Kdo je to?
Kdo je to Vratislav Kulhánek? Životopis Vratislav Kulhánek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Vratislav Kulhánek?

Kdo je to Vratislav Kulhánek? Stručný životopis

Vratislav Kulhánek je manažerem v oblasti automobilového průmyslu. Působil také jako předseda Českého svazu ledního hokeje a člen výkonného výboru Českého olympijského výboru. Prošel mnoha funkcemi jako předseda nebo člen správních rad nebo výborů významných společností, pracuje i jako poradce.
Vratislav Kulhánek byl ve volbách v roce 2018 jedním z kandidátů na prezidenta České republiky.Kdo je to Vratislav Kulhánek? Životopis Vratislav Kulhánek, lidé, osobnosti z politici

Hlavní data o osobě Vratislav Kulhánek

Národnost: česká
Datum narození: 20. listopadu 1943
Místo narození: České Budějovice

Tento text (Vratislav Kulhánek) můžete samozřejmě sdílet s partnery, kolegy a kamarády na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Bergamot? Pamatujete si definici pojmu Konkubinát? Víte, co je to Pýcha? Vzpomněli byste si co znamená slovo Pomluva?

Klíčová slova: odborný výraz, formulace, původ slova, co znamená, kdo to je, wiki, přesný výraz, definice, synonymum, co je to Vratislav Kulhánek?, pojem, kdo je Vratislav Kulhánek?, význam slova, význam, vysvětlení, slovo

Pojem Vratislav Kulhánek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Zkusit najít Vratislav Kulhánek na Google.cz

Vyhledat slovo Vratislav Kulhánek ve vyhledávači Yandex

Najít slovo Vratislav Kulhánek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Vratislav Kulhánek ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Vratislav Kulhánek například ve videích na Youtube, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve vyhledávači Seznam.cz, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledané pojmy, osobnosti, výrazy, odborné termíny a slova

Životopis, kdo je Vratislav Kulhánek? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Vratislav Kulhánek? Kdo to byl Vratislav Kulhánek? Kdy se narodil Vratislav Kulhánek? Kde se narodil Vratislav Kulhánek? Vratislav Kulhánek je v sekci politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Vratislav Kulhánek dejme tomu třeba na české Wikipedii, kde naleznete podrobný text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vratislav Kulhánek i v jiné kategorii než je politici.