Kdo je to?
Kdo je to, byl Wrestler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wrestler? Lidé, sport

Kdo je to Wrestler?

Co znamená a jaký je význam slova Wrestler?

1. Wrestler je člověk věnující se profesionálnímu wrestlingu, což je nesoutěžní sport oblíbený především v USA. Jeho podstatou je sehraný zápas, souboj. Zranění nebo dokonce smrt však nejsou ve wrestlingu vyloučeny, přestože se jedná o inscenované souboje. Wrestlingu se věnují i ženy. Existuje několik typů wrestlingu.
2. Americký film z roku 2008 s Mickey Rourkem v hlavní roli.Kdo je to, byl Wrestler? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Wrestler? Lidé, sport

Tento text (Wrestler) můžete sdílet s přáteli na sociálních sítích jako je Facebook a Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si na význam slova HIV? Vzpomněli byste si co znamená slovo Ultrazvuk? Víte co je Polyp? Víte co je Poříz?

Klíčová slova: Wrestler, heslo, pojem, wiki, význam pojmu, popis, význam, vysvětlení, termín, co znamená, co je to Wrestler?, původ slova, informace, sport, popis, kdo to je

Pojem Wrestler je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Hledejte bez špehování slovo Wrestler ve vyhledávači DuckDuckGo

Vyhledat výraz Wrestler ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Wrestler ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Wrestler ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Wrestler například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, ve videích na Youtube nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Wrestler

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Wrestler? Kdo to byl Wrestler? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Wrestler? Definice pojmu Wrestler je v kategorii sport. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz řekněme třeba v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete podrobný text. Jednotlivá slova můžou mít několik významů podle různých oborů. Zkuste proto termín Wrestler hledat i v jiných kategoriích (než sport).

Víte, co je to tablet, co je to router nebo co je to co je to Wi-fi? Pokud ne, odpověď naleznete zde.