Kdo je to?
Kdo je to Martin Nečas? Životopis Martin Nečas, lidé, osobnosti z sport

Kdo je to Martin Nečas?

Kdo je to Martin Nečas? Stručný životopis

Martin Nečas je hokejový útočník, který začínal ve Žďáru nad Sázavou a dále pokračoval v HC Kometě Brno. Zde hrál extraligu po 5 sezón. Další sezóny odehrál ve Slavii Třebíč a pak v zámořské NHL v týmu Carolina Hurricanes. V roce 2017 se vrátil do Komety Brno. Zde se opakovaně zasloužil o zlato v týmu dorostu, tak v extralize.
V roce 2016 Martina Nečase draftoval Traktor Čeljabinsk, kde hrál v KHL, a o rok později znovu tým Carolina Hurrikanes, kde hraje v NHL.Kdo je to Martin Nečas? Životopis Martin Nečas, lidé, osobnosti z sport

Základní údaje o osobě Martin Nečas

Národnost: česká
Datum narození: 15.1.1999
Místo narození: Nové Město na Moravě

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Martin Nečas s vašimi známými a kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Víte, co je to Chytrý telefon? Víte co je Florbal? Vzpomněli byste si na význam slova Kaldoun? Vzpomněli byste si co označuje výraz Swag?

Klíčová slova: co znamená, popis, přesný výraz, formulace, původ slova, slovo, význam, popis, kdo to je, etymologie, pojem, vysvětlení, informace, odborný výraz, wiki, heslo

Pojem Martin Nečas je v kategorii Sport, ilustrační obrázek

Linky na další online zdroje

Vyhledat výraz Martin Nečas ve Wikislovníku

Najít pojem Martin Nečas v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat termín Martin Nečas ve vyhledávači Qwant

Vyhledat pojem Martin Nečas ve fulltextu vyhledávače Info.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Martin Nečas například v Microsoft Bing, v Lingea slovnících, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledaná hesla, osobnosti, odborné termíny, pojmy, slova

Stručná biografie, resp. životopis osoby Martin Nečas

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Martin Nečas? Kdo to byl Martin Nečas? Kdy se narodil Martin Nečas? Kde se narodil Martin Nečas? Martin Nečas se nachází v sekci sport. Sepsáno redaktory Superia.cz Veškeré texty jsou bez záruky. Návštěvníci, omluvte nás prosím, že nestíháme pravidelně aktualizovat texty. Pokuste se též vyhledat osobnost, osobu, člověka Martin Nečas dejme tomu třeba v české Wikipedii, kde můžete najít mnohem podrobnější text, resp. životopis. Jména některých osobností se shodují s jinými žijícími i nežijícími a to napříč obory. Hledejte proto osobnost Martin Nečas i v jiné kategorii než je sport.