Kdo je to?
Kdo je to Býložravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Býložravec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Býložravec?

Co znamená a jaký je význam slova Býložravec?

Býložravec je označení pro živočicha, který se živí pouze rostlinami nebo jejich částmi. Odborně se býložravec označuje jako herbivor a býložravost herbivorie.
Trávicí soustava býložravců se odlišuje od masožravců délkou a je také složitější, protože v ní žijí další organizmy jako bakterie nebo kvasinky, které napomáhají trávení. Stravu získávají tito živočichové především okusováním nebo spásáním, část býložravců vyžírá v rostlinách chodbičky nebo vysává tekutiny. Pokud dává rostlinné stravě přednost člověk, může být označován jako vegetarián, vegan nebo vitarián.Kdo je to Býložravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Býložravec? Lidé, vlastnosti

Velmi by nás potěšilo, pakliže byste sdíleli text Býložravec s partnery, kolegy a kamarády na Twitteru, Redditu, Pinterestu, Facebooku nebo na jiných, zde neuvedených sociálních sítích.

 Sdílet na Pinterestu     Sdílet na Twitteru      Sdílet na Facebooku   Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Černá díra? Vzpomněli byste si co označuje výraz Kaviár? Znáte pojem Twoo? Znáte termín Limita?

Klíčová slova: původ slova, co znamená, odborný výraz, vlastnosti, heslo, slovo, etymologie, wikipedie, přesný výraz, význam, informace, formulace, význam pojmu, popis, vlastnosti, přesný výraz

Pojem Býložravec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Další možné informační zdroje

Zkusit najít pojem Býložravec ve vyhledávači Yandex

Hledejte bez špehování slovo Býložravec ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat videa s názvem Býložravec na Youtube

Hledat termín Býložravec ve Wikislovníku

Najít termín Býložravec ve vyhledávači Qwant

Dál můžete zkusit hledat slovo Býložravec například ve vyhledávači Seznam.cz, v Lingea slovnících, ve fulltextu Google.cz, v Google obrázcích nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Vysvětlení významu slova Býložravec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli Kdo je to Býložravec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Býložravec? Definice pojmu Býložravec se nachází v sekci Vlastnosti

Napsáno redaktory Superia.cz. Neručíme za pravdivost poskytovaných informací.Není v našich silách pravidelně aktualizovat texty na tomto webu. Doporučujeme taktéž hledat informace pojem, definici, text, výraz dejme tomu např. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů podle různých oborů. Vyzkoušejte proto hledání v jiných kategoriích (než vlastnosti).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?