Kdo je to?
Kdo je to, byl Zeus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeus? Lidé, mytologie

Kdo je to Zeus?

Co znamená a jaký je význam slova Zeus?

Zeus byl v antickém Řecku nejvyšším bohem, králem bohů, bůh počasí, blesků a nebes. Zeus byl v mytologii manželem bohyně Héry, ale často svedl smrtelné ženy a měl s nimi celou řadu potomků. Děti měl i s jinými bohyněmi. Býval charakterizován jako mstivý a záludný a často se hádal s manželkou. Dia do svého repertoáru bohů převzali Římané a dali mu nové jméno Jupiter.Kdo je to, byl Zeus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeus? Lidé, mytologie

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Zeus s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Skype? Víte co je Pangamin? Víte, co je to Wallpaper? Vzpomněli byste si co označuje výraz Cenný papír?

Klíčová slova: přesný význam, význam, popis, termín, definice, popis, význam pojmu, Zeus, co je to Zeus?, synonymum, formulace, přesný výraz, wiki, slovo, význam slova, původ slova

Pojem Zeus je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Zeus na Youtube

Najít termín Zeus v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat slovo Zeus ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat termín Zeus ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Zeus například v evropském vyhledávači Qwant, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve fulltextu Google.cz, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zeus

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Zeus? Kdo to byl Zeus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zeus? Definice pojmu Zeus patří do sekce mytologie. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, termín řekněme třeba v české Wikipedii, kde můžete najít nejspíše podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů podle různých oborů. Zkuste najít odborný termín i v jiné sekci než v mytologie.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?