Kdo je to?
Kdo je to Ručníkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ručníkář? Lidé, hanlivé

Ručníkář

Jaký je význam slova Ručníkář? Co to znamená?

Ručníkář je hanlivé označení pro člověka, který je muslim nebo Arab.
Další význam slova „ručníkář“ je pro řemeslníka, který vyrábí ručnice, náboje.
Původ slova najdeme v názvu arabské pokrývky hlavy „kefíja“ nebo beduínského šátku, tak zvaného „arafat“. Obecně je slovo ručníkář používané jako expresivní označení pro Araby. Synonymum pro slovo „ručníkář“ je arabák, muslimák.


Kdo je to Ručníkář? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Ručníkář? Lidé, hanlivé

Text s definicí výrazu Ručníkář doporučujeme sdílet s ostatnímina Pinterestu, Facebooku, Twitteru, Redditu nebo na zde neuvedených společených sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Vzpomenete si na definici slova Kóma? Pamatujete si definici pojmu Back office? Vzpomněli byste si co znamená slovo Zbruf? Vzpomněli byste si co znamená slovo Touha?

Klíčová slova: původ slova, slovo, hanlivé, etymologie, význam pojmu, přesný výraz, Ručníkář, přesný význam, informace, definice, wiki, přesný výraz, odborný výraz, formulace, hanlivé, Ručníkář

Pojem Ručníkář je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Hledejte v dalších online informačních zdrojích

Najít výraz Ručníkář ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Hledejte bez špehování slovo Ručníkář ve vyhledávači DuckDuckGo

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Ručníkář ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Ručníkář ve vyhledávači Yahoo

Zkusit najít Ručníkář v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Dál můžete zkusit hledat slovo Ručníkář například ve ruském vyhledávači Yandex, v Lingea slovnících, v metavyhledávači Info.com, v evropském vyhledávači Qwant nebo v Google překladači.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Ručníkář

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku Kdo je to Ručníkář? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Ručníkář? Definice pojmu Ručníkář se nachází v sekci Hanlivé

Tento text byl napsán redaktory Superia.cz. Neručíme za přesnost, úplnost a hodnověrnost jakýchkoliv informací sdělovaných prostřednictvím těchto webových stránek. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Čerstvé informace hledejte výraz, termín, heslo, výraztřeba v otevřené encyklopedii Wikipedia, kde můžete najít o mnoho podrobnější text. Berte prosím v úvahu, že pojmy mohou mít víc definic v různých oborech lidské činnosti. Zkuste proto též hledat synonymum ke slovu Ručníkář v jiné sekci než hanlivé.