Kdo je to?
Kdo je to, byl Wrestler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wrestler? Lidé, sport

Kdo je to Wrestler?

Co znamená a jaký je význam slova Wrestler?

1. Wrestler je člověk věnující se profesionálnímu wrestlingu, což je nesoutěžní sport oblíbený především v USA. Jeho podstatou je sehraný zápas, souboj. Zranění nebo dokonce smrt však nejsou ve wrestlingu vyloučeny, přestože se jedná o inscenované souboje. Wrestlingu se věnují i ženy. Existuje několik typů wrestlingu.
2. Americký film z roku 2008 s Mickey Rourkem v hlavní roli.Kdo je to, byl Wrestler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wrestler? Lidé, sport

Líbí se vám definice kdo je to Wrestler? Pak se podělte s vašimi kamarády na Facebooku, Twitteru, Pinterestu, Redditu nebo na jiné sociální síti.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova HAARP? Víte, co je to Hakuna Matata? Víte co je Zumba? Rozumíte pojmu Polenta?

Klíčová slova: co je to Wrestler?, kdo to je, kdo je Wrestler?, heslo, definice, význam slova, popis, význam pojmu, popis, synonymum, informace, slovo, pojem, lexikon, formulace, odborný výraz

Pojem Wrestler je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Hledat heslo Wrestler v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Wrestler na Google.cz

Zkusit najít Wrestler ve Wikislovníku

Vyhledat heslo Wrestler ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Wrestler například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Co znamená Wrestler? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Wrestler? Kdo to byl Wrestler? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Wrestler? Definice pojmu Wrestler je v sekci sport. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Zkuste též hledat výraz, slovo, definici, slovíčko třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v sport.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.