Kdo je to?
Kdo je to, byl Druh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druh? Lidé, vztahy

Kdo je to Druh?

Jaký je význam slova Druh? Co to znamená?

Slovem "druh" se označuje muž, který žije v partnerském vztahu, avšak neuzavřel se svou partnerkou nebo partnerem sňatek ani registrované partnerství. Výraz "druh" se dnes v tomto smyslu už příliš často neužívá, běžnější je synonymum "partner".Kdo je to, byl Druh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druh? Lidé, vztahy

Sdílejte tuto stránku se slovem Druh s partnery, kolegy a kamarády prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Amen? Vzpomenete si na definici slova Subsumpce? Pamatujete si definici pojmu Talek? Vzpomněli byste si na význam slova Komaxit?

Klíčová slova: vysvětlení, termín, popis, definice, synonymum, vztahy, slovo, význam pojmu, kdo je Druh?, původ slova, formulace, význam slova, wiki, co znamená, přesný výraz, etymologie

Pojem Druh je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Druh ve Wikimedia Commons

Zkusit najít frázi Druh ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledat slovo Druh ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledejte bez špehování slovo Druh ve vyhledávači DuckDuckGo

Dál můžete zkusit hledat slovo Druh například ve videích na Youtube, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve vyhledávači Seznam.cz, ve Wikislovníku nebo v projektu slovnik.cz.

Tipy na další významy slov, osobnosti, pojmy a termíny

Co znamená Druh? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Druh? Kdo to byl Druh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Druh? Definice pojmu Druh je v sekci vztahy. Sepsáno redaktory Superia.cz Neručíme za pravdivost uvedených informací. Nemáme možnost soustavné aktualizace všech textů. Pokuste se také najít výraz, definici, slovo, termín kupříkladu v populární Wikipedii, kde naleznete delší popis. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle toho o jaký obor se jedná. Zkuste hledání odborného pojmu Druh i v jiné kategorii než je sekce vztahy.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.