Kdo je to?
Kdo je to, byl Zeus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeus? Lidé, mytologie

Kdo je to Zeus?

Co znamená a jaký je význam slova Zeus?

Zeus byl v antickém Řecku nejvyšším bohem, králem bohů, bůh počasí, blesků a nebes. Zeus byl v mytologii manželem bohyně Héry, ale často svedl smrtelné ženy a měl s nimi celou řadu potomků. Děti měl i s jinými bohyněmi. Býval charakterizován jako mstivý a záludný a často se hádal s manželkou. Dia do svého repertoáru bohů převzali Římané a dali mu nové jméno Jupiter.Kdo je to, byl Zeus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeus? Lidé, mytologie

Tento text (Zeus) můžete sdílet s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Skype? Znáte pojem Cenina? Víte, co je to Wallpaper? Vzpomenete si na definici slova Foyer?

Klíčová slova: význam, pojem, odborný výraz, wiki, význam slova, popis, co znamená, přesný význam, informace, kdo to je, termín, definice, význam pojmu, heslo, formulace, lexikon

Pojem Zeus je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Vyhledat pojem Zeus ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat výraz Zeus ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Zeus na Google.cz

Hledat videa s názvem Zeus na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Zeus například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Jaké osobnosti, pojmy, odborné termíny a hesla lidé hledají?

Co znamená Zeus? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Zeus? Kdo to byl Zeus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zeus? Definice pojmu Zeus je v sekci mytologie. Text vytvořen pro server Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít pojem, definici, text, výraz kupříkladu na české Wikipedii, kde naleznete delší popis. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle toho o jaký obor se jedná. Doporučujeme proto pokusit se najít heslo Zeus i jinde než v sekci než v mytologie.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?