Kdo je to?
Kdo je to, byl Zmocnitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmocnitel? Lidé, státní správa

Kdo je to Zmocnitel?

Jaký je význam slova Zmocnitel? Co to znamená?

Zmocnitel je ten, kdo oprávnil jinou osobu (právnickou nebo fyzickou), aby ho zastupovala v daných záležitostech. Toto oprávnění se děje formou plné moci.Kdo je to, byl Zmocnitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmocnitel? Lidé, státní správa

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zmocnitel s kamarády na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Router? Rozumíte pojmu Pranostika? Víte, co je to Ablace? Znáte pojem Tenisový loket?

Klíčová slova: přesný význam, přesný výraz, význam, wiki, formulace, co je to Zmocnitel?, lexikon, popis, informace, význam slova, význam pojmu, státní správa, slovo, vysvětlení, synonymum, odborný výraz

Pojem Zmocnitel je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Zmocnitel doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít Zmocnitel ve Wikislovníku

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Zmocnitel ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Zmocnitel ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Zmocnitel na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zmocnitel například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve fulltextu Google.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Co znamená Zmocnitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Zmocnitel? Kdo to byl Zmocnitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zmocnitel? Definice pojmu Zmocnitel se nachází v kategorii státní správa. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Zkuste najít pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle různých oborů. Proto případně zapátrejte i v jiných kategoriích (než státní správa).

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?