Kdo je to?
Kdo je to, byl Zmocnitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmocnitel? Lidé, státní správa

Kdo je to Zmocnitel?

Jaký je význam slova Zmocnitel? Co to znamená?

Zmocnitel je ten, kdo oprávnil jinou osobu (právnickou nebo fyzickou), aby ho zastupovala v daných záležitostech. Toto oprávnění se děje formou plné moci.Kdo je to, byl Zmocnitel? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zmocnitel? Lidé, státní správa

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zmocnitel? s vašimi přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Rakovina? Znáte pojem Digitální stopa? Víte, co je to Glukopur? Vzpomenete si na definici slova Intravilán?

Klíčová slova: přesný význam, původ slova, odborný výraz, synonymum, definice, pojem, wiki, co je to Zmocnitel?, státní správa, popis, význam pojmu, Zmocnitel, heslo, vysvětlení, lexikon, slovo

Pojem Zmocnitel je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Najít slovo Zmocnitel v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Zmocnitel ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat výraz Zmocnitel na Google.cz

Hledat videa s názvem Zmocnitel na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zmocnitel například ve Wikipedii, v Google překladači, ve vyhledávači Seznam.cz, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v projektu slovnik.cz.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zmocnitel

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zmocnitel? Kdo to byl Zmocnitel? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zmocnitel? Definice pojmu Zmocnitel je v kategorii státní správa. Sepsáno redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Berte v potaz, že uvedené texty nejsou pravidelně aktualizovány. Můžete též zkusit najít výraz, definici, slovo, termín řekněme třeba v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Zmocnitel i v jiné sekci než je kategorie státní správa.

Víte, co je to netbook a co je to ultrabook a jaký je mezi nimi rozdíl?