Kdo je to?
Kdo je to, byl Zmocnitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmocnitel? Lidé, státní správa

Kdo je to Zmocnitel?

Jaký je význam slova Zmocnitel? Co to znamená?

Zmocnitel je ten, kdo oprávnil jinou osobu (právnickou nebo fyzickou), aby ho zastupovala v daných záležitostech. Toto oprávnění se děje formou plné moci.Kdo je to, byl Zmocnitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmocnitel? Lidé, státní správa

Líbí se vám definice kdo je to Zmocnitel? Pak se podělte s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo RPSN? Vzpomněli byste si co označuje výraz Scholastika? Víte, co je to Glutasol? Znáte termín Erdomed?

Klíčová slova: informace, kdo to je, kdo je Zmocnitel?, přesný význam, popis, pojem, co znamená, vysvětlení, původ slova, význam slova, heslo, definice, význam pojmu, etymologie, státní správa, synonymum

Pojem Zmocnitel je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Vyhledat výraz Zmocnitel ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat pojem Zmocnitel na Google.cz

Hledat videa s názvem Zmocnitel na Youtube

Vyhledat heslo Zmocnitel ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zmocnitel například ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v nabídce zboží na Heureka.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Co znamená Zmocnitel? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zmocnitel? Kdo to byl Zmocnitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zmocnitel? Definice pojmu Zmocnitel je v sekci státní správa. Sepsáno redaktory Superia.cz Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též vyzkoušet hledat výraz, definici, slovo, termín dejme tomu třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů podle různých oborů. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Zmocnitel v jiné sekci než státní správa.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?