Kdo je to?
Kdo je to Jiří Hynek? Životopis Jiří Hynek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Hynek?

Kdo je to Jiří Hynek? Stručný životopis

Jiří Hynek je jedním ze zakladatelů a také tajemníkem politické strany Realisté. Je manažerem i politikem, od roku 2011 působí jako prezident a výkonný ředitel Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR.
Jiří Hynek je absolventem Matematicko – fyzikální fakulty univerzity Karlovy v oboru matematická informatika. Zde také získal titul doktora přírodních věd. V politice se zapojil především jako kandidát na pozici prezidenta České republiky ve volbách 2018.Kdo je to Jiří Hynek? Životopis Jiří Hynek, lidé, osobnosti z politici

Základní údaje o osobě Jiří Hynek

Národnost: česká
Datum narození: 20. prosince 1960
Místo narození: Ústí nad Labem

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Jiří Hynek s blízkými na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Zlatý řez? Víte co je Cider? Znáte pojem Potenciální? Vzpomněli byste si co označuje výraz Atestace?

Klíčová slova: formulace, co znamená, popis, odborný výraz, význam, co je to Jiří Hynek?, wiki, přesný význam, synonymum, politici, lexikon, přesný výraz, informace, vysvětlení, heslo, původ slova

Pojem Jiří Hynek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Další zdroje informací

Zkusit najít frázi Jiří Hynek ve vyhledávači Yandex

Vyhledat heslo Jiří Hynek na Google.cz

Najít heslo Jiří Hynek ve Wikislovníku

Hledat videa s názvem Jiří Hynek na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Hynek například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr osobností, odborných pojmů, termínů a slov

Biografie, životopis, kdo je to Jiří Hynek?

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Jiří Hynek? Kdo to byl Jiří Hynek? Kdy se narodil Jiří Hynek? Kde se narodil Jiří Hynek? Jiří Hynek patří do sekce politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Můžete též vyzkoušet hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Hynek například v projektu Wikipedia, kde můžete najít delší text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Hynek i v jiné kategorii než je politici.