Kdo je to?
Kdo je to, byl Wrestler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wrestler? Lidé, sport

Kdo je to Wrestler?

Co znamená a jaký je význam slova Wrestler?

1. Wrestler je člověk věnující se profesionálnímu wrestlingu, což je nesoutěžní sport oblíbený především v USA. Jeho podstatou je sehraný zápas, souboj. Zranění nebo dokonce smrt však nejsou ve wrestlingu vyloučeny, přestože se jedná o inscenované souboje. Wrestlingu se věnují i ženy. Existuje několik typů wrestlingu.
2. Americký film z roku 2008 s Mickey Rourkem v hlavní roli.Kdo je to, byl Wrestler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wrestler? Lidé, sport

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Wrestler s kamarády na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova HIV? Vzpomněli byste si na význam slova Rotunda? Víte co je Polyp? Znáte definici termínu Spyware?

Klíčová slova: informace, Wrestler, wiki, přesný výraz, kdo to je, kdo je Wrestler?, lexikon, význam, synonymum, etymologie, odborný výraz, definice, co je to Wrestler?, formulace, přesný význam, slovo

Pojem Wrestler je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Wrestler

Najít termín Wrestler ve vyhledávači Yandex

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Wrestler ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Wrestler ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Wrestler ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Wrestler například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v Lingea slovnících, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodné osobnosti, pojmy, výrazy, slova a odborné termíny

Co znamená Wrestler? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Wrestler? Kdo to byl Wrestler? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Wrestler? Definice pojmu Wrestler se nachází v kategorii sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání odborného pojmu Wrestler i v jiné kategorii než je sekce sport.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.