Kdo je to?
Kdo je Juraj Deák? Životopis Juraj Deák, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Juraj Deák

Kdo je Juraj Deák? Životopis, zajímavosti, informace, biografie, herectví

Juraj Deák je slovenský filmový, televizní a divadelní herec, režisér. Deák se narodil 15. prosince 1958 v Bratislavě.
Deák se nejvíce proslavil jako režisér, který působil ve Východočeském divadle v Pardubicích, Klicperově divadle v Hradci Králové, Divadle na Fidlovačce – zde působil i jako umělecký šéf, Národním moravskoslezském divadle v Ostravě (Šampióni, Funny Girl, Divotvorný hrnec, Černá komedie, Krvavá svatba, Hamlet, Julie, ty jsi kouzelná), Divadle Na Vinohradech (Malované na skle), Švandově divadle (Čas katů), Divadle Milénium (Cats).
Deák režíroval televizní seriál Strážce duší (2005) a na kontě má také 8 televizních filmů - Ďábelské klíče (1995), Koncert (1996), Cestující bez zavazadel (1998), Nikdy nebude konec (2000), Byla láska… (2002), Pohádka o houslích a viole (2005), Ulice: Zlatá muška (2007) a Cizí příběh (2010).
Juraj Deák stál před kamerou i jako herec. Doposud ztvárnil role v šesti snímcích, včetně V rannej hmle (1990), Trosečníci (2002), Jak básníci čekají na zázrak (2016) nebo Monstrum (2017).
Vytvořil rovněž seriálové role v televizních seriálech Největší z Pierotů (1990), Ulice, Nemocnice na kraji města – nové osudy (2008), Kafe & Cigárko (2017).Kdo je Juraj Deák? Životopis Juraj Deák, osobnosti, slavný člověk z kategorie herectví

Základní informace o osobě Juraj Deák

Národnost: slovenská
Datum narození: 15. 12. 1958
Místo narození: Bratislava, Československo

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Juraj Deák? s ostatními na Pinterestu, Facebooku nebo Twitteru.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Pamatujete si definici pojmu PDF? Vzpomněli byste si na význam slova Uber? Znáte termín Řopík? Znáte definici termínu Krepdešín?

Klíčová slova: kde se narodil Juraj Deák?, popis, wiki, zajímavosti, kdy se narodil Juraj Deák?, osobnost, národnost, biografie, wikipedie, lexikon, informace, životopis, datum narození, vysvětlení, život, herectví

Pojem Juraj Deák je v kategorii Herectví, ilustrační obrázek

Pro další informace o termínu Juraj Deák zkuste tyto odkazy

Hledat pojem Juraj Deák ve Wikislovníku

Najít termín Juraj Deák ve vyhledávači Qwant

Najít pojem Juraj Deák ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Juraj Deák ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat termín Juraj Deák ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Juraj Deák například ve fulltextu Yahoo.com, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve fulltextu Google.cz, v Google obrázcích nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Stručná biografie, resp. životopis osoby Juraj Deák

Nyní již víte Kdo je to Juraj Deák? Kdy se narodil Juraj Deák? Kde se narodil Juraj Deák? Juraj Deák je v sekci Herectví

Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za aktuálnost a přesnost informací v textech. Litujem, že není v našich silách provádět pravidelně aktualizace všech textů. Čerstvé informace hledejte osobnost, osobu, člověka Juraj Deák např. v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Juraj Deák i v jiné kategorii než je herectví.