Kdo je to?
Kdo je to, byl Druh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druh? Lidé, vztahy

Kdo je to Druh?

Jaký je význam slova Druh? Co to znamená?

Slovem "druh" se označuje muž, který žije v partnerském vztahu, avšak neuzavřel se svou partnerkou nebo partnerem sňatek ani registrované partnerství. Výraz "druh" se dnes v tomto smyslu už příliš často neužívá, běžnější je synonymum "partner".Kdo je to, byl Druh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druh? Lidé, vztahy

Budeme rádi, pokud budete definici slova Druh sdílet s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím níže uvedených buttonků na sociálních sítích Facebook, Reddit, Pinterest nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Amen? Znáte definici termínu Stipendium? Pamatujete si definici pojmu Azyl? Pamatujete si definici pojmu Bio?

Klíčová slova: formulace, popis, význam pojmu, termín, synonymum, informace, popis, wiki, vztahy, pojem, význam slova, přesný výraz, definice, vysvětlení, lexikon, kdo to je

Pojem Druh je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další informační zdroje o slovu Druh

Vyhledat pojem Druh v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Vyhledat heslo Druh na Google.cz

Zkusit najít frázi Druh ve fulltextu Seznam.cz

Najít heslo Druh ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Druh například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Lingea slovnících, ve ruském vyhledávači Yandex, v evropském vyhledávači Qwant nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Vysvětlení významu slova Druh, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste se dozvěděli odpověď na otázku: Kdo je to Druh? Kdo to byl Druh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Druh? Definice pojmu Druh se nachází v sekci vztahy. Sepsáno redaktory Superia.cz Omlouváme se za možné chyby v textech. Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Zkuste též hledat pojem, slovo, termín, definici dejme tomu třeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít nejspíše delší a podrobnější text. Jednotlivá slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Doporučujeme vám proto zkusit i jinou sekci než je kategorie vztahy.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.