Kdo je to?
Kdo je to Vratislav Kulhánek? Životopis Vratislav Kulhánek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Vratislav Kulhánek?

Kdo je to Vratislav Kulhánek? Stručný životopis

Vratislav Kulhánek je manažerem v oblasti automobilového průmyslu. Působil také jako předseda Českého svazu ledního hokeje a člen výkonného výboru Českého olympijského výboru. Prošel mnoha funkcemi jako předseda nebo člen správních rad nebo výborů významných společností, pracuje i jako poradce.
Vratislav Kulhánek byl ve volbách v roce 2018 jedním z kandidátů na prezidenta České republiky.Kdo je to Vratislav Kulhánek? Životopis Vratislav Kulhánek, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Vratislav Kulhánek

Národnost: česká
Datum narození: 20. listopadu 1943
Místo narození: České Budějovice

Zaujala vás biografie osobnosti Vratislav Kulhánek? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co znamená slovo Zlatý řez? Víte, co je to Sudé číslo? Víte, co je to Šnaps? Rozumíte pojmu Perkelt?

Klíčová slova: synonymum, termín, popis, politici, heslo, co je to Vratislav Kulhánek?, definice, formulace, slovo, význam slova, odborný výraz, wiki, informace, Vratislav Kulhánek, etymologie, kdo to je

Pojem Vratislav Kulhánek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Hledat pojem Vratislav Kulhánek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Vratislav Kulhánek ve Wikislovníku

Najít pojem Vratislav Kulhánek ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Vratislav Kulhánek ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Vratislav Kulhánek například v evropském vyhledávači Qwant, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve videích na Youtube nebo v Lingea slovnících.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Biografie, životopis, kdo je to Vratislav Kulhánek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Vratislav Kulhánek? Kdo to byl Vratislav Kulhánek? Kdy se narodil Vratislav Kulhánek? Kde se narodil Vratislav Kulhánek? Vratislav Kulhánek patří do sekce politici. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Chápejte, že nemáme prostředky na pravidelnou aktualizaci. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Vratislav Kulhánek dejme tomu například v internetové Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Vratislav Kulhánek i v jiné kategorii než je politici.