Kdo je to?
Kdo je to Býložravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Býložravec? Lidé, vlastnosti

Býložravec

Co znamená a jaký je význam slova Býložravec?

Býložravec je označení pro živočicha, který se živí pouze rostlinami nebo jejich částmi. Odborně se býložravec označuje jako herbivor a býložravost herbivorie.
Trávicí soustava býložravců se odlišuje od masožravců délkou a je také složitější, protože v ní žijí další organizmy jako bakterie nebo kvasinky, které napomáhají trávení. Stravu získávají tito živočichové především okusováním nebo spásáním, část býložravců vyžírá v rostlinách chodbičky nebo vysává tekutiny. Pokud dává rostlinné stravě přednost člověk, může být označován jako vegetarián, vegan nebo vitarián.Kdo je to Býložravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo, termín, pojem Býložravec? Lidé, vlastnosti

Zaujala vás definice slova Býložravec? Pak se o tuto stránku podělte s vašimi kamarády na Twitteru, Redditu, Facebooku nebo jinde.

 Sdílet na Facebooku    Sdílet na Twitteru      Sdílet na Pinterestu    Sdílet na Redditu      

Vzpomněli byste si co označuje výraz Fez? Víte co je Toast? Znáte pojem Morfologie? Vzpomněli byste si co označuje výraz BlueMotion?

Klíčová slova: wiki, pojem, Býložravec, přesný výraz, význam pojmu, význam, slovo, vlastnosti, informace, heslo, Býložravec, popis, co znamená, lexikon, původ slova, etymologie

Pojem Býložravec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Více informací o slovu Býložravec doporučujeme hledat v těchto zdrojích

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Býložravec ve Wikimedia Commons

Hledejte bez špehování slovo Býložravec ve vyhledávači DuckDuckGo

Hledat slovo Býložravec na Google.cz

Zkusit najít slovo Býložravec ve Wikislovníku

Najít pojem Býložravec ve vyhledávači Yandex

Dál můžete zkusit hledat slovo Býložravec například v Microsoft Bing, ve slovníku moderních slangových výrazů - Čeština 2.0, ve videích na Youtube, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v Google překladači.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Býložravec

Na stránce jste se mohli dozvědět: Kdo je to Býložravec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Býložravec? Definice pojmu Býložravec je v kategorii Vlastnosti

Text byl sepsán pro server Superia.cz. Text zveřejněný na těchto webových stránkách má pouze informativní charakter a může obsahovat nepřesnosti či chyby. Nemáme prostředky na pravidelnou aktualizace textů. Aktuální informace lze většinou nalézt výraz,heslo, text, pojem například v projektu Wikipedia.cz, kde naleznete podrobně vysvětlený popis. Berte prosím v potaz, že jednotlivá slova mohou mít víc definic v závislosti na oboru a kontextu. Doporučujeme vám hledat v jiných sekcích (než Vlastnosti).

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?