Kdo je to?
Kdo je to Kunda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kunda? Lidé, hanlivé

Kunda

Co znamená a jaký je význam slova Kunda?

Kunda je značně vulgární označení dámského přirození. Jedná se o velmi frekventovaný výraz, podobně jako jeho synonymum píča. Původ slova je zřejmě nutno hledat v němčině ve slově Kunt (ve staré němčině též Kunde) s naprosto identickým významem jako v češtině. Podobným výrazem ostatně disponuje i angličtina (cunt). Existuje mnoho výrazů odvozených od slova kunda, např. kundit - zničit, pokazit něco; kundafáč - menstruační vložka; kundit se - být promiskuitní, často střídat partnery, ovšem řečeno pouze v případě sexuálně náruživé ženy; kundička - sexuálně přitažlivá dívka. Slovem kunda v mírně přeneseném smyslu můžeme označit i nepříjemnou ženu, pro níž máme potřebu použít "šťavnatou" sprostou nadávku.


Kdo je to Kunda? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Kunda? Lidé, hanlivé

Tento krátký text můžete velmi snadno sdílet s vašimi sledujícími na vašich účtech sociálních sítích jako je Pinterest, Reddit, Facebook anebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Redditu        Sdílet na Pinterestu  

Znáte definici termínu Bonita? Víte co je Promoření? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kritické myšlení? Vzpomněli byste si co označuje výraz Burek?

Klíčová slova: formulace, slovo, původ slova, heslo, wiki, informace, co znamená, wikipedie, lexikon, přesný výraz, popis, přesný výraz, význam slova, definice, synonymum, pojem

Pojem Kunda je v kategorii Hanlivé, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Hledat videa s názvem Kunda na Youtube

Najít pojem Kunda ve vyhledávači Qwant

Zkusit najít termín Kunda ve fulltextu vyhledávače Info.com

Zkusit najít slovo Kunda ve fulltextu Seznam.cz

Hledat frázi Kunda ve Wikipedii

Dál můžete zkusit hledat slovo Kunda například ve Wikipedii, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo, ve fulltextu Google.cz nebo v Google překladači.

Doporučené odborné pojmy, osobnosti, termíny, výrazy a hesla

Vysvětlení významu slova Kunda, definice, vysvětlení pojmu

Právě jste zjistili Kdo je to Kunda? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Kunda? Definice pojmu Kunda patří do kategorie Hanlivé

Kategorie hanlivé, blaznivý tým, kunda, ilustrační obrázek

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Informace jsou bez jakékoliv záruky, neručíme za faktickou správnost, aktuálnost a jazykovou přesnost uvedených informací. Pochopte prosím, že nemáme prostředky na častou aktualizaci všech textů. Zkuste též najít informace výraz, slovo, definici, slovíčko dejme tomu třeba v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíš komplexnější text. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic podle různých oborů. Proto prosím zapátrejte i v jiných kategoriích než je Hanlivé.