Kdo je to?
Kdo je to, byl Wrestler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wrestler? Lidé, sport

Kdo je to Wrestler?

Co znamená a jaký je význam slova Wrestler?

1. Wrestler je člověk věnující se profesionálnímu wrestlingu, což je nesoutěžní sport oblíbený především v USA. Jeho podstatou je sehraný zápas, souboj. Zranění nebo dokonce smrt však nejsou ve wrestlingu vyloučeny, přestože se jedná o inscenované souboje. Wrestlingu se věnují i ženy. Existuje několik typů wrestlingu.
2. Americký film z roku 2008 s Mickey Rourkem v hlavní roli.Kdo je to, byl Wrestler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wrestler? Lidé, sport

Budeme rádi, pokud budete definici slova Wrestler sdílet s kolegy na internetových společenských sítích typu Pinterest, Reddit, Twitter či Facebooku, který je z nich nejznámější a nejpopulárnější.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova HIV? Vzpomněli byste si co označuje výraz Egocentrismus? Víte co je Polyp? Znáte termín DPP?

Klíčová slova: co znamená, informace, definice, slovo, význam pojmu, původ slova, lexikon, význam slova, vysvětlení, popis, synonymum, co je to Wrestler?, termín, Wrestler, etymologie, kdo je Wrestler?

Pojem Wrestler je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné informační zdroje o pojmu Wrestler

Vyhledat pojem Wrestler ve Wikipedii

Hledat slovo Wrestler ve vyhledávači Qwant

Hledejte bez špehování slovo Wrestler ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Wrestler ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Wrestler například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Podívejte se také na tyto osobnosti, odborné výrazy, pojmy, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Wrestler

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Wrestler? Kdo to byl Wrestler? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Wrestler? Definice pojmu Wrestler patří do sekce sport. Text napsán pro Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pokuste se též vyhledat pojem, text, definici, třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledat odborný výraz Wrestler i v jiné sekci než je kategorie sport.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.