Kdo je to?
Kdo je to Vratislav Kulhánek? Životopis Vratislav Kulhánek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Vratislav Kulhánek?

Kdo je to Vratislav Kulhánek? Stručný životopis

Vratislav Kulhánek je manažerem v oblasti automobilového průmyslu. Působil také jako předseda Českého svazu ledního hokeje a člen výkonného výboru Českého olympijského výboru. Prošel mnoha funkcemi jako předseda nebo člen správních rad nebo výborů významných společností, pracuje i jako poradce.
Vratislav Kulhánek byl ve volbách v roce 2018 jedním z kandidátů na prezidenta České republiky.Kdo je to Vratislav Kulhánek? Životopis Vratislav Kulhánek, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Vratislav Kulhánek

Národnost: česká
Datum narození: 20. listopadu 1943
Místo narození: České Budějovice

Popis osobnosti Vratislav Kulhánek můžete sdílet s přáteli a kamarády na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Kvantová fyzika? Víte, co je to Opera? Víte, co je to Curling? Rozumíte pojmu Flattr?

Klíčová slova: popis, co je to Vratislav Kulhánek?, slovo, popis, lexikon, význam slova, odborný výraz, přesný význam, heslo, pojem, co znamená, wiki, význam pojmu, kdo to je, význam, informace

Pojem Vratislav Kulhánek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Vratislav Kulhánek lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Vratislav Kulhánek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat heslo Vratislav Kulhánek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit najít Vratislav Kulhánek ve Wikislovníku

Najít pojem Vratislav Kulhánek ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Vratislav Kulhánek například ve ruském vyhledávači Yandex, v Google překladači, v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Lingea slovnících.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Vratislav Kulhánek? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Vratislav Kulhánek? Kdo to byl Vratislav Kulhánek? Kdy se narodil Vratislav Kulhánek? Kde se narodil Vratislav Kulhánek? Vratislav Kulhánek se nachází v kategorii politici. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít osobnost, osobu, člověka Vratislav Kulhánek dejme tomu například na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vratislav Kulhánek i v jiné kategorii než je politici.