Kdo je to?
Kdo je to Wrestler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Wrestler? Lidé, sport

Kdo je to Wrestler?

Jaký je význam slova Wrestler? Co to znamená?

1. Wrestler je člověk věnující se profesionálnímu wrestlingu, což je nesoutěžní sport oblíbený především v USA. Jeho podstatou je sehraný zápas, souboj. Zranění nebo dokonce smrt však nejsou ve wrestlingu vyloučeny, přestože se jedná o inscenované souboje. Wrestlingu se věnují i ženy. Existuje několik typů wrestlingu.
2. Americký film z roku 2008 s Mickey Rourkem v hlavní roli.Kdo je to Wrestler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Wrestler? Lidé, sport

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Wrestler s blízkými prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu         Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si na význam slova HDP? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ortodoncie? Víte co je Isofix? Víte co je Anaerobní cvičení?

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, co znamená, slovo, termín, heslo, vysvětlení, význam pojmu, pojem, Wrestler, definice, význam slova, sport, wikipedie, sport, přesný výraz

Pojem Wrestler je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Wrestler doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Hledat frázi Wrestler ve Wikislovníku

Najít slovo Wrestler ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Wrestler ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Wrestler na Youtube

Zkusit najít Wrestler ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Wrestler například v Google obrázcích, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Microsoft Bing, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Wrestler

Právě jste zjistili Kdo je to Wrestler? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Wrestler? Definice pojmu Wrestler je v kategorii Sport

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Neručíme za aktuálnost a správnost uvedených informací, chyby vyhrazeny. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Můžete též zkusit najít pojem, text, definici, kupř. v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Nezapomeňte prosím, že každé slovo může mít vícero významů v různých oborech lidské činnosti. Můžete se proto pokusit najít heslo Wrestler i v jiné sekci než v sport.

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.