Kdo je to?
Kdo je to Kunda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kunda? Lidé, hanlivé

Kdo je to Kunda?

Co znamená a jaký je význam slova Kunda?

Kunda je značně vulgární označení dámského přirození. Jedná se o velmi frekventovaný výraz, podobně jako jeho synonymum píča. Původ slova je zřejmě nutno hledat v němčině ve slově Kunt (ve staré němčině též Kunde) s naprosto identickým významem jako v češtině. Podobným výrazem ostatně disponuje i angličtina (cunt). Existuje mnoho výrazů odvozených od slova kunda, např. kundit - zničit, pokazit něco; kundafáč - menstruační vložka; kundit se - být promiskuitní, často střídat partnery, ovšem řečeno pouze v případě sexuálně náruživé ženy; kundička - sexuálně přitažlivá dívka. Slovem kunda v mírně přeneseném smyslu můžeme označit i nepříjemnou ženu, pro níž máme potřebu použít "šťavnatou" sprostou nadávku.


Kdo je to Kunda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kunda? Lidé, hanlivé

Tento text (Kunda) můžete sdílet s přáteli na Twitteru, Pinterestu nebo Facebooku.

  Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu        Sdílet na Facebooku 

Znáte definici termínu Dextróza? Rozumíte pojmu Jojo efekt? Vzpomněli byste si co označuje výraz ZOH? Znáte pojem Touchpad?

Klíčová slova: co znamená, odborný výraz, definice, termín, etymologie, přesný výraz, informace, synonymum, vysvětlení, formulace, popis, Kunda, význam, původ slova, význam pojmu, lexikon

Pojem Kunda je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Kunda doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit najít frázi Kunda ve vyhledávači Yahoo

Vyhledat výraz Kunda na Google obrázcích

Vyhledat termín Kunda ve fulltextu Seznam.cz

Vyhledat pojem Kunda v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Kunda ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Kunda například v Microsoft Bing, v ABC slovníku cizích slov a synonym, ve Wikislovníku, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Náhodná hesla, významy slov, odborné termíny, výrazy, pojmy, osobnosti

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Kunda

Nyní již víte Kdo je to Kunda? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kunda? Definice pojmu Kunda se nachází v kategorii Hanlivé

Text vytvořen redaktory Superia.cz. Přes maximální snahu a opakovanou kontrolu mohou některé informace nesprávné, nepřesné či neaktuální. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Můžete se pokusit také najít pojem, slovo, termín, výraz kupř. v české verzi Wikipedia.cz, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Termíny, slova, pojmy, resp. hesla mohou mít různé významy v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám proto porozhlédnout se v jiných kategoriích (než Hanlivé).