Kdo je to?
Kdo je to Jiří Hynek? Životopis Jiří Hynek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Hynek?

Kdo je to Jiří Hynek? Stručný životopis

Jiří Hynek je jedním ze zakladatelů a také tajemníkem politické strany Realisté. Je manažerem i politikem, od roku 2011 působí jako prezident a výkonný ředitel Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR.
Jiří Hynek je absolventem Matematicko – fyzikální fakulty univerzity Karlovy v oboru matematická informatika. Zde také získal titul doktora přírodních věd. V politice se zapojil především jako kandidát na pozici prezidenta České republiky ve volbách 2018.Kdo je to Jiří Hynek? Životopis Jiří Hynek, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Jiří Hynek

Národnost: česká
Datum narození: 20. prosince 1960
Místo narození: Ústí nad Labem

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jiří Hynek? s vašimi kamarády na Pinterestu, Redditu, Twitteru anebo na Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Zlatý řez? Znáte definici termínu Povodí? Znáte pojem Potenciální? Pamatujete si definici pojmu Lombardní sazba?

Klíčová slova: přesný výraz, popis, co znamená, význam slova, informace, původ slova, kdo to je, termín, pojem, formulace, odborný výraz, synonymum, přesný význam, wiki, slovo, vysvětlení

Pojem Jiří Hynek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Jiří Hynek lze najít v následujících zdrojích

Zkusit najít slovo Jiří Hynek ve vyhledávači Yandex

Hledat heslo Jiří Hynek ve Wikislovníku

Zkusit najít Jiří Hynek ve Wikipedii

Hledat videa s názvem Jiří Hynek na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Hynek například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve fulltextu Google.cz nebo v Lingea slovnících.

Výběr z náhodných odborných pojmů, osobností, hesel, termínů

Životopis, kdo je Jiří Hynek? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Hynek? Kdo to byl Jiří Hynek? Kdy se narodil Jiří Hynek? Kde se narodil Jiří Hynek? Jiří Hynek je v sekci politici. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste též najít osobnost, osobu, člověka Jiří Hynek dejme tomu například ve známé Wikipedii, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Hynek i v jiné kategorii než je politici.