Kdo je to?
Kdo je to, byl Druh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druh? Lidé, vztahy

Kdo je to Druh?

Jaký je význam slova Druh? Co to znamená?

Slovem "druh" se označuje muž, který žije v partnerském vztahu, avšak neuzavřel se svou partnerkou nebo partnerem sňatek ani registrované partnerství. Výraz "druh" se dnes v tomto smyslu už příliš často neužívá, běžnější je synonymum "partner".Kdo je to, byl Druh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druh? Lidé, vztahy

Zaujalo vás slovo, termín Druh? Potom se podělte s kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Amen? Znáte termín Karenční doba? Pamatujete si definici pojmu Azyl? Víte, co je to Biologická léčba?

Klíčová slova: Druh, význam, wiki, definice, lexikon, pojem, původ slova, význam slova, co je to Druh?, vysvětlení, termín, etymologie, synonymum, přesný význam, kdo to je, význam pojmu

Pojem Druh je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Jiné zdroje informací o pojmu Druh

Hledat slovo Druh v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat frázi Druh ve vyhledávači Yandex

Zkusit najít Druh ve vyhledávači Qwant

Vyhledat heslo Druh ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Druh například v Microsoft Bing, v projektu slovnik.cz, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons nebo v Google překladači.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Co znamená Druh? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Tyto stránky vám umožnily zjistit: Kdo je to Druh? Kdo to byl Druh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Druh? Definice pojmu Druh se nachází v kategorii vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Pochopte prosím, že definice nemohou být pravidelně aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, výraz, termín, heslo třeba v internetové Wikipedii, kde můžete najít delší text. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledání i v jiné sekci webu než v vztahy.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.