Kdo je to?
Kdo je Jiří Hynek? Životopis Jiří Hynek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Kdo je Jiří Hynek?

Kdo je Jiří Hynek? Životopis, informace, biografie, politici

Jiří Hynek je jedním ze zakladatelů a také tajemníkem politické strany Realisté. Je manažerem i politikem, od roku 2011 působí jako prezident a výkonný ředitel Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR.
Jiří Hynek je absolventem Matematicko – fyzikální fakulty univerzity Karlovy v oboru matematická informatika. Zde také získal titul doktora přírodních věd. V politice se zapojil především jako kandidát na pozici prezidenta České republiky ve volbách 2018.Kdo je Jiří Hynek? Životopis Jiří Hynek, osobnosti, slavný člověk z kategorie politici

Základní informace o osobě Jiří Hynek

Národnost: česká
Datum narození: 20. prosince 1960
Místo narození: Ústí nad Labem

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Jiří Hynek? s blízkými na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Goretex? Vzpomněli byste si co znamená slovo Nezlomitelná mezera? Znáte pojem Menstruace? Víte co je Roupy?

Klíčová slova: kde se narodil Jiří Hynek?, osobnost, vysvětlení, Jiří Hynek, kdy se narodil Jiří Hynek?, národnost, kdo je Jiří Hynek?, Jiří Hynek, životopis, osobnosti, wiki, biografie, datum narození, zajímavosti, život, politici

Pojem Jiří Hynek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Jiří Hynek lze najít v následujících zdrojích

Najít heslo Jiří Hynek ve Wikislovníku

Zkusit najít výraz Jiří Hynek ve Wikipedii

Najít termín Jiří Hynek ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Jiří Hynek ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Hynek například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ruském vyhledávači Yandex, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Náhodných výběr osobností, hesel, pojmů a odborných termínů

Životopis, kdo je Jiří Hynek? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku Kdo je to Jiří Hynek? Kdy se narodil Jiří Hynek? Kde se narodil Jiří Hynek? Jiří Hynek je v sekci Politici

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Doporučujeme zkusit nalézt osobnost, osobu, člověka Jiří Hynek dejme tomu například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobnější popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Hynek i v jiné kategorii než je politici.