Kdo je to?
Kdo je to Vratislav Kulhánek? Životopis Vratislav Kulhánek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Vratislav Kulhánek?

Kdo je to Vratislav Kulhánek? Stručný životopis

Vratislav Kulhánek je manažerem v oblasti automobilového průmyslu. Působil také jako předseda Českého svazu ledního hokeje a člen výkonného výboru Českého olympijského výboru. Prošel mnoha funkcemi jako předseda nebo člen správních rad nebo výborů významných společností, pracuje i jako poradce.
Vratislav Kulhánek byl ve volbách v roce 2018 jedním z kandidátů na prezidenta České republiky.Kdo je to Vratislav Kulhánek? Životopis Vratislav Kulhánek, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Vratislav Kulhánek

Národnost: česká
Datum narození: 20. listopadu 1943
Místo narození: České Budějovice

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Vratislav Kulhánek s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Bergamot? Vzpomenete si na definici slova DLNA? Víte, co je to Pýcha? Vzpomněli byste si na význam slova Stagnace?

Klíčová slova: wiki, význam pojmu, formulace, popis, lexikon, pojem, vysvětlení, Vratislav Kulhánek, přesný význam, popis, synonymum, co je to Vratislav Kulhánek?, přesný výraz, termín, význam slova, původ slova

Pojem Vratislav Kulhánek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné online zdroje a weby

Hledat výraz Vratislav Kulhánek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Vratislav Kulhánek ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Vratislav Kulhánek ve Wikislovníku

Najít pojem Vratislav Kulhánek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Vratislav Kulhánek například ve ruském vyhledávači Yandex, v projektu slovnik.cz, v evropském vyhledávači Qwant, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Zkuste také následující odborné pojmy, osobnosti, termíny a hesla

Stručná biografie, resp. životopis osoby Vratislav Kulhánek

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Vratislav Kulhánek? Kdo to byl Vratislav Kulhánek? Kdy se narodil Vratislav Kulhánek? Kde se narodil Vratislav Kulhánek? Vratislav Kulhánek se nachází v sekci politici. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Můžete též zkusit najít osobnost, osobu, člověka Vratislav Kulhánek řekněme v české Wikipedii, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vratislav Kulhánek i v jiné kategorii než je politici.