Kdo je to?
Kdo je to, byl Zmocnitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmocnitel? Lidé, státní správa

Kdo je to Zmocnitel?

Jaký je význam slova Zmocnitel? Co to znamená?

Zmocnitel je ten, kdo oprávnil jinou osobu (právnickou nebo fyzickou), aby ho zastupovala v daných záležitostech. Toto oprávnění se děje formou plné moci.Kdo je to, byl Zmocnitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmocnitel? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zmocnitel s vašimi známými a kamarády prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Rakovina? Znáte definici termínu Honorář? Víte, co je to Glukopur? Pamatujete si definici pojmu Libertarianismus?

Klíčová slova: význam slova, definice, formulace, lexikon, přesný výraz, původ slova, termín, etymologie, popis, kdo je Zmocnitel?, význam, synonymum, význam pojmu, Zmocnitel, pojem, přesný význam

Pojem Zmocnitel je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Najít slovo Zmocnitel ve Wikipedii

Hledat termín Zmocnitel ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Zmocnitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít frázi Zmocnitel na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Zmocnitel například ve videích na Youtube, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Vybrané odborné pojmy, slova, osobnosti, termíny

Vysvětlení významu slova Zmocnitel, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Zmocnitel? Kdo to byl Zmocnitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zmocnitel? Definice pojmu Zmocnitel se nachází v sekci státní správa. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci státní správa.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?