Kdo je to?
Kdo je to, byl Býložravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Býložravec? Lidé, vlastnosti

Kdo je to Býložravec?

Co znamená a jaký je význam slova Býložravec?

Býložravec je označení pro živočicha, který se živí pouze rostlinami nebo jejich částmi. Odborně se býložravec označuje jako herbivor a býložravost herbivorie.
Trávicí soustava býložravců se odlišuje od masožravců délkou a je také složitější, protože v ní žijí další organizmy jako bakterie nebo kvasinky, které napomáhají trávení. Stravu získávají tito živočichové především okusováním nebo spásáním, část býložravců vyžírá v rostlinách chodbičky nebo vysává tekutiny. Pokud dává rostlinné stravě přednost člověk, může být označován jako vegetarián, vegan nebo vitarián.Kdo je to, byl Býložravec? Vysvětlení, význam, co znamená slovo Býložravec? Lidé, vlastnosti

Líbí se vám definice kdo je to Býložravec? Pak se podělte s vašimi kamarády, známými a přáteli prostřednictvím uvedených tlačítek na sociálních sítích Facebook nebo Twitter.

 Sdílet na Facebooku   Sdílet na Pinterestu      Sdílet na Redditu       Sdílet na Twitteru  

Vzpomněli byste si co označuje výraz HACCP? Vzpomenete si na definici slova Kalorie? Znáte pojem Škrob? Vzpomněli byste si na význam slova Korupce?

Klíčová slova: termín, co je to Býložravec?, wiki, etymologie, informace, přesný výraz, synonymum, odborný výraz, vysvětlení, slovo, formulace, Býložravec, lexikon, kdo to je, popis, význam

Pojem Býložravec je v kategorii Vlastnosti, ilustrační obrázek

Odkazy na jiné weby

Vyhledat heslo Býložravec v ekologickém vyhledávači Ecosia.org

Najít termín Býložravec ve fulltextu vyhledávače Info.com

Hledat videa s názvem Býložravec na Youtube

Najít pojem Býložravec ve fulltextovém vyhledávači Bing.com

Dál můžete zkusit hledat slovo Býložravec například ve Wikipedii, v nabídce zboží na Heureka.cz, v obrázcích, videích a zvucích z projektu Wikimedia Commons, ve vyhledávači Seznam.cz nebo v ABC slovníku cizích slov a synonym.

Další vybraná hesla, osobnosti, odborné termíny a pojmy

Vysvětlení významu slova Býložravec, definice, vysvětlení pojmu

Na této webové stránce jste se dozvěděli: Kdo je to Býložravec? Kdo to byl Býložravec? Vysvětlení, co znamená výraz, resp. slovo Býložravec? Definice pojmu Býložravec je v kategorii vlastnosti. Výše uvedený text byl napsán redaktorkami Superia.cz. Veškeré texty jsou bez záruky. Věříme, že chápete, že texty nemohou být často aktualizovány. Pro aktuální informace zkuste hledat pojem, slovo, termín, výraz dejme tomu třeba v internetové encyklopedii Wikipedia, kde naleznete rozsáhlejší text. Jednotlivé termíny, pojmy, slova mohou mít vícero významů v různém kontextu, v různých oborech. Zkuste hledání odborného pojmu Býložravec i v jiné kategorii než je sekce vlastnosti.

Víte, co je to viz? Víte, že se nejedná o zkratku?