Kdo je to?
Kdo je to Nezletilá osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nezletilá osoba? Lidé, státní správa

Kdo je to Nezletilá osoba?

Jaký je význam slova Nezletilá osoba? Co to znamená?

Nezletilá osoba je osoba ve věku před dosažením plnoletosti, standardně do věku 18 let. Věková hranice zletilosti však může být v jednotlivých zemích stanovena různě.
Nezletilá osoba má svá práva a povinnosti, není však svéprávná a právní akty za ni musí vykonávat zákonný zástupce, což je nejčastěji rodič nebo osoba, které je nezletilec svěřen do péče.
Po dosažení zletilosti (též plnoletosti) se nezletilá osoba stává plně svéprávnou a může činit právní akty jako například uzavírání smluv, provádění finančních transakcí, uzavření sňatku, řízení motorových vozidel, konzumace alkoholu apod.Kdo je to Nezletilá osoba? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Nezletilá osoba? Lidé, státní správa

Text můžete velmi jednoduše sdílet s vašimi známými a kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru či Facebooku.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku 

Vzpomněli byste si co označuje výraz Demence? Vzpomněli byste si co označuje výraz SSD disk? Znáte pojem Carving? Znáte termín Oltář?

Klíčová slova: wiki, Nezletilá osoba, synonymum, co znamená, odborný výraz, přesný výraz, vysvětlení, wikipedie, přesný výraz, Nezletilá osoba, formulace, popis, slovo, státní správa, původ slova, pojem

Pojem Nezletilá osoba je v kategorii Státní správa, ilustrační obrázek

Zkuste zjistit více informací o slovu Nezletilá osoba v následujících zdrojích

Hledat videa s názvem Nezletilá osoba na Youtube

Hledat výraz Nezletilá osoba ve Wikislovníku

Zkusit najít pojem Nezletilá osoba na Google.cz

Vyhledat slovo Nezletilá osoba v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Nezletilá osoba ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Nezletilá osoba například v evropském vyhledávači Qwant, v Lingea slovnících, v Microsoft Bing, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Další osobnosti, lidé, pojmy, významy slov, hesla, výrazy

Co znamená Nezletilá osoba? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Nezletilá osoba? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Nezletilá osoba? Definice pojmu Nezletilá osoba se nachází v sekci Státní správa

Sepsáno redaktory Superia.cz. Přes neustálou opakovanou kontrolu mohou být v textech chyby za něž se předem omlouváme. Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Můžete se pokusit také najít informace výraz, termín, heslo, výrazdejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů podle toho o jaký obor se jedná. Radíme vám proto hledat slovo Nezletilá osoba i v jiné části webu než je kategorie státní správa.