Kdo je to?
Kdo je to, byl Zeus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeus? Lidé, mytologie

Kdo je to Zeus?

Co znamená a jaký je význam slova Zeus?

Zeus byl v antickém Řecku nejvyšším bohem, králem bohů, bůh počasí, blesků a nebes. Zeus byl v mytologii manželem bohyně Héry, ale často svedl smrtelné ženy a měl s nimi celou řadu potomků. Děti měl i s jinými bohyněmi. Býval charakterizován jako mstivý a záludný a často se hádal s manželkou. Dia do svého repertoáru bohů převzali Římané a dali mu nové jméno Jupiter.Kdo je to, byl Zeus? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Zeus? Lidé, mytologie

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je to Zeus? s vašimi přáteli na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Skype? Vzpomněli byste si na význam slova Zumba? Víte, co je to Aescin? Znáte definici termínu Kdoule?

Klíčová slova: definice, slovo, přesný výraz, vysvětlení, popis, původ slova, mytologie, heslo, odborný výraz, lexikon, Zeus, formulace, kdo je Zeus?, co je to Zeus?, přesný význam, popis

Pojem Zeus je v kategorii Mytologie, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít Zeus ve vyhledávači Qwant

Hledat slovo Zeus na Google.cz

Hledat frázi Zeus ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Zeus ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Zeus například ve Wikipedii, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v projektu slovnik.cz.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Zeus

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Zeus? Kdo to byl Zeus? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Zeus? Definice pojmu Zeus je v kategorii mytologie. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste též najít výraz, slovo, definici, slovíčko řekněme třeba ve známé Wikipedii, kde naleznete komplexní text. Berte v úvahu, že termíny mohou mít víc definic podle různých oborů. Zkuste hledat odborný výraz Zeus i v jiné sekci než je kategorie mytologie.

Víte, že rychlost vašeho hardware můžete změnit pomocí benchmarku?