Kdo je to?
Kdo je to, byl Druh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druh? Lidé, vztahy

Kdo je to Druh?

Jaký je význam slova Druh? Co to znamená?

Slovem "druh" se označuje muž, který žije v partnerském vztahu, avšak neuzavřel se svou partnerkou nebo partnerem sňatek ani registrované partnerství. Výraz "druh" se dnes v tomto smyslu už příliš často neužívá, běžnější je synonymum "partner".Kdo je to, byl Druh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druh? Lidé, vztahy

Líbí se vám definice kdo je to Druh? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Obrok? Víte co je Čepel? Pamatujete si definici pojmu Divoká karta? Vzpomněli byste si co označuje výraz Polní lopatka?

Klíčová slova: přesný výraz, odborný výraz, formulace, vztahy, co znamená, význam, co je to Druh?, synonymum, kdo to je, význam slova, wiki, informace, kdo je Druh?, etymologie, Druh, lexikon

Pojem Druh je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Druh zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat termín Druh ve Wikislovníku

Najít heslo Druh na Google.cz

Vyhledat heslo Druh ve vyhledávači Qwant

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Druh ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Druh například ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, v Seznam.cz slovníku cizích slov, v Microsoft Bing nebo v projektu slovnik.cz.

Často hledaná slova, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Druh, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Druh? Kdo to byl Druh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Druh? Definice pojmu Druh je v kategorii vztahy. Text vytvořen redaktory Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pokuste se též vyhledat pojem, termín, výraz, heslo řekněme v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v úvahu, že stejná slova mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Zkuste hledat odborný výraz Druh i v jiné sekci než je kategorie vztahy.

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.