista ve fulltextu Seznam.cz

Hledat videa s názvem Islámista na Youtube

Najít slovo Islámista v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Islámista ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Islámista například ve fulltextu Google.cz, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve Wikislovníku nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Islámista

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Islámista? Kdo to byl Islámista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Islámista? Definice pojmu Islámista je v kategorii náboženství. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též vyzkoušet hledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie náboženství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.