Kdo je to?
Kdo je to Jiří Hynek? Životopis Jiří Hynek, lidé, osobnosti z politici

Kdo je to Jiří Hynek?

Kdo je to Jiří Hynek? Stručný životopis

Jiří Hynek je jedním ze zakladatelů a také tajemníkem politické strany Realisté. Je manažerem i politikem, od roku 2011 působí jako prezident a výkonný ředitel Asociace obranného a bezpečnostního průmyslu ČR.
Jiří Hynek je absolventem Matematicko – fyzikální fakulty univerzity Karlovy v oboru matematická informatika. Zde také získal titul doktora přírodních věd. V politice se zapojil především jako kandidát na pozici prezidenta České republiky ve volbách 2018.Kdo je to Jiří Hynek? Životopis Jiří Hynek, lidé, osobnosti z politici

Hlavní informace o osobě Jiří Hynek

Národnost: česká
Datum narození: 20. prosince 1960
Místo narození: Ústí nad Labem

Popis osobnosti Jiří Hynek můžete sdílet s přáteli a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Mléčná dráha? Víte co je Nirvána? Znáte pojem Windows update? Vzpomněli byste si co označuje výraz Rula?

Klíčová slova: politici, pojem, přesný význam, význam, informace, co je to Jiří Hynek?, kdo je Jiří Hynek?, slovo, popis, synonymum, etymologie, význam slova, formulace, přesný výraz, co znamená, lexikon

Pojem Jiří Hynek je v kategorii Politici, ilustrační obrázek

Hledejte pojem Jiří Hynek v následujících vyhledávačích

Hledat frázi Jiří Hynek ve vyhledávači Qwant

Najít slovo Jiří Hynek v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Jiří Hynek ve Wikimedia Commons

Hledat výraz Jiří Hynek ve fulltextu Seznam.cz

Dál můžete zkusit hledat slovo Jiří Hynek například v Seznam.cz slovníku cizích slov, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve Wikipedii, v Microsoft Bing nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Víte co znamenají tato slova, hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy?

Životopis, kdo je Jiří Hynek? Stručná biografie

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Jiří Hynek? Kdo to byl Jiří Hynek? Kdy se narodil Jiří Hynek? Kde se narodil Jiří Hynek? Jiří Hynek se nachází v kategorii politici. Text vytvořen pro server Superia.cz Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat osobnost, osobu, člověka Jiří Hynek dejme tomu například ve Wikipedii, kde můžete najít rozsáhlejší popis, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Jiří Hynek i v jiné kategorii než je politici.