Kdo je to?
Kdo je to, byl Býložravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Býložravec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Býložravec?

Co znamená a jaký je význam slova Býložravec?

Býložravec je označení pro živočicha, který se živí pouze rostlinami nebo jejich částmi. Odborně se býložravec označuje jako herbivor a býložravost herbivorie.
Trávicí soustava býložravců se odlišuje od masožravců délkou a je také složitější, protože v ní žijí další organizmy jako bakterie nebo kvasinky, které napomáhají trávení. Stravu získávají tito živočichové především okusováním nebo spásáním, část býložravců vyžírá v rostlinách chodbičky nebo vysává tekutiny. Pokud dává rostlinné stravě přednost člověk, může být označován jako vegetarián, vegan nebo vitarián.Kdo je to, byl Býložravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Býložravec? Lidé, vlastnosti

Definici slova Býložravec můžete sdílet s kolegy na sociálních sítích Twitter, Redditu nebo Facebook.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz HACCP? Víte, co je to Aronie? Znáte pojem Škrob? Rozumíte pojmu Server?

Klíčová slova: kdo je Býložravec?, odborný výraz, co je to Býložravec?, kdo to je, etymologie, lexikon, přesný význam, co znamená, vysvětlení, wiki, popis, význam slova, vlastnosti, význam, definice, slovo

Pojem Býložravec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Linky na jiné informační zdroje

Hledat videa s názvem Býložravec na Youtube

Najít slovo Býložravec ve Wikipedii

Zkusit hledat obrázky a videa s názvem Býložravec ve Wikimedia Commons

Vyhledat výraz Býložravec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Býložravec například ve ruském vyhledávači Yandex, v nabídce zboží na Heureka.cz, ve ekologickém vyhledávači Ecosia, v Seznam.cz slovníku cizích slov nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Náhodných výběr osobností, odborných termínů, pojmů a hesel

Význam slova, definice, pojem, vysvětlení co znamená Býložravec

Tyto webové stránky vám přinesly odpověď na otázku: Kdo je to Býložravec? Kdo to byl Býložravec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Býložravec? Definice pojmu Býložravec patří do sekce vlastnosti. Tento text byl napsán redaktory Superia.cz Uvedené informace jsou bez záruky. Bohužel, naše možnosti updatů článků jsou omezené. Můžete také vyzkoušet hledat pojem, slovo, termín, heslo, definici, výraz řekněme třeba na webovkách projektu Wikipedia, kde můžete najít podrobnější text. Nezapomeňte, že slova a termíny mohou mít víc významů podle různých oborů. Hledejte proto odborný pojem i jinde než v sekci vlastnosti.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?