Kdo je to?
Kdo je Veronika Lapková? Životopis Veronika Lapková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Veronika Lapková

Kdo je Veronika Lapková? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Veronika Lapková přišla na svět v roce 1992 v Praze. Své první herecké zkušenosti sbírala v Holešovickém divadle Radar. Po úspěšném složení maturitní zkoušky se věnovala oboru činoherní herectví na DAMU v ročníku profesora Buriana a souběžně s tím studovala i medicínu na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy.
Veronika Lapková má zatím na kontě pouze jeden jediný film, a to drama Absence blízkosti z roku 2017 s Janou Plodkovou v hlavní roli. Když však přijde řeč na seriálové role, má Veronika co nabídnout. Už v roce 2015 ztvárnila epizodní roli ve vysoko hodnoceném krimi thrilleru Mamon, v němž si hlavní roli zahrál Matěj Hádek.
O rok později se mihla v kriminálním seriálu Rapl, načež přišel rok 2017, který byl pro Lapkovou na seriálové role více než plodný. Zahrála si například v Světě pod hladinou, Spravedlnosti, Specialistech, v Poldovi či v Modrpartě.
V roce 2018 se objevila v seriálu z lékařského prostředí Modrý kód, v kriminálce Kapitán Exner či v humorném krimi dramatu Inspektor Max v režii Jiřího Chlumského a Petra Nikolaeva. Později ji mohli diváci vidět v 1.MISI, Kriminálce 5.C, Principu slasti a Stínech v mlze.
Do povědomí diváků se však dostala díky roli Petry Altmannové v minisérii O mě se neboj s Veronikou Arichtevou, Václavem Matějovským a Lukášem Příkazkým v hlavních rolích. K jejím nejnovějším projektům patří kriminální drama Na vlnách Jadranu. Nedávno také vyšla v bulváru zpráva, že rozšíří řady herců v divácky úspěšném seriálu Ordinace v růžové zahradě.
Navzdory mnoha seriálových rolí je však Veronika Lapková stále především divadelní herečkou. Po absolutoriu na DAMU měla možnost hrát v Národním divadle v Praze, v Divadle Bez Zábradlí, v Městském divadle v Kladně, v Divadle Na Fidlovačce nebo v Jihočeském divadle v Českých Budějovicích. Od roku 2020 se stálou členkou činoherního souboru Národního divadla Brno.Kdo je Veronika Lapková? Životopis Veronika Lapková, osobnosti, slavná žena z kategorie herectví

Hlavní data o osobě Veronika Lapková

Národnost: česká
Datum narození: 1992
Místo narození: Praha

Sdílejte tuto stránku s osobností Veronika Lapková s jinými lidmi na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si na význam slova Rýmovník? Víte co je Kokain? Víte co je Feston? Vzpomněli byste si co označuje výraz Ocílka?

Klíčová slova: osobnosti, kdo je Veronika Lapková?, Veronika Lapková, datum narození, biografie, vysvětlení, život, kde se narodila Veronika Lapková?, informace, herectví, narození, wiki, Veronika Lapková, lexikon, wikipedie, herectví

Pojem Veronika Lapková je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o výrazu Veronika Lapková

Vyhledat pojem Veronika Lapková ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Veronika Lapková ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Veronika Lapková ve Wikimedia Commons

Vyhledat termín Veronika Lapková na Google obrázcích

Hledat frázi Veronika Lapková ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Veronika Lapková například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve fulltextu Yahoo.com, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Vybrané odborné pojmy, osobnosti, termíny a slova

Životopis, kdo je Veronika Lapková? Stručná biografie

Teď již zajisté znáte správnou odpověď na otázku Kdo je to Veronika Lapková? Kdy se narodila Veronika Lapková? Kde se narodila Veronika Lapková? Veronika Lapková patří do kategorie Herectví

Kategorie herectví, starší muž kudrny, veronika Lapková, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby, nepřesnosti nebo překlepy. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Pokuste se vyhledat informace osobnost, osobu, člověka Veronika Lapková třeba v populární Wikipedii, kde naleznete o něco delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Veronika Lapková i v jiné kategorii než je herectví.