Kdo je to?
Kdo je to Jiří Hynek? Životopis Jiří Hynek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Hynek?

Kdo je to Jiří Hynek? Stručný životopis

Jiří Hynek je jedním ze zakladatelů a také tajemníkem politické strany Realisté. Je manažerem i politikem, od roku 2011 působí jako prezident a výkonný ředitel Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR.
Jiří Hynek je absolventem Matematicko – fyzikální fakulty univerzity Karlovy v oboru matematická informatika. Zde také získal titul doktora přírodních věd. V politice se zapojil především jako kandidát na pozici prezidenta České republiky ve volbách 2018.Kdo je to Jiří Hynek? Životopis Jiří Hynek, lidé, osobnosti z politici

Základní informace o osobě Jiří Hynek

Národnost: česká
Datum narození: 20. prosince 1960
Místo narození: Ústí nad Labem

Líbí se stručný životopis s osobou Jiří Hynek? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Mléčná dráha? Znáte pojem Rozvodí? Znáte pojem Windows update? Vzpomenete si na definici slova Retro?

Klíčová slova: popis, vysvětlení, původ slova, Jiří Hynek, etymologie, význam slova, informace, politici, termín, co je to Jiří Hynek?, přesný výraz, odborný výraz, význam, pojem, kdo to je, lexikon

Pojem Jiří Hynek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Zkusit najít frázi Jiří Hynek ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Vyhledat pojem Jiří Hynek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Vyhledat výraz Jiří Hynek na Google.cz

Najít výraz Jiří Hynek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Hynek například ve Wikipedii, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často žádané pojmy, osoby, výrazy, osobnosti, odborné termíny a slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Jiří Hynek

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Jiří Hynek? Kdo to byl Jiří Hynek? Kdy se narodil Jiří Hynek? Kde se narodil Jiří Hynek? Jiří Hynek je v kategorii politici. Text napsán pro Superia.cz. Provozovatel neručí za správnost a aktuálnost zde uvedených informací. Nemáme možnost pravidelné aktualizace článků. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Hynek např. v projektu Wikipedia, kde naleznete komplexní text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Hynek i v jiné kategorii než je politici.