Kdo je to?
Kdo je to Vratislav Kulhánek? Životopis Vratislav Kulhánek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Vratislav Kulhánek?

Kdo je to Vratislav Kulhánek? Stručný životopis

Vratislav Kulhánek je manažerem v oblasti automobilového průmyslu. Působil také jako předseda Českého svazu ledního hokeje a člen výkonného výboru Českého olympijského výboru. Prošel mnoha funkcemi jako předseda nebo člen správních rad nebo výborů významných společností, pracuje i jako poradce.
Vratislav Kulhánek byl ve volbách v roce 2018 jedním z kandidátů na prezidenta České republiky.Kdo je to Vratislav Kulhánek? Životopis Vratislav Kulhánek, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Vratislav Kulhánek

Národnost: česká
Datum narození: 20. listopadu 1943
Místo narození: České Budějovice

Líbí se stručný životopis s osobou Vratislav Kulhánek? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na webových službách typu Pinterest, Facebook, Twitter nebo Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Zlatý řez? Pamatujete si definici pojmu Relikviář? Víte, co je to Šnaps? Vzpomněli byste si co znamená slovo Oblévačka?

Klíčová slova: význam, přesný výraz, slovo, definice, popis, politici, termín, etymologie, popis, lexikon, kdo to je, význam pojmu, co znamená, co je to Vratislav Kulhánek?, informace, pojem

Pojem Vratislav Kulhánek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít Vratislav Kulhánek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Vratislav Kulhánek ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit najít slovo Vratislav Kulhánek ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Vratislav Kulhánek na Google.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Vratislav Kulhánek například ve Wikislovníku, v projektu slovnik.cz, ve ruském vyhledávači Yandex, v Microsoft Bing nebo v Lingea slovnících.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vratislav Kulhánek

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Vratislav Kulhánek? Kdo to byl Vratislav Kulhánek? Kdy se narodil Vratislav Kulhánek? Kde se narodil Vratislav Kulhánek? Vratislav Kulhánek je v kategorii politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Omlouváme se za možné chyby v textech. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též hledat osobnost, osobu, člověka Vratislav Kulhánek řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vratislav Kulhánek i v jiné kategorii než je politici.