Kdo je to?
Kdo je to, byl Býložravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Býložravec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Býložravec?

Co znamená a jaký je význam slova Býložravec?

Býložravec je označení pro živočicha, který se živí pouze rostlinami nebo jejich částmi. Odborně se býložravec označuje jako herbivor a býložravost herbivorie.
Trávicí soustava býložravců se odlišuje od masožravců délkou a je také složitější, protože v ní žijí další organizmy jako bakterie nebo kvasinky, které napomáhají trávení. Stravu získávají tito živočichové především okusováním nebo spásáním, část býložravců vyžírá v rostlinách chodbičky nebo vysává tekutiny. Pokud dává rostlinné stravě přednost člověk, může být označován jako vegetarián, vegan nebo vitarián.Kdo je to, byl Býložravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Býložravec? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Býložravec? Pak se podělte s vašimi kamarády na Redditu, Facebooku, Pinterestu nebo na jiných tzv. sociálních sítích.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz Činitel? Znáte termín Flexibilní hypotéka? Znáte pojem Síla? Víte, co je to HDMI?

Klíčová slova: význam, kdo to je, pojem, slovo, co znamená, odborný výraz, význam slova, přesný výraz, heslo, formulace, co je to Býložravec?, wiki, informace, kdo je Býložravec?, popis, synonymum

Pojem Býložravec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Pro více informací o heslu Býložravec zkuste navštívit tyto odkazy

Hledat videa s názvem Býložravec na Youtube

Hledat heslo Býložravec ve vyhledávači Yandex

Najít heslo Býložravec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Najít výraz Býložravec ve Wikislovníku

Dál můžete zkusit hledat slovo Býložravec například ve vyhledávači Seznam.cz, v Google překladači, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve Wikipedii nebo v nabídce zboží na Heureka.cz.

Doporučujeme tyto osobnosti, pojmy, výrazy a termíny

Co znamená Býložravec? Definice pojmu, význam a vysvětlení slova

Text na tomto webu vám dal odpověď na otázku: Kdo je to Býložravec? Kdo to byl Býložravec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Býložravec? Definice pojmu Býložravec je v sekci vlastnosti. Uvedený text byl přidán redaktory Superia.cz. Možnost chyb vyhrazena. Omluvte nás, že, nestíháme pravidelnou aktualizaci všechny textů. Zkuste též hledat výraz, heslo, pojem, termín, text, slovo třeba v projektu Wikipedia, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte na vědomí, že pojmy mohou mít více významů v závislosti na oboru a kontextu. Můžete se proto pokusit najít heslo Býložravec i v jiné sekci než v vlastnosti.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?