Kdo je to?
Kdo je to Martin Nečas? Životopis Martin Nečas, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Martin Nečas?

Kdo je to Martin Nečas? Stručný životopis

Martin Nečas je hokejový útočník, který začínal ve Žďáru nad Sázavou a dále pokračoval v HC Kometě Brno. Zde hrál extraligu po 5 sezón. Další sezóny odehrál ve Slavii Třebíč a pak v zámořské NHL v týmu Carolina Hurricanes. V roce 2017 se vrátil do Komety Brno. Zde se opakovaně zasloužil o zlato v týmu dorostu, tak v extralize.
V roce 2016 Martina Nečase draftoval Traktor Čeljabinsk, kde hrál v KHL, a o rok později znovu tým Carolina Hurrikanes, kde hraje v NHL.Kdo je to Martin Nečas? Životopis Martin Nečas, lidé, osobnosti z sport

Základní informace o osobě Martin Nečas

Národnost: česká
Datum narození: 15.1.1999
Místo narození: Nové Město na Moravě

Potěší nás, pokud budete sdílet tuto odpověď na otázku kdo je Martin Nečas? s vašimi kamarády na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Buržoazie? Vzpomněli byste si co označuje výraz Elementární? Vzpomněli byste si na význam slova Renta? Znáte termín ASCII?

Klíčová slova: co je to Martin Nečas?, termín, přesný výraz, význam slova, lexikon, informace, formulace, přesný význam, popis, definice, pojem, sport, popis, vysvětlení, kdo to je, původ slova

Pojem Martin Nečas je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Zkuste se dozvědět víc informací v následujících odkazech

Hledat frázi Martin Nečas ve fulltextu Seznam.cz

Hledat slovo Martin Nečas ve Wikipedii

Najít výraz Martin Nečas v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledejte bez špehování slovo Martin Nečas ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Nečas například ve Wikislovníku, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Náhodné definice slov, pojmů a odborných termínů, osobnosti

Životopis, kdo je Martin Nečas? Stručná biografie

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Martin Nečas? Kdo to byl Martin Nečas? Kdy se narodil Martin Nečas? Kde se narodil Martin Nečas? Martin Nečas je v sekci sport. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Vyhrazujeme si možnost chyb v textech. Nemůžeme pravidelně aktualizovat všechny texty. Zkuste najít osobnost, osobu, člověka Martin Nečas kupříkladu v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíš podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Nečas i v jiné kategorii než je sport.