Kdo je to?
Kdo je to, byl Druh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druh? Lidé, vztahy

Kdo je to Druh?

Jaký je význam slova Druh? Co to znamená?

Slovem "druh" se označuje muž, který žije v partnerském vztahu, avšak neuzavřel se svou partnerkou nebo partnerem sňatek ani registrované partnerství. Výraz "druh" se dnes v tomto smyslu už příliš často neužívá, běžnější je synonymum "partner".Kdo je to, byl Druh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druh? Lidé, vztahy

Sdílejte tuto stránku se slovem Druh s přáteli na specializovaných společenských sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Amen? Znáte pojem Výklenek? Pamatujete si definici pojmu Azyl? Vzpomenete si na definici slova Vnitroblok?

Klíčová slova: pojem, wiki, odborný výraz, lexikon, význam pojmu, heslo, kdo je Druh?, význam, význam slova, definice, termín, přesný význam, kdo to je, vztahy, informace, co je to Druh?

Pojem Druh je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Internetové odkazy na vyhledávače

Najít pojem Druh ve fulltextu Seznam.cz

Hledejte bez špehování slovo Druh ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Druh ve Wikimedia Commons

Najít termín Druh ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Druh například v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Google překladači, v Microsoft Bing, ve ruském vyhledávači Yandex nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Druh

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Druh? Kdo to byl Druh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Druh? Definice pojmu Druh je v kategorii vztahy. Text napsán pro Superia.cz. Informace uvedené na těchto stránkách jsou bez záruky. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Zkuste najít výraz, heslo, text, pojem řekněme třeba v populární Wikipedii, kde naleznete podrobný text. Nezapomeňte, že termíny a hesla mohou mít víc významů podle různých oborů. Zkuste proto hledat termín Druh hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.