Kdo je to?
Kdo je to, byl Býložravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Býložravec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Býložravec?

Co znamená a jaký je význam slova Býložravec?

Býložravec je označení pro živočicha, který se živí pouze rostlinami nebo jejich částmi. Odborně se býložravec označuje jako herbivor a býložravost herbivorie.
Trávicí soustava býložravců se odlišuje od masožravců délkou a je také složitější, protože v ní žijí další organizmy jako bakterie nebo kvasinky, které napomáhají trávení. Stravu získávají tito živočichové především okusováním nebo spásáním, část býložravců vyžírá v rostlinách chodbičky nebo vysává tekutiny. Pokud dává rostlinné stravě přednost člověk, může být označován jako vegetarián, vegan nebo vitarián.Kdo je to, byl Býložravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Býložravec? Lidé, vlastnosti

Sdílejte tuto stránku se slovem Býložravec s přáteli na Pinterestu nebo na Facebooku či Twitteru.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz HACCP? Vzpomněli byste si co označuje výraz Dysortografie? Znáte pojem Škrob? Znáte termín Kahuda?

Klíčová slova: definice, původ slova, termín, popis, význam, přesný výraz, vlastnosti, Býložravec, lexikon, kdo to je, wiki, odborný výraz, co znamená, synonymum, význam slova, popis

Pojem Býložravec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o pojmu Býložravec lze najít v následujících zdrojích

Vyhledat termín Býložravec ve Wikislovníku

Najít heslo Býložravec ve Wikipedii

Hledat frázi Býložravec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Býložravec ve Wikimedia Commons

Dál můžete zkusit hledat slovo Býložravec například v evropském vyhledávači Qwant, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve videích na Youtube, ve vyhledávači chránícího soukromí - DuckDuckGo nebo ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0.

Často hledané výrazy, osobnosti, termíny a odborné pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Býložravec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Býložravec? Kdo to byl Býložravec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Býložravec? Definice pojmu Býložravec je v kategorii vlastnosti. Text vytvořen pro server Superia.cz Texty mohou obsahovat chyby. Bohužel, nestíháme pravidelně aktualizovat všechny texty. Můžete též zkusit najít pojem, definici, text, výraz kupř. v populární Wikipedii, kde naleznete nejspíše mnohem podrobnější text. Jednotlivé výrazy mají často víc významů v různých oborech lidské činnosti. Vyzkoušet tak můžete i příslušná homonyma a synonyma v jiných sekcích než vlastnosti.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?