Kdo je to?
Kdo je to, byl Druh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druh? Lidé, vztahy

Kdo je to Druh?

Jaký je význam slova Druh? Co to znamená?

Slovem "druh" se označuje muž, který žije v partnerském vztahu, avšak neuzavřel se svou partnerkou nebo partnerem sňatek ani registrované partnerství. Výraz "druh" se dnes v tomto smyslu už příliš často neužívá, běžnější je synonymum "partner".Kdo je to, byl Druh? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Druh? Lidé, vztahy

Zaujalo vás slovo, termín Druh? Potom se podělte s blízkými na sociálních sítích Twitter, Facebook, Pinterest a Reddit.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Znáte pojem Obrok? Rozumíte pojmu DPD? Pamatujete si definici pojmu Divoká karta? Znáte pojem Fanatismus?

Klíčová slova: popis, co je to Druh?, význam, původ slova, vztahy, wiki, definice, lexikon, etymologie, přesný význam, pojem, kdo to je, odborný výraz, kdo je Druh?, slovo, informace

Pojem Druh je v kategorii Vztahy, ilustrační obrázek

Další zdroje informací o slovu Druh

Hledejte bez špehování slovo Druh ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Druh ve Wikimedia Commons

Najít výraz Druh v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Hledat videa s názvem Druh na Youtube

Dál můžete zkusit hledat slovo Druh například ve Wikipedii, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v evropském vyhledávači Qwant nebo v projektu slovnik.cz.

Náhodných výběr z osobností, slov odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Druh

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Druh? Kdo to byl Druh? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Druh? Definice pojmu Druh patří do sekce vztahy. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Texty mohou obsahovat chyby. Doufáme, že chápete, že není v našich silách provádět pravidelnou aktualizaci všech pojmů. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, výraz, termín, heslo kupř. v internetové Wikipedii, kde můžete najít komplexní popis. Berte prosím na vědomí, že slovní spojení mívají několik různých významů v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto termín Druh hledat i v jiných kategoriích (než vztahy).

Máte malé děti a potřebujete je zabavit? Vyzkoušejte omalovánky online. Nic není třeba tisknout a vše je zdarma ve vašem prohlížeči.