Kdo je to?
Kdo je to, byl Zmocnitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmocnitel? Lidé, státní správa

Kdo je to Zmocnitel?

Jaký je význam slova Zmocnitel? Co to znamená?

Zmocnitel je ten, kdo oprávnil jinou osobu (právnickou nebo fyzickou), aby ho zastupovala v daných záležitostech. Toto oprávnění se děje formou plné moci.Kdo je to, byl Zmocnitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmocnitel? Lidé, státní správa

Definici slova Zmocnitel můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Pinterestu, Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo RPSN? Vzpomněli byste si na význam slova Ležák? Víte, co je to Glutasol? Znáte definici termínu Příbor?

Klíčová slova: vysvětlení, popis, význam, lexikon, synonymum, formulace, popis, informace, význam slova, heslo, co je to Zmocnitel?, státní správa, pojem, slovo, termín, kdo to je

Pojem Zmocnitel je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Další informační zdroje

Hledat frázi Zmocnitel ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít frázi Zmocnitel ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Zmocnitel ve Wikipedii

Vyhledat termín Zmocnitel ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zmocnitel například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zmocnitel

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Zmocnitel? Kdo to byl Zmocnitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zmocnitel? Definice pojmu Zmocnitel patří do sekce státní správa. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo kupř. ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než státní správa).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?