Kdo je to?
Kdo je Jiří Hynek? Životopis Jiří Hynek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Jiří Hynek?

Kdo je Jiří Hynek? Životopis, informace, biografie, politici

Jiří Hynek je jedním ze zakladatelů a také tajemníkem politické strany Realisté. Je manažerem i politikem, od roku 2011 působí jako prezident a výkonný ředitel Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR.
Jiří Hynek je absolventem Matematicko – fyzikální fakulty univerzity Karlovy v oboru matematická informatika. Zde také získal titul doktora přírodních věd. V politice se zapojil především jako kandidát na pozici prezidenta České republiky ve volbách 2018.Kdo je Jiří Hynek? Životopis Jiří Hynek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní údaje o osobě Jiří Hynek

Národnost: česká
Datum narození: 20. prosince 1960
Místo narození: Ústí nad Labem

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jiří Hynek s partnery, kolegy a kamarády na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Goretex? Vzpomněli byste si co označuje výraz Sambo? Znáte pojem Myrha? Znáte termín Epitaf?

Klíčová slova: popis, život, životopis, wiki, zajímavosti, biografie, informace, národnost, datum narození, lexikon, kdy se narodil Jiří Hynek?, vysvětlení, narození, politici, kde se narodil Jiří Hynek?, kdo je Jiří Hynek?

Pojem Jiří Hynek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Hynek ve Wikimedia Commons

Najít pojem Jiří Hynek na Google obrázcích

Najít slovo Jiří Hynek ve fulltextu Seznam.cz

Zkusit najít pojem Jiří Hynek ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat pojem Jiří Hynek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Hynek například v evropském vyhledávači Qwant, v projektu slovnik.cz, v Microsoft Bing, ve ekologickém vyhledávači Ecosia nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Životopis, kdo je Jiří Hynek? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnili zjistit Kdo je to Jiří Hynek? Kdy se narodil Jiří Hynek? Kde se narodil Jiří Hynek? Jiří Hynek je v kategorii Politici

Sepsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Bohužel, častá aktualizace není v našich silách. Pokuste se také najít informace osobnost, osobu, člověka Jiří Hynek dejme tomu například v české Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Hynek i v jiné kategorii než je politici.