Kdo je to?
Kdo je to, byl Islámista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Islámista? Lidé, náboženství

Kdo je to Islámista?

Co znamená a jaký je význam slova Islámista?

Islámista je zastánce politické ideologie, opírající se o islám. Ten je považován za základ veškerého myšlení z hlediska politiky, práva i společenského života. Islámista vyžaduje, aby se muslimové vrátili k nejpůvodnějším náboženským základům.
Islámisté mohou být extremisty jako příslušníci Islámského státu, kteří se odvolávají na tradice, ale šíří celosvětový teror. Požadují mezi muslimy právo šaría, politickou kompaktnost a odstranění všeho nemuslimského z muslimských zemí.Kdo je to, byl Islámista? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Islámista? Lidé, náboženství

Sdílejte tuto stránku se slovem Islámista se známými na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomenete si na definici slova VIP? Vzpomněli byste si co znamená slovo Crack? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zlatý řez? Víte co je Alexie?

Klíčová slova: vysvětlení, kdo je Islámista?, termín, přesný význam, původ slova, význam, slovo, odborný výraz, wiki, definice, význam pojmu, etymologie, co znamená, kdo to je, informace, význam slova

Pojem Islámista je v kategorii Náboženství, ilustrační obrázek

Odkazy na vyhledávače, online encyklopedie a slovníky

Najít slovo Islámista na Google.cz

Vyhledat pojem Islámista ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Islámista ve vyhledávači DuckDuckGo

Najít výraz Islámista ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Islámista například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Microsoft Bing nebo v Google překladači.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Vysvětlení významu slova Islámista, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Islámista? Kdo to byl Islámista? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Islámista? Definice pojmu Islámista je v kategorii náboženství. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste najít výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo dejme tomu třeba na stránkách projektu Wikipedia, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů v různém kontextu, v různých oborech. Pokuste se najít termín Islámista i v jiné kategorii než v náboženství.

Setkali jste se na internetu se zkratkou LOL nebo OMG a nevíte co znamená? Nejen tyto zkratky naleznete zde.